Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] VERTURI2.EU - PRAWDZIWA PRZYGODA ROZPOCZYNA SIĘ TU! EASY


Nevestia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

grafika nie powala, nic mnie nie przyciąga na ten serwer, co z reklamą? 

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

mam 2 pytania

 

Dlaczego nie przychodzi email rejestracyjny z forum

Czy będa nagrody za gre na beta testach ?

A nie działa Ci konto bez email'a potwierdzającego? Może nie przychodzić bo forum do końca nie jest jeszcze skończone.

Nagrody dla beta testerów będą.

 

Kiedy planowany start?

Start wszystko zależy od tego jak przebiegnie beta jeżeli szybko wykryjemy większość bugów najlepiej wszystkie :). Na chwilę obecną było kilka bugów ale same drobnostki które poprawiamy od razu bo zgłoszeniu i testujemy czy na pewno usunięte zostało. I pracujemy nad expem by był dopasowany pod serwer easy!

 

grafika nie powala, nic mnie nie przyciąga na ten serwer, co z reklamą? 

Reklama będzie po becie pojawi się na yt itd. Na razie zależy nam na wyeliminowaniu wszelkich błędów bugów :)!

Opublikowano

Można jeszcze zassysać klienta i sprawdzać serwer ?

Tak beta jeszcze trwa :), klienta można pobrać ze strony dział "POBIERZ" konto można także założyć na stronie :)! ZAPRASZAMY !

Opublikowano

Tak beta jeszcze trwa :), klienta można pobrać ze strony dział "POBIERZ" konto można także założyć na stronie :)! ZAPRASZAMY !

To ja już zassysam i w nocy sprawdze co i jak :)

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Na stronie głównej została podana łatka do klienta która naprawi skille ;), został także podany adres ts na którym mamy strefę dla naszego serwera na chwile obecna jak również został podany link do fanpage serwera zapraszamy do kliknięcia Lubię To! Oczywiście beta nadal trwa zapraszamy każdego !!

 

Pozdrawiamy Team Verturi

Opublikowano

Forum zostało już w większym stopniu skończone.

Możecie normalnie z niego korzystać.

 

http://forum.verturi2.eu/

Jeśli macie jakieś propozycje dotyczące forum piszcie je w odpowiednim dziale.

 

Serwer polecam i mam nadzieję że będzie stał długo :)

Opublikowano

Prezentacja nie za ładna z tego co widze pliki Mortyriusz'a ? ciesze się ze pozmienialiście chociaż niektóre rzeczy . Na obecną chwile moge polecic

Pliki nie mortyriusza jakiegoś xD. Zapraszamy na bete jeszcze można zagrać sprawdzić chodź myślę, że większość bugów wykryte mamy :). Został jeszcze balans klas więc zapraszamy :). Forum oraz teamspeak już jest wszystko znajdziecie na stronie głównej.

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

UWAGA!

ZNAMY JUŻ PRZEWIDYWANĄ DATĘ STARTU SERWERA!

PIĄTEK (19.12) LUB SOBOTA (20.12) LECZ MOŻE TO JESZCZE ULEC ZMIANIE! 

O WSZYSTKIM BĘDZIEMY INFORMOWAĆ, ZAPRASZAMY NA NASZE FORUM JAK I RÓWNIEŻ FANPAGE!

 

Pozdrawiamy!

Opublikowano

Życzę powodzenia z serwerem, główny administrator z gadania na TeamSpeak wydaję się spoko człowiekiem.

Powodzenia z startem serwera.

Opublikowano

Życzę powodzenia z serwerem, główny administrator z gadania na TeamSpeak wydaję się spoko człowiekiem.

Powodzenia z startem serwera.

Dzięki i wzajemnie :)!

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Przepraszamy za brak forum lecz u sponsora jest problem z maszyną na której są postawione fora serwerów.

Musimy poczekać aż problem zostanie wyeliminowany.

Dzisiaj postaram się o ładniejszy skin pod forum :)

 

Serdecznie zapraszam na start serwera.

Opublikowano

I kolejne pliki Almerii, smoczych kamieni nie chciało się edytować, pasy jak leżały tak leżą nadal  :D syf, kiła i mogiła ! Serwer postawiony na Święta żeby to co dzieci dostały w prezencie oddały na piksele nic nie warte . Max czas tego czegoś do końca roku, potem wcisną bajeczkę o włamie albo że się ktoś z kimś pokłócił etc  xD a jak chcecie się zapierać że to nie pliki Almerii zgaszę was jak przysłowiową zapałkę i ludzi tutaj nie będzie  :D

Opublikowano

I kolejne pliki Almerii, smoczych kamieni nie chciało się edytować, pasy jak leżały tak leżą nadal  :D syf, kiła i mogiła ! Serwer postawiony na Święta żeby to co dzieci dostały w prezencie oddały na piksele nic nie warte . Max czas tego czegoś do końca roku, potem wcisną bajeczkę o włamie albo że się ktoś z kimś pokłócił etc  xD a jak chcecie się zapierać że to nie pliki Almerii zgaszę was jak przysłowiową zapałkę i ludzi tutaj nie będzie  :D

 

No no jasnowidz smocze kamienie w jakim sensie nie chciało sie edytować o.O? Pasy sa dodane ale ich nie będzie na chwile obecna bo koliduja z kostiumami wiec nie wprowadzamy ich do gry. Co do tego kiedy serwer padnie to fajnie masz.

 

Czwartek/Piatek ukaże się pierwsza reklama serwera na youtube!

 

Pozdrawiamy!

Opublikowano

No no jasnowidz smocze kamienie w jakim sensie nie chciało sie edytować o.O? Pasy sa dodane ale ich nie będzie na chwile obecna bo koliduja z kostiumami wiec nie wprowadzamy ich do gry. Co do tego kiedy serwer padnie to fajnie masz.

 

Czwartek/Piatek ukaże się pierwsza reklama serwera na youtube!

 

Pozdrawiamy!

 

 

Poznajesz ? 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1302399-necropolis-sobota-1810-godz-1600-nowy-poczatek-dedyk-medium/

 

 

czy mam wam jeszcze inne wasze projekty przypomnieć ?

Opublikowano

Haha widzę jesteś błyskotliwy a zobacz kto jest autorem tego tematu a tamtego o.O. Brawo geniuszu <3!

 

 

Widzę że humor dopisuje chłopcze, chcesz kolejna porcję ?

 

 

Ps. czytanie ze zrozumieniem widzę leży i kwiczy sokole oko  :)

Opublikowano

napewno zagram serwer igła polecam i czekam na start <3

Zapraszamy już jutro czwartek piątek pojawią się pierwsze reklamy serwer na youtube itd :). Zapraszamy beta trwa do czwartku wieczora !

Opublikowano

na becie gralem bardzo fajny :D

Czy to serwerek z przyszloscia czy padnie po 2 dniach ? Bo bardzo szukam serwera z przyszloscia na ktorym moge pograc dluzej i cos osiagnac a nie ze padnie po 2 dniach lub bedzie stal ale admini przestana sie nim zajmowac jak wiele serwerow ale nazw nie bede juz wymienial..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...