Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Simple Autobuyer - Makro - by Pawellek


Pawellek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fifa 15 - Simple AutoBuyer - by Pawellek

 

168051416838031255017.jpg

 

 

Zakaz kopiowania, udostępniania i sprzedaży bez zgody autora

 

 

Krotki opis

 

Autobuyer jak to autobuyer, kupuje za nas zawodnikow. Dziala na webappie, czyli tak jak "profesjonalne" autobuyery. Jest to makro wiec nie mozemy korzystac z komputera podczas dzialania pracy programu, chyba, ze utworzymy sobie wirtualna maszyne. ;)

 

Wymagania:

- Przegladarka Google Chrome

- Minimalna rozdzielczosc ekranu: 1280x800

- Dostep do webapp.

 

Intrukcja konfiguracji

 

Pierwsze co musimy zrobic to dodac zawodnikow ktorych chcemy kupowac: 
- Full player name - Imie i nazwisko naszego "celu"
- Buy now max. - Maksymalna kwota za jaka ma kupowac danego gracza.
Czyli jesli naszym celem jest Wawrzyniak i nie chcemy dac za niego wiecej jak 200 monet to wpisujemy w pierwsze pole: Jakub Wawrzyniak, a w drugie pole: 200
 
Kolejne dwie funkcje to speed up oraz slow down. Jesli wedlug Ciebie autobuyer dziala za szybko, lub za wolno to mozesz go troche przyspieszyc lub spowolnic.
 
Nastepnie mamy "Profile":
- Gdy wybierzemy "players" to autobuyer bedzie wyszukiwac zawodnikow kolejno z listy ktora zrobilismy.
- Gdy wybierzemy "custom" to autobuyer bedzie wyszukiwac to co ustawimy recznie. Przyklad: Kliknij tutaj aby zobaczyc obrazek.
 
Browser, czyli przegladarka. Aktualnie do wyboru mamy tylko chrome.
 

Uruchamiamy!

 

Gdy dodalismy juz graczy to mozemy przejsc do najwazniejszego, czyli automatycznego kupowania.

1. Uruchom przegladarke Google Chrome.

2. Wejdz na webapp

3. Szybko konfiguracja przegladraki: kliknij tutaj aby zobaczyc obrazek.

4. Wybierz "profil"

5. Wybierz browser, google chrome.

6. Nacisnij start.

 

HOTKEYE:

ESC - Konczy dzialanie programu.

PAUSE/BREAK - pauzuje dzialanie programu.

 

Video:


Download:

http://www.mediafire.com/download/hsyoxauwgftf5f2/Simple+Autobuyer.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/93e67218a245772a0761cf258000b4f26d42540253ebefa5f90d6148bcc40dcf/analysis/1416834648/

FAQ:

Jak bedzie potrzeba to sie zrobi. :)

 

 

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Posiada funkcje kupowania wszystkim złotych kart do 300 monet ?:)

 

Może przetestuje, ale najpierw poczytam opinie czy to działa :)

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

@Pawellek a da darę zrobić autobuyera, ale w grze? Czy może istnieją takie? Bo np chciałbym używać do fify world, albo 14.

Jak sobie zrobisz to moze i da rade, ja nie widzialem takiego.

 

Posiada funkcje kupowania wszystkim złotych kart do 300 monet ? :)

 

Może przetestuje, ale najpierw poczytam opinie czy to działa :)

Custom profile i da rade. ;)

 

 

 

Nagralem filmik zeby kazdy mogl zobaczyc jak to miej wiecej powinno wygladac. W pewnym momencie sa dwa kursory bo nagrywalem na wirtualnej maszynie.

https://www.youtube.com/watch?v=Do2FW071RL0&feature=youtu.be

 

 

Opublikowano

Mam problem z rozdzielczością 1280x800 help

A dokladniej? 

Posty typu "nie dziala" lub "mam problem" sobie mozecie darowac, bo mi to nic nie mowi i nie moge wam wtedy pomoc. Albo opisujecie co sie dzieje albo nie spamujcie.

 

 

Opublikowano

A dokladniej? 

Posty typu "nie dziala" lub "mam problem" sobie mozecie darowac, bo mi to nic nie mowi i nie moge wam wtedy pomoc. Albo opisujecie co sie dzieje albo nie spamujcie.

Np mam 1380x900 rozdzielcość ale jak zmiejszę to dalej mi w programie bład wyskakuje

tdSYoS7.png

Opublikowano

Da się jakoś zmienić rozdzielczość ekranu ?

Bo robiłbym to na laptopie a na PC bym mógł normalnie sobie grać ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...