Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Shayen - Nowa zapowiedź, beta testy ciągle ON, zapraszam. ;)


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na becie w 50h wbiłem 124lvl z dodatkowym 100% expa (PD+Medal Bohatera, którego nie będzie na oficialu), lecz dużo z tego było dropienia, nie było mapy itp, ale trochę to zajmie.

50h na maksa to trochę dużo na easy...

Martwi mnie trochę fakt bonusy 15 procent na luda + eq PvP (zapewne z ludem) + pety PvP + bonusy PvP z biologa + mikstury PvP, przy tak niskich bonusach HP (kd i 1-5). Czyżby PvP (miało być tyle powtórzeń... ) na jeden skill? Wyczuwam, że mental i bm kosy...

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

50h na maksa to trochę dużo na easy...

Martwi mnie trochę fakt bonusy 15 procent na luda + eq PvP (zapewne z ludem) + pety PvP + bonusy PvP z biologa + mikstury PvP, przy tak niskich bonusach HP (kd i 1-5). Czyżby PvP (miało być tyle powtórzeń... ) na jeden skill? Wyczuwam, że mental i bm kosy...

Przecież napisałem, że nie expiłem cały czas. Może z 20-30h expa max.

 

A co do PvP to zapraszam na betę (jutro będzie online, już dopracowana), gdzie będzie można się pobawić i potestować klasy. 

tenor.gif

 

Opublikowano

2. Nieskończone Zaczarowania Przedmiotów - to dostajemy na start? Ilu poziomowe są bony?

The past has gone

 

Opublikowano

Grał ktoś szamanem na becie ? Ma jakiekolwiek szanse ubicia bossa sam ?

Samemu będzie Ci trochę ciężko, ale nie jest to niemożliwe.

Ogólnie dungeony są bardzo ciekawe na wypady gildijne/grupowe lub solo.

 

Dla każdego coś innego.

Prawdopodobnie jutro beta 4Fun, zapraszam w imieniu całego teamu. (:

Opublikowano

Właśnie, czy granie samemu bez gildii jest możliwe? To znaczy czy samemu się ogarnie dungeony na przykład daggerem?

The past has gone

 

Opublikowano

Właśnie, czy granie samemu bez gildii jest możliwe? To znaczy czy samemu się ogarnie dungeony na przykład daggerem?

Raczej da się grać bez.

Jeżeli przyłożysz się odrobine do eq powinienneś sobie poradzić.

 

@Edit: Tak, zmianki i dodania na start(niekończące się).

Opublikowano

 

A co do PvP to zapraszam na betę (jutro będzie online, już dopracowana), gdzie będzie można się pobawić i potestować klasy. 

 

Beta będzie odbywać się normalnie czy raty będą zwiększone kilkukrotnie?

The past has gone

 

Opublikowano

Czy wasza strona to metin2list? oO, chciałem konto zrobić. :/ 

shayen.eu tylko często jest wyłączona, więc jak coś to napisz do harnasia na forum.

tenor.gif

 

Opublikowano

shayen.eu

To coś? 

Host '178.32.230.141' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'

Opublikowano

To teraz pare słów ode mnie by rozwiać Wasze wątpliwości.

 

Beta testy kontynuowane nie będą, z różnych przyczyn,

Start serwera w piątek

Zmianki i dodania te zwykłe są na stałe, zmianki i dodania perfekcyjne nie.

Co do ubijania bossów, są takie które ubijemy solo ale też takie, które trzeba bić w kilka osób, ale o tym już w oficjalnej prezentacji bedzie wiecej powiedziane.

 

A co do bonusów i ich wartości ogólnej.

Bonusy maksymalne nie wchodza i wchodzić nie będą, powinny mieć jakąś wartość według mnie.

Ktoś się bał o pvp na jednego skilla, nie martw się. Są również za misje bonusy odpornościowe(polowania, biolog itp), a także rosy.

Opublikowano

To teraz pare słów ode mnie by rozwiać Wasze wątpliwości.

 

Beta testy kontynuowane nie będą, z różnych przyczyn,

Start serwera w piątek

Zmianki i dodania te zwykłe są na stałe, zmianki i dodania perfekcyjne nie.

Co do ubijania bossów, są takie które ubijemy solo ale też takie, które trzeba bić w kilka osób, ale o tym już w oficjalnej prezentacji bedzie wiecej powiedziane.

 

A co do bonusów i ich wartości ogólnej.

Bonusy maksymalne nie wchodza i wchodzić nie będą, powinny mieć jakąś wartość według mnie.

Ktoś się bał o pvp na jednego skilla, nie martw się. Są również za misje bonusy odpornościowe(polowania, biolog itp), a także rosy.

W takim razie jakie wchodzą wartości bonów? 12/15? 

Opublikowano

Prezka do dlugich to nie nalezy, dobrze chociaz ze bony nie wchodza max.

 

jakoś nie widzi mi sie dawanie pełnego info co znajdziecie na serwerze, niech coś z niespodzianek tez bedzie.

W takim razie jakie wchodzą wartości bonów? 12/15? 

