Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zmiana tytułu przez panel kontrolny (ustawienia)


CusT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

 

Ja jestem na tak, wygodniej imo. Cenzury nie wprowadzać, jak będzie wulgarne to będzie warn. Nadać limit słów żeby nie było tytułów o treści na 5 linijek oraz usunąć możliwość wpisania jakichś dziwnych znaczków przez które tytuł wychodzi poza avka itd. itp.

 

 

 

 

 

 

sygnatura.png

Opublikowano

Tak, za nieodpowiednie tytuły byłyby warny, a w przypadku osób posiadających funkcje - ostrzeżenia i degrady. Funkcja do czegoś zobowiązuje, nawet jak nie jest to ranga moderacyjna ;p

QtiV6xY.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co Wy z tą cenzurą? Jeśli ktoś chciałby napisać coś niecenzuralnego albo obraźliwego, to zrobiłby to w sygnaturze, w statusie, czy w sekcji "o mnie" na profilu albo zwyczajnie w poście.

Ja jestem za. Nie trzeba byłoby zawracać GM'om przysłowiowej gitary, zwłaszcza, jeśli ktoś lubi często zmieniać tytuły, a ma do tego pełne prawo wynikające z posiadanej rangi.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

teraz i tak mozna zmieniac co chwile, a to tylko zalezy czy gm ma zamiar odczytac pw (taki istny mowie to do ciebie)

wiec jestem za tak, zreszta cenzura i tak nie dziala na polowe slow wiec moze odpuscmy sobie, juz lepiej raportowac za taki brak kultury

­

Opublikowano

Trzeba by było wprowadzić cenzurę i ograniczenia niektórych słów.

Odpada. Liczba osób mogąca mieć własny tytuł nie jest ogromna, a więc GM nie ma problemu z nadaniem "rangi".

co to jest za problem z cenzurą? ja jakoś, żadnego nie widzę.

 

na tak

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Tak.

 

Szkoda że moderacja postrzega ludzi jak dzieci i myślą że nagle wszyscy zaczną robić coś złego przez zmianę tytułu.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

 

Trzeba by było wprowadzić cenzurę i ograniczenia niektórych słów.

Odpada. Liczba osób mogąca mieć własny tytuł nie jest ogromna, a więc GM nie ma problemu z nadaniem "rangi".

 

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Na pewno znajdą się osoby, które będą szukać tylko okazji by dzięki takiej funkcji zrobić coś nieodpowiedniego.

Lepiej, gdy przechodzi to przez ręce gmów, nie sekunda roboty.

­

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...