Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| LandOfDoom | Season2-Exp:20 Drop:35 | PVP | Customs | NewQuest | NewJewels | PL |


SPARK18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



 

7969414170208021291980.png




Witam w publikacji serwera LandOfDoom. Serwer powstaje z myślą długo terminowej i ciekawej gry. Naszym celem jest wykorzystanie wszystkich funkcji serwera aby uatrakcyjnić grę jaką jest MU, mamy zamiar wykorzystać eventy, iwazje i questy w odpowiedni sposób aby gra nie polegała tylko i wyłącznie na expieniu. Serwer będzie całkowicie PVP, nie widze powodów aby zakazywać "lania się" wkońcu jest to część tej gry. Jedne co będziemy chcieli wyelimonować to hacki,bugi i afki.

Na serwerze nie znajdziecie nagród za grand res ani donate, itemy będzie można zdobywać tylko w grze.

Nagrody za eventy będą pomagały w ulepszaniu itemów międzyinnymi za nie będzie można wbijać opcje exe,luck,zwiększać poziom itemu. Z innych eventów będziemy mogli zdobyć PKT do Xshopa w którym też można zrobić fajne zakupy. Także zapraszam do zapoznania się z publikacją i czekania na start!

 

 

 

4486214170208031291980.png

Przewidywana data startu: 13.12.2014r godzina 15;00

 

Nazwa Serwera: LandOfDoom

Wersja Serwera: Season2+Customs

Maksymalna il. Graczy: 300

Lokalizacja: Polska, Poznań

Dedykowany: Tak

Godziny działania: 24/7

 

Strona serwera:

http://www.landofdoom.pl

Forum:

http://forumlod.pl

Kontakt z administracją:

Język serwera: Polski

 

5060114170208041291980.png

Exp i Drop: 20x | 35%

Bless Bug: Brak

HP potworów: 100%

Rate Bless oraz Rate Bless + Luck: 100% / 100%

Rate Soul oraz Rate Soul + Luck: 50% / 65%

Rate Life: 70%

Maksymalny poziom i Opcje dla itemów: +13+28

Punkty za poziom (normalnie): 5

Punkty za poziom (Magic Gladiator & Dark Lord): 7

 

Marry system:

Minimalny lvl: 300

Wymagane zen: 100kk

 

PK clear guard:

Koszt zdjęcia pk: 5kk

 

Post:

Koszt użycia /post: 700k

 

 

Bonus gem:

Za godzine w grze otrzymujemy 10 gemów.

 

Koszt komendy /unpack /pack:

PackPrice   = 100000 | 1 gem
UnPackPrice = 100000 | 1gem

Komende /pack używamy do pakowania kamieni takich jak: chaos, jog, life, harmony ,creation

 

 

 

 

 

3863514170208061291980.png

Poziom na reset: 400

 

Maksymalny res: 50

Maksymalny poziom: 400


Ilość zen na reset: 50,000,000

Punkty za res:

[DK,SM,ELF] - 300pkt

[MG,DL] - 400pkt


Zen Party Bug: Nie


Patry Exp: Tak


Potion Bug: Nie


Shadow Bug: Nie


Gildia: 300 LVL

 

Serca, boxy, firecracker itd.: Tak

 

5717014170208061291980.png

 

DK: 5/6


DW: 5/6


Elf: 5/6


MG: 6/7


DL: 6/7

 

9581914170208071291980.png

 

+10: 50 (+Luck: 60 )
+11: 45 (+Luck: 55 )
+12: 40 (+Luck: 50 )
+13: 35 (+Luck: 45 )

 

7272214170208081291980.png

Goldy co 6 godzin

Hatchery Event: 6 godzin

Bali Event co 3 godziny

Dragon co 6 godzin

White Wizard co 6 godzin

 

7085014170208091291980.png

* Blood Castle *
* Devil Square *
* Chaos Castle *
* Castle Siege *
* Castle Deep Event*

LoraBattleEvent

*Kantru Event*
* CryWolf *
* Kundun *

* Drop Event *

* Hatchery Event *

* ADMINS Event *

 

 

9967814170208111291980.png

 

Nowe komendy:

Pakują kamienie które znajdują sie w inventory
/pack chaos
/pack life
/pack creation
/pack guardian
/pack harmony
/unpack -komenda do rozppakowania kamieni
Koszt użycia komendy: 1.000.000zen

Nowe kamienie:
 

Jewel of Mystical - podnosi recovery w pedantach/ringach
Jewel of Excellent - dodaje losową opcje exe do itemu, można wbić max 3 do jednego.
Jewel of Luck - dodaje luck do wybranego itemu.
Jewel of Skill - dodaje skila do itemu.
Jewel of Elements - robi z itemka nie exe item exe.
Jewel of Level - podnosi lvl itemu z +9 na +13
Jewel of Added - robi item na +28/+35.

QUESTY NA ZABICIE MOBÓW - NAGRODY KAMIENIE


QUESTY NA KLASE 3RD


WINGI 3 POZIOMU I WIELE INNYCH NOWYCH ITEMÓW


2631414170208211291980.png

Administrator od zarządzania i techniczny: Spark

 

 

 

1527414176055571291980.png



 

Klient testowy: https://mega.co.nz/#!a41whAgb!lh_EOtvh_jeK12JIIu4lD9UOs5At8dgI2KPmd21tLyE





~~W publikacji będą jeszcze uzupełnione informacje co do nagród z eventów BloodCastle,ChaosCastle,DevilSquare i innych oraz wszystkie ustawienia sklepów.~~

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To PVP czy PVM serwer ?