Max HP: 2500/3000

Odporności na Miecze itp: 12/15%

Silny przeciw ludziom: 5/10/15%

Silny przeciw dt/zwierzeta itp: 20%

Szybkośc ataku/ruchu: 5/10%

Krytyk/Penetracja: 5/8/10%

Statystyki: 10/15

6/7 : brak

Opublikowano

Zmianki i dodania te zwykłe są na stałe,

 

Bonusy maksymalne nie wchodza i wchodzić nie będą, powinny mieć jakąś wartość według mnie.

Ktoś się bał o pvp na jednego skilla, nie martw się. Są również za misje bonusy odpornościowe(polowania, biolog itp), a także rosy.

-nieskonczone zmianki

-bonusy powinny miec jakas wartosc

 

Ale smiechlem xD. I jaki to sens skoro jest bardzo latwy dostep do zmianek a wybonowanie to tylko kwestia czasu? Chcecie dodac perf zmianki do IS i tyle. Pozdro nie zagram.

Opublikowano

-nieskonczone zmianki

-bonusy powinny miec jakas wartosc

 

Ale smiechlem xD. I jaki to sens skoro jest bardzo latwy dostep do zmianek a wybonowanie to tylko kwestia czasu? Chcecie dodac perf zmianki do IS i tyle. Pozdro nie zagram.

Wybonowanie eq to zawsze kwestia czasu. Perf zmianek pewnie nie będzie w IS, ale spoko, Ty już wiesz jak będzie wyglądał. W sumie to się cieszę, że nie zagrasz, 1 nooba mniej.

@.harnaś. może usuniesz syfiaste bony typu maks pe?

tenor.gif

 

Opublikowano

-nieskonczone zmianki

-bonusy powinny miec jakas wartosc

 

Ale smiechlem xD. I jaki to sens skoro jest bardzo latwy dostep do zmianek a wybonowanie to tylko kwestia czasu? Chcecie dodac perf zmianki do IS i tyle. Pozdro nie zagram.

 

Perf zmianka jest też dostępna w grze, nie zagrałeś, nie wiesz jak bonusy wchodzą to łaskawie się nie odzywaj. W dodatku jeżeli ktoś jest, że tak to ujmę mało zdolny to i BS-a nie odpali, bo oficjalnie na serwerze go nie będzie.

 

@TeZo

 

Zobacze, moge w sumie usunąć te nieprzydatne bonusy.

Opublikowano

Wybonowanie eq to zawsze kwestia czasu. Perf zmianek pewnie nie będzie w IS, ale spoko, Ty już wiesz jak będzie wyglądał. W sumie to się cieszę, że nie zagrasz, 1 nooba mniej.

@.harnaś. może usuniesz syfiaste bony typu maks pe?

Nie moja wina że w prezentacji nie ma informacji o tym że na serwerze EASY BSa nie będzie w grze :). No zobaczymy czy w is nie będzie zmianek :).

 

Perf zmianka jest też dostępna w grze, nie zagrałeś, nie wiesz jak bonusy wchodzą to łaskawie się nie odzywaj. W dodatku jeżeli ktoś jest, że tak to ujmę mało zdolny to i BS-a nie odpali, bo oficjalnie na serwerze go nie będzie.

 Nie zagrałem, bo nie mogę pobrać clienta, a na forum nie chcieli mi odpowiedzieć czy dropi w grze, mimo ze był moderator, jakiś z rangą "uczący się" i kilku graczy, więc stwierdziłem że nie ma + nie pisaliście że nie będzie BS na serwerze EASY.

Opublikowano

Nie moja wina że w prezentacji nie ma informacji o tym że na serwerze EASY BSa nie będzie w grze :). No zobaczymy czy w is nie będzie zmianek :).

 

 Nie zagrałem, bo nie mogę pobrać clienta, a na forum nie chcieli mi odpowiedzieć czy dropi w grze, mimo ze był moderator, jakiś z rangą "uczący się" i kilku graczy, więc stwierdziłem że nie ma + nie pisaliście że nie będzie BS na serwerze EASY.

 

 

Clienta nie pobierzesz bo usunąłem z hostingu z tego względu, że bedzie nowy na oficjalny start.

 

I tak, nie bedzie BS na serwerze EASY, dziwne, nie? Kiedyś nie byl dawaliscie sobie rade teraz tez sobie dacie jak ktos chce zagrac. A moderatorzy nie są od odpowiadania na pytania, jak coś chcesz - pw mam czynne 24/7, w prezentacji tak samo mozesz zadawac pytania.

Opublikowano

Nie zagrałem, bo nie mogę pobrać clienta, a na forum nie chcieli mi odpowiedzieć czy dropi w grze, mimo ze był moderator, jakiś z rangą "uczący się" i kilku graczy, więc stwierdziłem że nie ma + nie pisaliście że nie będzie BS na serwerze EASY.

Rangą uczący się? 

Chyba pomyliłeś fora.

 

Pytała jedna osoba o zmianki, udzieliłam odpowiedzi takiej jaką udzielił harnaś w poście odnośnie zmianek. 

Wszystkie niezbędne informacje są i będą podawane na forum, nie ma potrzeby kilkakrotnie spamować pod prezentacją i powielać pytania.

Pozdrawiam.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...