Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] VERTURI2.EU - PRAWDZIWA PRZYGODA ROZPOCZYNA SIĘ TU! EASY


Nevestia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

START SERWERA 20 GRUDNIA 2014 GODZINA 16:00 !!! ZAPRASZAMY

 

 
 
 
 
R
 
E
 
K
 
L
 
A
 
M
 
A
 
 

8752514186615751262830.png









3268414144350481262830.png









Typ serwera: Easy






Maksymalny poziom: 180






Punkty Statusu: 95






Szósta umiejętność: Nie






6/7 Bon: Nie






Doświadczenie: 800%






Yang: 500%






Drop: 400%






BETA TESTY JUŻ TRWAJĄ KONTO MOŻNA ZAŁOŻYĆ NA STRONIE KLIENTA MOŻEMY POBRAĆ ZE STRONY!



ZAPRASZAMY!!!






2436014144350481262830.png






8386214144349101262830.png








 

verturi2.eu

6508514144349101262830.png


 

verturi2.eu

2155914144350481262830.png









8850414144352061262830.png7956314144352061262830.png









8444114144350481262830.png









Bonusy zawsze wchodzą w wartościach maksymalnych.





 



 




8610114144354401262830.jpeg



8610114144354401262830.jpeg









5164214144350481262830.png









4665514144349101262830.png









System ulepszeń jest następujący: 65 -> 90 -> 110 -> 130 -> 160 -> 180






9229914144369751262830.png






5199914144356491262830.png1454514144356491262830.png



5360514144356491262830.png6918614177092331262830.png



4739114177092331262830.png4534314177092331262830.png






6952114144403061262830.png5822214144403061262830.png



5559114144403061262830.png9545814177093481262830.png



3375914177093481262830.png4196714177093481262830.png






1729214144369751262830.png






1835214144357341262830.png6203814144357341262830.png



1315714144357341262830.png9428414177096581262830.png



1749414177096581262830.png4143014177096581262830.png






8708214144358161262830.png4829014144358161262830.png



6235614144358161262830.png8901714177096581262830.png



7305014177096581262830.png9109014177096581262830.png






2545614144369751262830.png






8820414144358941262830.png9823514144358941262830.png



9573814144358941262830.png2770814177098331262830.png



9904014177098331262830.png6387614177098331262830.png






1368214144369751262830.png






1460114144359841262830.png4319014144359841262830.png



4941214144359841262830.png4222014177100381262830.png



2590414177100381262830.png8565214177100381262830.png






9115714144367291262830.png2632314144367291262830.png



7535514144367291262830.png3533314177100381262830.png



7961114177100381262830.png8979714177100381262830.png









7317214144349101262830.png






System ulepszeń jest następujący: 65 -> 90 -> 110 -> 130 -> 160 -> 180









9229914144369751262830.png









3823714144369051262830.png4829814177102761262830.png



2247714177102761262830.png4409214144369051262830.png



8387614144369051262830.png3703414144369051262830.png









1729214144369751262830.png









9838414144370931262830.png1463614177103851262830.png



1136414177103851262830.png7683714144370931262830.png



4446714144370931262830.png9686014144370931262830.png









2545614144369751262830.png









2282314144371701262830.png8038014177104621262830.png



4044114177104621262830.png3258814144371701262830.png



2595814144371701262830.png4483414144371701262830.png









7305214177106881262830.png









8245414177106881262830.png3012914177106881262830.png



1063414177106881262830.png7141314177106881262830.png



9106014177106881262830.png3979114177106881262830.png









8126314177111231262830.png






Nasz serwer posiada w pełni działający system kostiumów, każdy kositum możemy zdobyć w grze - każdy daje nam wybrane bonusy!









4110214177111231262830.png4846714177111231262830.png



8001614177111231262830.png8868314177111231262830.png



5182914177111231262830.png






Oraz specialny kostium YouTube dla youtubrów naszego serwera!