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Opublikowano

napewno z ekipom  zawitam :D 

 

choć martwi mnie fakt czy wszystko bedzie oki   zadnych bugów i czy klasy będa równo ustawione 

 

jak bedzie wszystko Oki  to w 100 % zawitamy 

 

pzdr  ludziska 

Opublikowano

Mnie jedynie boli SOUL z Luck jak i pranie itemu na 10/11 bo wiadomo ze na 12/13 to powinno byc hard. Ale jak zacznie wszystko spadac albo palic to ludzie straca checi chyba ze bedzie niezle lecialo tych jeweli

 

Jakies Spoty ? Slupkowe ? czy wolne + 2/3mooby ?

 

Exp w pt ? Czy bedzie gra w 2-3osoboym bo exp bedzie lux ?

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Opublikowano

Faktycznie może to być za mało %. Zwiększyłem wszystko o 10% i luck będzie podwyższał o 15 :)

Spoty wolne i slupkowe myśle że tak będzie najlepiej :). 4-5 mobów na spocie.

Exp w pt będzie oczywiście większy niż solo, chcemy aby gra w teamie była opłacalna .

 

Dokładna konfiguracja tego co napisałem już wkrótce znajdzie się w publikacji.

Opublikowano

dokladnie uwazam jak pan u gory, slupki sa dla n00bsow

 

btw odezwalbys sie raz na jakis czas karczak :P chociaz na gg :P

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Opublikowano

Strona jest już gotowa, jutro musze skonfigurować serwer aby po części odzwierciedlał serwer tak jak będzie na starcie. Jutro podam strone i udostępnie klienta na testy.
 
Do zapowiedzi doszły nowe informacje, będe uzupełniał na bieżąco:
 
 
#1
 

Marry system:
Minimalny lvl: 300
Wymagane zen: 100kk
 
PK clear guard:
Koszt zdjęcia pk: 5kk
 
Post:
Koszt użycia /post: 700k



#2

 

 

 

Bonus gem:
Za godzine w grze otrzymujemy 10 gemów.

Koszt komendy /unpack /pack:
PackPrice = 100000 | 1 gem
UnPackPrice = 100000 | 1gem

Komende /pack używamy do pakowania kamieni takich jak: chaos, jog, life, harmony ,creation

Opublikowano

Zaporowa? Tzn za duża? Moim zdaniem /post służy do umieszczania ważnych informacji/ogłoszeń a nie do zbędnego spamu, więc cena nie może być zbyt mała.

Opublikowano

Uważam, że jednak przydałaby się sonda odnośnie ceny komentowania tego co się dzieje na serwerze. A tym jest w mojej ocenie post.

 

EDIT: SPARK już widzę konfig rozpi****

"Bonus gem:
Za godzine w grze otrzymujemy 10 gemów."

Chwyt socjotechniczny rodem z tanich MMO z systemem mikropłatności.

Można na to spojrzeć z nieco zamierzchłej perspektywy: Czy się stoi czy się leży,10 gemów się należy. ^^

 

Ogarnij beret i nie rób z ludzi debili.

Opublikowano

Powiem tak, wszystko jest do przedyskutowania. GEMY beda potrzebne tylko do uzycia komend,nie bedzie mozna za nie kupywac itemow wiec nie widze tutaj jakiegos wielkiego problemu :)

Opublikowano

Kilka uwag dotyczacych serwera;

 

-dodajcie legendary set, bo guardian i dragon sa w sklepie albo najlepiej usuncie te sety se sklepów jesli to ma byc hard serwer (20exp)

-dodajcie buffy dla EE, wind set, sphinx, plate

-przesuncie spoty dalej od wyjsc z miast, bo to smiesznie wyglada, a po za tym za latwo bedzie

-spoty powinny sie skladac tylko z mobow z danej lokacji, a nie ze w davias sa moby z lt1 itd.

-niektore warpy pod M nie dzialaja (dowod: http://scr.hu/1ymn/d59b5)

-moby w lt3 (wizardy) zabijaja na hita^^

 

To tyle co na razie zauwazylem, reszta wyglada ok.

Opublikowano

mam pytanie można odpalić go w okienku jakoś ?

 

http://www.mediafire.com/download/1ijyymoaz1dmmez/windowmode.reg

 

Wrzuc do folderu z grą, użyj i gra będzie się odpalała w oknie.

 

 

Kilka uwag dotyczacych serwera;

 

-dodajcie legendary set, bo guardian i dragon sa w sklepie albo najlepiej usuncie te sety se sklepów jesli to ma byc hard serwer (20exp)

-dodajcie buffy dla EE, wind set, sphinx, plate

-przesuncie spoty dalej od wyjsc z miast, bo to smiesznie wyglada, a po za tym za latwo bedzie

-spoty powinny sie skladac tylko z mobow z danej lokacji, a nie ze w davias sa moby z lt1 itd.

-niektore warpy pod M nie dzialaja (dowod: http://scr.hu/1ymn/d59b5)

-moby w lt3 (wizardy) zabijaja na hita^^

 

To tyle co na razie zauwazylem, reszta wyglada ok.

 

-ok slepy zreformowałem, najlepsze sety w sklepach to (plate,sphinix,wind)- właśnie zastanawiałem się nad tą kwestią czy dragon etc nie będą za dobre.

-co do buffów jeżeli ma być to hard server można je samemu poszukać.

-spoty nie są w wersji oficjalnej musze się dokładnie przysiąść i poukładać je dobrze, będą się składały tylko i wyłącznie z mobów jakie są na danej mapce, z kilkoma drobnymi wyjątkami.

 

-jak znajde przyczyne bugu z teleportem powiadomie,

-wizarda już osłabiłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...