Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lista używających bola 2014:11:16 udostępniona godzinę temu.


ChEeFo2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@sxa

 

Jakiś link do wcześniejszego źródła do tej listy? Nie nie masz więc jak można powiedzieć, że ta lista jest stara? Nie można. Jest po prostu logiem od x daty do x daty.

ta lista jest do stycznia, bo w styczniu przestali zapisywać dane

Opublikowano

ta lista jest do stycznia, bo w styczniu przestali zapisywać dane

 

To to już wiem, że do stycznia. Tylko dziwna sprawa z tym coś.

Deadboy

Opublikowano

Nie tylko to wyciekło ;).

Z Forum L# wyciekły dane, e-maile, hasła, loginy.

Jestem ciekaw czy odpowiednie służby się tym zainteresują.  :ninja:

 

Forum BoLa też wyciekło, pozdrówka.

QUhIR7.png

Uczeń
Opublikowano

@sxa

 

Jakiś link do wcześniejszego źródła do tej listy? Nie nie masz więc jak można powiedzieć, że ta lista jest stara? Nie można. Jest po prostu logiem od x daty do x daty.

jest ze stycznia to jaka jest według ciebie nowa? haha

Opublikowano

Nie tylko to wyciekło ;).

Z Forum L# wyciekły dane, e-maile, hasła, loginy.

Jestem ciekaw czy odpowiednie służby się tym zainteresują.  :ninja:

 

Źródło or didnt happen?

Opublikowano

To jak będą banować wszystkich to im czasu nie starczy :D

 

A i co dobre skinów nowych to chyba nie będzie z rok :D

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie tylko to wyciekło ;).

Z Forum L# wyciekły dane, e-maile, hasła, loginy.

Jestem ciekaw czy odpowiednie służby się tym zainteresują.  :ninja:

 

Forum BoLa też wyciekło, pozdrówka.

 

 

Ciekawe skąd masz niby takie INFO, że takowe dane zostały udostępnione z "FORUM #L" ???

Opublikowano

jest ze stycznia to jaka jest według ciebie nowa? haha

 

Ty jesteś jakimś debilem.. to zostało udostępnione niedawno po raz pierwszy! A jest to log graczy bola od jakiejś daty do jakiejś.

Deadboy

Opublikowano

Ciekawe skąd masz niby takie INFO, że takowe dane zostały udostępnione z "FORUM #L" ???

Bo mam do tego dostęp ? Wystarczy dobrze szukać, lub mieć znajomości.

Wszystko zostało udostępnione, pozdrówka.

 

Są także twarde dowody na Huskyego oraz Spudgyego, jestem ciekaw jak to się dalej rozwinie.

 

CYRK

QUhIR7.png

Uczeń
Opublikowano

Ty jesteś jakimś debilem.. to zostało udostępnione niedawno po raz pierwszy! A jest to log graczy bola od jakiejś daty do jakiejś.

dlaczego najwiekszy idiota i placzek w tym dziale w ogole cos pisze?

podobna lista juz kiedys byla ale ty o tym nie wiesz. :)

a tak w ogole to po c***a to tu wstawiales? teraz polaczki beda plakaly o konta

Opublikowano

dlaczego najwiekszy idiota i placzek w tym dziale w ogole cos pisze?

podobna lista juz kiedys byla ale ty o tym nie wiesz. :)

a tak w ogole to po c***a to tu wstawiales? teraz polaczki beda plakaly o konta

 

Płaczek? Brawo twój słownik posiada takie wyrazy, może nie zauwazyłeś ale to ty płaczesz o to czy ta lista jest stara, a nie jest.

Deadboy

Opublikowano

Płaczek? Brawo twój słownik posiada takie wyrazy, może nie zauwarzyłeś ale to ty płaczesz o to czy ta lista jest stara, a nie jest.

pisz "zauwarzyłeś" mów komuś o słowniku pozdrawiam przyjebie

Uczeń
Opublikowano

Płaczek? Brawo twój słownik posiada takie wyrazy, może nie zauwarzyłeś ale to ty płaczesz o to czy ta lista jest stara, a nie jest.

"zauwarzyles"

wez sie rozpedz i jebnij barana w sciane bo mi cie szkoda

jeszcze mi o slowniku piszesz xDD beka z typa 

Opublikowano

@sxa

 

Ojej błąd ortograficzny jak widać już zapomniałeś o swojej ułomności twierdząc, że lista jest stara. PS: "xDD" gimbusa ci nie pomoże. Elo

Deadboy

Uczeń
Opublikowano

@sxa

 

Ojej błąd ortograficzny jak widać już zapomniałeś o swojej ułomności twierdząc, że lista jest stara. PS: "xDD" gimbusa ci nie pomoże. Elo

tylko ze to nie ja mam 14 czy tam 15 lat jak ty i nie jestem gimbusem tylko pisze w twoim jezyku misiaczku.

idz lepiej spakowac ksiazki do plecaka bo jutro do szkoly 

Opublikowano

Faktycznie znajduje się na tej liście. Mam nadzieję że nie będzie banow, lecz jest to raczej mało prawdopodobne ;D

Strona bola, przekierowuję na joduska :O

wjub1h.jpg

Opublikowano

Wyciekły 30min już emaile nicki wszystko nawet znajduje się na tej liście, mój email którego nie uzywalem do bola oraz nick którego nie używałem również  znajduje na liście  :O

https://github.com/bol-leaks/BoL-leaks/blob/master/Forum%20dump/SQL/members.gz

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

tylko ze to nie ja mam 14 czy tam 15 lat jak ty i nie jestem gimbusem tylko pisze w twoim jezyku misiaczku.

idz lepiej spakowac ksiazki do plecaka bo jutro do szkoly 

 

Masz racje lepiej się spakuję, bo wolę się uczyć niż być takim debilem jak ty, oraz nie rozumieć tak oczywistej rzeczy. Pozdrawiam, pewnie jesteś gównianym robolem tym co robi te dziurawe drogi w Polsce i masz problem do tych co się uczą bo ty nie potrafiłeś. "misiaczku"? Sorka takie teksty to do swoich kolegów pedałku mów.

Deadboy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...