4881814177111231262830.png









6764414144373561262830.png









Pierwszą mapą expowiskiem jaką Wam zaprezentujemy jest Wyspa Trytona dostępna w pierścieniu teleportacji od 90lvl.






3165614144374391262830.png









Następnym expowiskiem na naszym serwerze jest Przylądek Gnola dostępna w pierścieniu teleportacji od 110lvl.






6015214144374391262830.png









Trzecim expowiskiem na serwerze jest Opuszczone Miasto dostępna w pierścieniu teleportacji od 130lvl.






5082514144374391262830.png









Ostatnim expowiskiem jest Ognista Wyspa dostępna w pierścieniu teleportacji od 150lvl.






8015914144374391262830.png









1589714144350481262830.png









5755614144377421262830.png






2126214144378211262830.png






Wymagania:



- Poziom postaci: 70+



- Przepustka






Przebieg wyprawy:






Poziom 1



- Zabij Metiny



Poziom 2



- Zabij Potwory



Poziom 3



- Zabij Elit. Królowa Pająków



Poziom 4



- Zabij Baronównę Pająków









6191614144377421262830.png






6054814144378211262830.png






Wymagania:



- Poziom postaci: 70+



- Przepustka






Przebieg wyprawy:






Poziom 1



- Zabij Potwory



Poziom 2



- Zabij Metiny



Poziom 3



- Zabij Smoka









2481614144377421262830.png






6709214144378211262830.png






Wymagania:






- Lider co najmniej dwuosobowej grupy



- Yang: Przepustka






Przebieg wyprawy:






Poziom 1



- Zdobądź Klucz Kryształu Duszy i zanieś go do Statuy Kuda



Poziom 2



- Przedostań się przez bramy



Poziom 3



- Znajdź i zniszcz prawdziwy Metin Odwetu



Poziom 4



- Znajdź i zabijcie Tartara



Poziom 5



- Zabij Charona



Poziom 6



- Zabij Azraela









6241214144350481262830.png









7836714144380041262830.png1546014144380041262830.png



1351914144380041262830.png9729214177112561262830.png






Każdego wierzchowca możemy zdobyć pokonując bossy/metiny także z ItemShopu.



Wierzchowce są na 480h każdy daje bonusy które pomogą naszej postaci podczas expienia!









8880414144350481262830.png









6145814177113001262830.png5441714177113001262830.png






Peta możemy zdobyć z misji którą dostaniemy od kapitana po wykonaniu jej dostaniemy skrzynie z której możemy wybrać pety dodatkowo pety możemy zdobyć z IteamShopu, każdego peta możemy expić i rozdawać mu statystyki po czym nasz pety daje naszej postacie wybrane bonusy :).









9598614144350481262830.png









3053714144349101262830.png






Wykonując określone czynności dostajemy osiągnięcia.



Za każde osiągniecie dostajemy Punkty Osiągnięć, które możemy wymienić u Handlarza Osiągnięć.



Punkty Osiągnięć zdobywamy zabijając bossy, robiąc różna questy na serwerze zdobywając odpowiednie levele.


















3465514144349101262830.png






3240314144391201262830.png8643014144391201262830.png



5525514144391201262830.png2914814144391201262830.png






Kamienie Smoka to przedmioty, które uruchomione dają naszej postaci bonusy. Kamienie wytwarzamy u Alchemika.



Surowe kamienie smoka możemy wydropić lub kupić za punkty osiągnięć.









5498514144349101262830.png






Teraz biologa możemy oddawać z różnego miejsca nie musimy biegać do m1, okno te możemy otworzyć w pierścieniu teleportacji.



Co do samego biologa questy na naszym serwerze zostały rozbudowane, możemy wykonywać biologa do max lvl czyli 180 :).






8693914144392941262830.jpeg









1518014144349101262830.png






Owierając ekwipunek na pewno zauważycie nowe przyciski tzw. panel gracza :)



1498814144393581262830.jpeg



Zaczynając od góry:



Magazyn



Pierścień Teleportacji



Okno Smoczych Kamienie



Zakładka Bonusów.









