Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zmiana tytułu przez panel kontrolny (ustawienia)


CusT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, co myślicie o tym, żeby dla osób mogących posiadać własny tytuł była specjalna zakładka w ustawieniach? Mam na myśli coś takiego:

 

7875514168591761204585.png

(5 zakładka)

 

a po przejściu ukazało by nam się takie okienko:

 

3062614168591761204585.png

 

Mayard. :)

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trzeba by było wprowadzić cenzurę i ograniczenia niektórych słów.

Odpada. Liczba osób mogąca mieć własny tytuł nie jest ogromna, a więc GM nie ma problemu z nadaniem "rangi".

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Trzeba by było wprowadzić cenzurę i ograniczenia niektórych słów.

Odpada. Liczba osób mogąca mieć własny tytuł nie jest ogromna, a więc GM nie ma problemu z nadaniem "rangi".

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Ja jestem na tak, wygodniej imo. Cenzury nie wprowadzać, jak będzie wulgarne to będzie warn. Nadać limit słów żeby nie było tytułów o treści na 5 linijek oraz usunąć możliwość wpisania jakichś dziwnych znaczków przez które tytuł wychodzi poza avka itd. itp.

Opublikowano

Ja jestem na tak, wygodniej imo. Cenzury nie wprowadzać, jak będzie wulgarne to będzie warn. Nadać limit słów żeby nie było tytułów o treści na 5 linijek oraz usunąć możliwość wpisania jakichś dziwnych znaczków przez które tytuł wychodzi poza avka itd. itp.

Opublikowano

 

Ja jestem na tak, wygodniej imo. Cenzury nie wprowadzać, jak będzie wulgarne to będzie warn. Nadać limit słów żeby nie było tytułów o treści na 5 linijek oraz usunąć możliwość wpisania jakichś dziwnych znaczków przez które tytuł wychodzi poza avka itd. itp.

 

Opublikowano

Nie, bo by się gimba bawiła, a robienie nowej funkcji i do tego cenzury do niej będzie marnowaniem czasu.

Opublikowano

 

 

Ja jestem na tak, wygodniej imo. Cenzury nie wprowadzać, jak będzie wulgarne to będzie warn. Nadać limit słów żeby nie było tytułów o treści na 5 linijek oraz usunąć możliwość wpisania jakichś dziwnych znaczków przez które tytuł wychodzi poza avka itd. itp.

 

 

Opublikowano

Na pewno znajdą się osoby, które będą szukać tylko okazji by dzięki takiej funkcji zrobić coś nieodpowiedniego.

Lepiej, gdy przechodzi to przez ręce gmów, nie sekunda roboty.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Trzeba by było wprowadzić cenzurę i ograniczenia niektórych słów.

Odpada. Liczba osób mogąca mieć własny tytuł nie jest ogromna, a więc GM nie ma problemu z nadaniem "rangi".

r3ePj8E.png

Opublikowano

 

 

 

Ja jestem na tak, wygodniej imo. Cenzury nie wprowadzać, jak będzie wulgarne to będzie warn. Nadać limit słów żeby nie było tytułów o treści na 5 linijek oraz usunąć możliwość wpisania jakichś dziwnych znaczków przez które tytuł wychodzi poza avka itd. itp.

 

 

 

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Nie ma ograniczenia, więc nie wiem w czym widzisz problem.

No, ale bez przesady. Wątpię czy by Ci jakiś GM co kilka minut tytuł zmieniał.

Opublikowano

Ja jestem na tak, wygodniej imo. Cenzury nie wprowadzać, jak będzie wulgarne to będzie warn. Nadać limit słów żeby nie było tytułów o treści na 5 linijek oraz usunąć możliwość wpisania jakichś dziwnych znaczków przez które tytuł wychodzi poza avka itd. itp.

giphy.gif

Opublikowano

 

 

 

 

Ja jestem na tak, wygodniej imo. Cenzury nie wprowadzać, jak będzie wulgarne to będzie warn. Nadać limit słów żeby nie było tytułów o treści na 5 linijek oraz usunąć możliwość wpisania jakichś dziwnych znaczków przez które tytuł wychodzi poza avka itd. itp.

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...