Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedni prezent dla dziewczyny na mikołajki.


Sortinix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki bd najlepszy prezent? Nie żartujcie ;d

Wylosowałem i tak się stało ;p

prezent max 25zł .-. żeby nie drożej bo szkoła tak powiedziała lx

Opublikowano

A jaka szkoła podstawówka/średnia? W sumie to ważne. Kup jakiegoś misia, do tego słodycze - uniwersalny prezent na każdy wiek :p

Opublikowano

Dla dziewczyny ? ja preferuję perfumy i może jakąś puszko-skarbonkę.

Opublikowano

Dołóż 20 zł i kup słuchawki douszne. Z mediaexpert

Kup jakiegoś małego misia 10/15 cm na 5/10? białego z jakąś kokardką (sznurkiem na głowie) + Lizaka w kształcie serca.

 

Z tego co się orientuje to ona nie wie od kogo dostaje prezent?

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Jak lubi muzykę, to słuchawki pewnie ma, i pewnie nie jakieś śmieciowe za 20zł.

 

Miś i słodycze, nie ma co kombinować. Ale skoro wszystko "raczej nie", to my nie pomożemy.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

lubi muzykę

Płyta CD, winyl, kaseta...? Do 25 PLN coś się znajdzie, a jak nie, to dołożenie 5, czy 10 PLN nie jest przestępstwem. Możesz też kupić kilka wybranych kawałków w wersji elektronicznej. 

ㅈㅈ.

Opublikowano

@kopyteczkoo ziomek nie,ona gra na jakimś tam instrumencie :P

@Kiceł nie dam jej coś w kształcie serca lub misia bo mój kumpel się w niej 'kocha' więc nie bo odpierdoli mu i po mnie xD

To daj jej te 25 zł albo zamień się z nim

Opublikowano

Moja koleżanka by chciała lakier do paznokci, ale taki dobry za 30 zł i aby dziewczyna mi pomagała wybierać kolor xD 

I tak w tym roku żaden chłopak nie bierze udziału w mikołajkach, więc ja też, bo nie chcę dostać szajsu od jakieś dziewczyny, ale się podpytałem wcześniej co by chciała dziewczyna itp xD

"Upadli powstaną"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...