3913114144349101262830.png






Tutaj myślę, że każdy wie o co chodzi :). Otwierając pasek chatu mamy na nim godzinę wraz z datą.






6717014144394321262830.jpeg









Pod klawiszem F6 mamy system afk gdy aktywujemy system afk wiadomości od innych graczy nie dochodzą do nas!






7030214177114331262830.jpeg









Czat między królestwami myślę że w pewnym stopniu ułatwi rozgrywkę na naszym serwerze









3039714177114331262830.jpeg









Informacja o znajomych kiedy nasz znajomy zaloguje się do gry dostaniemy taką informację









7961314177114331262830.jpeg









Wbudowany bonusschwitcher pod klawiszem F5









6794714177114331262830.jpeg









6961614144349101262830.png






Na serwerze mamy nowe okna m.in Nowe okno logowania, wyboru i tworzenia postaci.






2769714177113861262830.png






1276914144395311262830.jpeg

 






7426414144395311262830.jpeg

 














 



#WERYFIKACJA
1.

5601014177227611262830.png


2.

7675714177227611262830.png


 



 



 

ZAPOWIEDŹ NIE JEST DO KOŃCA UZUPEŁNIONA. NA SERWERZE TRWAJĄ JESZCZE CIĄGLE PRACE DODAJEMY DUŻO ZMIENIAMY WIĘC DO STARTU MOŻE JESZCZE DUŻO SIĘ TU ZMIENIĆ. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SERWER NA BETA TESTY SERWERA, POSTARAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ UZUPEŁNIĆ ZAPOWIEDŹ. POZDRAWIAMY!






SYGNATURA






2345114178596901262830.png









[img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/2345114178596901262830.png]


  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystkie bugi które wykryją beta testerzy proszę zgłaszać tutaj na mpcforum na pw lub pod zapowiedzią lub też na fanpage Verturi2.pl

Opublikowano

prezentracja nie powala 2/10

a serwer to nwm, trzeba poczekac do startu

Jak na razie jest to zapowiedź do startu zostanie zrobiona nowa prezentacja ze wszystkimi informacjami itd. Serwer można sprawdzić już na becie!

Specjalista
Opublikowano

Myślałem że to jakiś fajny serwerek się zapowiada ale widzę to czyste pliki Almeria,nawet nie raczyliście czegoś edytować.

No ale nic życzę powodzenia.

 

Skąd bronie 75,i zwój powrotu statusu w grze jest dostępny,pasy jakie bonusy dają?

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Myślałem że to jakiś fajny serwerek się zapowiada ale widzę to czyste pliki Almeria,nawet nie raczyliście czegoś edytować.

No ale nic życzę powodzenia.

 

Skąd bronie 75,i zwój powrotu statusu w grze jest dostępny,pasy jakie bonusy dają?

Przykro mi ale pomyliłeś się co do serwera :/ ...

Bronie 75 metki red las, zwój został jak na chwile obecna wycofany z serwera. Co do pasów jeszcze nie wiemy do konca czy będą dostępne na starcie serwera.

Specjalista
Opublikowano

Przykro mi ale pomyliłeś się co do serwera :/ ...

Bronie 75 metki red las, zwój został jak na chwile obecna wycofany z serwera. Co do pasów jeszcze nie wiemy do konca czy będą dostępne na starcie serwera.

Ale tu nie chodzi o serwer lecz o pliki serwerowe,zresztą zobacz co się pojawiło w dziale pliki serwerowe :)

 

Ale jak już pasy będziecie dodawać to nie dawajcie je w shopie bo za łatwo będzie je zdobyć.

Kupony sm są?

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Ale tu nie chodzi o serwer lecz o pliki serwerowe,zresztą zobacz co się pojawiło w dziale pliki serwerowe :)

 

Ale jak już pasy będziecie dodawać to nie dawajcie je w shopie bo za łatwo będzie je zdobyć.

