Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] OLD SCHOOL HARD GLOBAL ANEXIS.PL 23.12.2014


globus102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzę tutaj ostry hard. Macie jakąś reklamę? Administracja już miała jakieś serwery?

 

Neutral.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

@MarueS Tak, posiadaliśmy już jakieś projekty  i chcieliśmy startować :) ,jednakże nie każdy projekt był gotów.  Reklama właśnie z dniem dzisiejszym rusza :)

Opublikowano

@soxlin7 2k10 to serwer medium.  Posiadają także  6/7 bon itp... :) A stary hard, to serwer bez takich dodatków jak u Was. Bez nowych broni i zbroi. I proszę tutaj nie reklamować się ;)

Opublikowano

@soxlin7 2k10 to serwer medium patrzac na 6/7 bon i wszystko :) a hard stary to hard bez takich dodatków jak u was nowych broni i zbroji i proszę tutaj nie reklamowac ;)

2k10 to serwer typu Easy/ Medium, u nas nie ma nowych broni czy zbroji, u was są nowe podłoża, a na 2k10 stare podłoża, 0 nowośći co przypomina stary klimat Metina2.

http://www.mpcforum.pl/topic/1402855-dodawanie-skrypt%C3%B3wtworzenie-cheat%C3%B3w-w-java/

Kto potrafi, niech pomoże, bardzo dla mnie na tym zalezy :/ 

Opublikowano

Pierdo*enie o szopenie ;) serwer wygląda spoko, wyczytałem że reklama też jest więc może zagram, mam nadzieje że serwer nie zostanie wyłączony po miesiącu lub dwóch... powodzenia oraz polecam ;)

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Kolejny syfiasty hard jak będę chciał grać na hardzie to pójdę na pl. Życzę powodzenia :)

Hmmm..Pójdziesz na pl ? A umiesz czytać kolego ? Serwer ten ma na celu odtworzyć dawnego pl..

A jak chcesz dać się ruchać w d*** przez GameForge to życzę powodzenia.

tekstura.jpg

Opublikowano

@ BarteKw656  - Powiadasz; to wróć na "pl" który już jest serwerem medium. Gameforge już nie ma kasy i wszystko robią by tylko wymyślić jak najlepszy zarobek. Powodzenia, może Ci się uda pograć i znów zrobią fuzje serwerów. ;) Powodzenia.

Opublikowano

prezentacja dla mrówek, prawie nic nie widać z np. tabeli bonusów, widzę, że ostry hard się szykuje :D No nic, zobaczymy ile będzie chętnych itp, może w przyszłości zagram, jak wypali :)

VsxuB58.png

 

Opublikowano

Widzę tutaj ostry hard. Macie jakąś reklamę? Administracja już miała jakieś serwery?

 

Neutral.

 

 

Miałem parę serwerów i niektóre prosperowały znakomicie :)

Polecam każdemu sympatykowi totalnego OldSchool'a Nasz serwer :)

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania zapraszamy na Nasze Forum.

Opublikowano

@dadus21 Ciekawe co byś powiedział na kolejne 100 startujących  medium/easy albo 4fun . :) Każdy serwer startuje, ale każdy ma w sobie to coś . ;) Amy chcemy dać "to coś" co dawno zatraciły serwery globalne. :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...