Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe AltroS s1/s2 FULL PACZKA(CLIENT,UNPACKER)


Ambrozjak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jak tutaj w takim razie załozyc konto?
Jak ktoś to kur*a gówno postawił niech da ss z pozdrowieniami z Gry ..............................................................................................

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

heheheh :D widzę ze 90% osób w ogóle nie wie jak się za to zabrać ;) No niezłe niezłe.

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

jak ja się bawiłem tymi pliczkami to odpalałem je na kliencie armentisa (wszystko było okej,tylko na chacie coś z domem aukcyjnym sypało) bo chyba w kliencie MPCforuma są dodawane jakieś znaki specjalne w panelu logowania (nie jestem pewien)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem ciekawy czy taki Amator te pliki ogarnie i odpali, bo sam Cannzas miał problemy z odpalaniem ich ale szczegół. :)

Pliki generalnie dobre, łap tego + lecz mam je już od dawna na PC.  ^_^

Oj Asfenku , Ty i tak nie patrz na te pliki bo ich sam nie odpalisz , a na dodatek milion bugów wytworzysz :)

Opublikowano

­odpałiłem pliczki ale mam bląd w kliencie wie może czemu na dole pisze online

banner.png

Opublikowano

­odpałiłem pliczki ale mam bląd w kliencie wie może czemu na dole pisze online

jaki błąd ?

Opublikowano

­

 

jaki błąd ?

błąd podczas lączenia z serwerem

 

chyba że ktoś da poprawne porty do navicata

banner.png

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
chrome://mega/content/SECURE.html#!WRxW0ADb!lQLB0tTYWJpuA20c4QJkZopfxxr8w2QariFEUU8SP9s
Ten client s2 dziala ?

 

bo mi nie dziala ten link

 

proszę o reupload.

 

W tych plikach nie ma 75% dropu.

Opublikowano

W tych plikach nie ma 75% dropu.

<3 myślisz że oryginalne pliki by wyszły? xD

 

@Pliki polecam, bardzo FAJNE! przetestowane.

derin.png

Opublikowano

<3 myślisz że oryginalne pliki by wyszły? xD

Nie ma opcji :). ;* .Pliki fajne em co by tu jeszcze napisać.Że brak 75% dropu to juz zostało ujęte więc nie mam nic do dodania.

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Nie ma opcji :). ;* .Pliki fajne em co by tu jeszcze napisać.Że brak 75% dropu to juz zostało ujęte więc nie mam nic do dodania.

Pozdrawiam ludzi co myśleli że to oryginalne pliki i się tym jarali xD

Tak ogólnie dla pionków z mpc to wiecie że jest coś takiego jak sól w haśle? :D

Oryginalnych nikt nie ma bo nie wyszły takie xD więc miałem beke z postów "Miałem je pierwszy" czy "Już dawo je miałem" Pozdro <3

 

Edit. 

Tak dodam że do oryginałów im sporo brakuje :P.

­

derin.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...