Kupony sm są?

Nie ma kuponów, nie interesuje mnie co tam sie pojawia ja i mój technik wiemy co robiliśmy od pewnego czasu wiec wiesz co nas to ;)

Opublikowano

Dla mnie bez rewelacji wszystko powyciągane z innych serverów, jedna wielka zlepka ...

Prezentacja brzydka a server mnie nie zachęca do grania...

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Dla mnie bez rewelacji wszystko powyciągane z innych serverów, jedna wielka zlepka ...

Prezentacja brzydka a server mnie nie zachęca do grania...

 

Tak jak pisałem prezentacja zostanie poprawiona juz na oficjalny start. Co do serwera zlepka sądzisz tak po czym? Większość innych serwerów ma to co nasz ma to inne serwery też zlepka?? Beta trwa zapraszamy do testowania kilka drobnych bugow jest ale to nic poważnego ;)!

Opublikowano

Ja pitole znów te same pliki, strona z necropolisa/fanatic-a. Ludzie czy Wam się to nie znudzi? Nie polecam !!!

Opublikowano

Na serwerze nie ma nic nowego , wszystko pojawiało się na innych serwerach po prostu nie ma na czym oka zawiesić i mieć jakiekolwiek chęci gry na owym serwerze.

 

Prezentacja 1/10

 

ten 1pkt to tylko za grafikę prezki

Na wielu serwerach powtarza się wiele rzeczy i grają ludzie

 

Ja pitole znów te same pliki, strona z necropolisa/fanatic-a. Ludzie czy Wam się to nie znudzi? Nie polecam !!!

Znów te same pliki? To że strona jest ta sama a raczej tylko i wyłącznie grafika to nie nasza wina obecny sponsor serwera naszego ma kilka stron i wybraliśmy akurat tą. Nie polecasz bo co? Grałeś na becie czy coś że osądzasz serwer? Na becie jest 18 graczy którzy stale testują i nie narzekają na serwer. Jest kilka bugów, ale to wiadomo bo to jest beta wszystkie bugi naprawimy od razu po ich zgłoszeniu! 

Opublikowano

Pliki macie tutaj : http://www.mpcforum.pl/topic/1331132-pliki-serwerowe-almeria/ wczoraj je udostępniłem na MPC są to Almerii aka Necropolisa aka [...]

 

Jakaś reklama jest planowana? :)

Kiedy nowa Grafika

Yhmy fajnie się masz widzę, pliki są robione przez nas i w czym one są podobne do naszych?? Tym że jest ten sam interfejs? A nie sorry interfejs mamy z klienta fallence. Fajnie fajnie pozdrawiam Cię kolego.

Specjalista
Opublikowano

Yhmy fajnie się masz widzę, pliki są robione przez nas i w czym one są podobne do naszych?? Tym że jest ten sam interfejs? Fajnie fajnie pozdrawiam Cię kolego.

Raczej wszystkim,nw jak tam z broniami i zbrojami bo nie pamiętam.

 

BTW,misje są jakieś nowe czy tylko biolog?

Kamienie do smoczej alchemii dropią z bossów/metków czy jest jakiś procent na drop z mobów??

Jakieś szkatułki serwerowe są?

Z broni 75 coś się robi?

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Raczej wszystkim,nw jak tam z broniami i zbrojami bo nie pamiętam.

 

BTW,misje są jakieś nowe czy tylko biolog?

Kamienie do smoczej alchemii dropią z bossów/metków czy jest jakiś procent na drop z mobów??

Jakieś szkatułki serwerowe są?

Z broni 75 coś się robi?

Wszystkim o.O no to masz dobre info. Po przejrzeniu prezentacji tamtego serwera nie wiem dlaczego sądzicie że nasze pliki to są pliki tamtego serwera? Wszystko co my posiadamy mamy z mpc lub innych for zagranicznych... No ale zdania są podzielone... Każdy wie swoje.

