Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| LandOfDoom | Season2-Exp:20 Drop:35 | PVP | Customs | NewQuest | NewJewels | PL |


SPARK18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak z data i godzina startu ?

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jutro start? Warto sprawdzić stronę z rejestracją- kod weryfikacyjny jest czytelny i banalny ale na 12 prób tylko raz udało mi się zarejestrować konto- mogą być jakieś błędy.

Opublikowano

Agencior niewiem czemu za 43minuty jak planowana data startu była na 6 grudzień.

 

Date i tak wydłużam bo czekam na zabezpieczenia strony i klienta. Musze jeszcze ogarnąć forum, niechce startować jak wszystkiego nie zrobiłem, date przekładam na :

 

Przewidywana data startu: 13.12.2014r

Opublikowano

Agencior niewiem czemu za 43minuty jak w planowana data startu była na 6 grudzień.

 

Date i tak wydłużam bo czekam na zabezpieczenia strony i klienta. Musze jeszce ogarnąć forum, miechce startować jak wszystkiego nie zrobiłem, date przekładam na :

 

:(  czekamy

Opublikowano

W związku z tym że mam bardzo dużo pracy przy serwerze szukam osoby do prowadzena forum. Osoba ta będzie odpowiedzialna za rekrutacje moderatorów i za treści forum, otrzyma ona także posade GameMastera na serwerze. Swoje zgłoszenia można nadesłać na emaila spark101@1361622928-U485574.pngonet.pl i gadu gadu : 52281155 lub na PW.

Opublikowano

Już sie uporałem z problemem aktualnie korzystam z przeglądarki google chrome ale przez opere poszło wielkie dzieki za pomoc :)  a co do serwa to :

1  leci za duzo zen morzna by troszku zmniejszyc

2 nie mozna wydropic TS orba dla bk dropilem z 2h od LT1 w gore

3 taka malutka prozba na dodanie impa do sklemu  ^_^  ^_^

a tak to wszystko ok :)

Opublikowano

1. Drop zen i kamieni będzie troche zmniejszony.

2. TS dropi (przetestowane) miałeś chyba pecha ;/

3. Imp będzie w dropie i boxach

 

Dzisiaj wrzuce nowe ustawienia eventów i inwazji .

 

 

@Server offline, włącze go na świeżo jutro wieczorem z nowymi ustawieniami i zabezpieczeniami do dalszych testów.

Opublikowano

lepieij nie pospieszac niech bedzie dobrze zrobione a rejestracje strone clienta forum oddac wczesniej zeby kazdy mogl ogarnac wszystko, zgadzac sie z kolegami by wbic na start :P

Opublikowano

Strona internetowa waszego serwera nie działa 

 

Już smiga

 

 

Czy mógłbyś się postarać na start wieczorem w piątek żeby na weekend można było już grac ?

 

Niestety nie ma opcji żeby ruszył w piątek, start zostaje tak jak jest.

Opublikowano

Mam kilka uwag/propozycji co do serwera:


 


1. 50 resetów to zdecydowanie za dużo, maksymalnie 2 resety (po 200 pkt za reset)


2. Optymalnie 1 reset za 300 pkt.


3. Możliwość stawiania AFK


4. Brak możliwości dodawania exe opcji do set itemów


5. Możliwość grania MG od 220 lvl, DL od 250 lvl


6. Usunięcie Jewel o level - pozbywa nas radości prania np. pranie wingów +luck+ign daje mnóstwo emocji


7. Usunięcie Jewel of Skill - np BB każdy mógłby mieć ze skillem, gdzie frajda wydropienia itemu ze skillem


8. W ogóle te nowe jewele nie za bardzo pasują do tej gry.


 


Rozmawiałem ze znajomymi i jeśli poprawisz ustawienia serwera wyżej wymienione zaczniemy od razu grać na Twoim serwerze (około 15 osób )


Opublikowano

 

Mam kilka uwag/propozycji co do serwera:

 

1. 50 resetów to zdecydowanie za dużo, maksymalnie 2 resety (po 200 pkt za reset)

2. Optymalnie 1 reset za 300 pkt.

3. Możliwość stawiania AFK

4. Brak możliwości dodawania exe opcji do set itemów

5. Możliwość grania MG od 220 lvl, DL od 250 lvl

6. Usunięcie Jewel o level - pozbywa nas radości prania np. pranie wingów +luck+ign daje mnóstwo emocji

7. Usunięcie Jewel of Skill - np BB każdy mógłby mieć ze skillem, gdzie frajda wydropienia itemu ze skillem

8. W ogóle te nowe jewele nie za bardzo pasują do tej gry.

 

Rozmawiałem ze znajomymi i jeśli poprawisz ustawienia serwera wyżej wymienione zaczniemy od razu grać na Twoim serwerze (około 15 osób )

 

 

Uwielbiam takie posty: Jak zmienisz konfigurację to zagramy. Nie to nie. Zasadniczo jeżeli ktoś już stawia serwer to robi to w określonym celu z określonymi ustawieniami więc raczej powinieneś powstrzymać się od takich komentarzy. Jeżeli ktoś będzie chciał zagrać to zagra. Pozwól na AFK to będzie serwer duch :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...