 

Misje są nowe biolog jest do 100lvl jak na razie.

Kamienie dropia z bossów

Nie ma szkatułek serwerowych

z broni 75lvl przerabia się na truty v2 i na tym koniec. sa to bronie na 90lvl

Opublikowano

Beznadziejne pliki, wygląd broni i zbroi też

Osądzasz serwer po wyglądzie zbroi i broni :Do.O, tak jak mówiłem zapraszam na serwer trwa beta wejdź spróbuj wtedy osądzaj serwer!

 

Pozdrawiamy Team Verturi2

Opublikowano

 

 

Znów te same pliki? To że strona jest ta sama a raczej tylko i wyłącznie grafika to nie nasza wina obecny sponsor serwera naszego ma kilka stron i wybraliśmy akurat tą. Nie polecasz bo co? Grałeś na becie czy coś że osądzasz serwer? Na becie jest 18 graczy którzy stale testują i nie narzekają na serwer. Jest kilka bugów, ale to wiadomo bo to jest beta wszystkie bugi naprawimy od razu po ich zgłoszeniu! 

Człowieku wiesz ile ludzi ma te pliki? Ile ludzi stawia serwer-y na tych plikach? Wiesz ile serwer-ów padło przez nie? :) Nic nowego nie potraficie dodać tylko znów ta sama śpiewka. No właśnie są bugi, polecam iść 5 razy do DT a się przekonacie.

Nie polecam bo siedzialam na tych plikach przez 4 serwery i znam każdy szczegół każdy drop wszystko. Masz pierwszy raz do czynienia z tymi plikami to się z czasem zdziwisz i wspomnisz moje słowa że te pliki nie dadzą większej przyszłości Twojemu serwer-owi niż góra 4 mies  ;)

 

Pety dostaje się za zabicie orków możemy wybrać którego tak. Mounty nie są dodane do dropu, kostiumy tak samo. Wywala w DT lub nie pokazuje się metin. I tak dalej

Opublikowano

Człowieku wiesz ile ludzi ma te pliki? Ile ludzi stawia serwer-y na tych plikach? Wiesz ile serwer-ów padło przez nie? :) Nic nowego nie potraficie dodać tylko znów ta sama śpiewka. No właśnie są bugi, polecam iść 5 razy do DT a się przekonacie.

Nie polecam bo siedzialam na tych plikach przez 4 serwery i znam każdy szczegół każdy drop wszystko. Masz pierwszy raz do czynienia z tymi plikami to się z czasem zdziwisz i wspomnisz moje słowa że te pliki nie dadzą większej przyszłości Twojemu serwer-owi niż góra 4 mies  ;)

 

Pety dostaje się za zabicie orków możemy wybrać którego tak. Mounty nie są dodane do dropu, kostiumy tak samo. Wywala w DT lub nie pokazuje się metin. I tak dalej

Hah zapraszam na serwer na bete jeżeli sprawdzi się coś co wypisałeś tutaj dostajesz ode mnie nagrodę. Chodziłem z ludzmi na dt i nie ma żadnego problemu wierzchowce dropia z metków/bossów na nowych mapach, kostiumy dropią lecz jest na to mały % 

Opublikowano

Hah zapraszam na serwer na bete jeżeli sprawdzi się coś co wypisałeś tutaj dostajesz ode mnie nagrodę. Chodziłem z ludzmi na dt i nie ma żadnego problemu wierzchowce dropia z metków/bossów na nowych mapach, kostiumy dropią lecz jest na to mały % 

 Przekonasz się z czasem. Jeśli Twój serwer będzie miał ok 600 ludzi przez 4 mies ( i nie padnie po 4 mies). To zwracam honor. Ale marnie to widzę :) Bo w 100 % będzie podkręcony licznik a to idzie łatwo przekalkulować. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...