Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Shayen - Nowa zapowiedź, beta testy ciągle ON, zapraszam. ;)


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi serwerek przypadł do gustu, jednak w becie nie biorę udziału, poczekam na "gotowe". 

Jeśli tylko znajdę więcej wolnego czasu to na 100% zawitam! 

Na dzień dzisiejszy życzę powodzenia, Harnaś ma trudny charakter, no i lubi się troszkę kłócić, mimo to wydaje się być w porządku facetem.

No i jak twierdzi zmienił się, więc trzymam kciuki! ;>

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi serwerek przypadł do gustu, jednak w becie nie biorę udziału, poczekam na "gotowe". 

Jeśli tylko znajdę więcej wolnego czasu to na 100% zawitam! 

Na dzień dzisiejszy życzę powodzenia, Harnaś ma trudny charakter, no i lubi się troszkę kłócić, mimo to wydaje się być w porządku facetem.

No i jak twierdzi zmienił się, więc trzymam kciuki! ;>

 

 

Ja tak nie twierdze, tylko ludzie którzy mnie znają/znali i siedza na becie lub wypowiadaja sie w prezce. Dzięki i zapraszam ;-)

Opublikowano

 

Prosze Cię zmień nazwę tego serv, haha ;D 

 

Powodzenia.. xD

 

 

 

To ty zmień nick bo domene miałem zarejestrować dużo wcześniej niż założyłaś konto na tym forum więc skończ robić z siebie bóg wie kogo.

Opublikowano

czy na serwerze beda jakieś unikaty coś nowego ?

Chodzą plotki że zamiast handlarki będzie model Julietty z ciekawą teksturą.

Opublikowano

No widzę że zapowiedź już jest całkiem ciekawa estetyczna, mam nadzieję że w oficjalnej prezentacji będzie dużo więcej. Bardzo fajny pomysł z tymi tłuszczami :P  Powodzenia :>

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

nie polecam ze względu harnasia - dobry przekręt  xD

 

Ale harnaś nie miał przedtem serwerów więc o co chodzi z tym nie polecaniem ze względu na harnasia? Chłopak się zmienił pod względem zachowania, więc czepiacie się starego harnasia, która już nie ma. Więc ogarnijcie się troszkę :P

Opublikowano

chodzi mi o jakieś nowe misje sety broni jakie systemy pety i wgl :)

Misje są "fabularne", są zagadki i chyba będą polowania.

Bronie - zaprezentuję na przykładzie bojowego:

Bojowy ---> Tryton ---> Runiczny Miecz ---> Elficki Miecz ---> Śmiercionośne Ostrze (z tego co pamiętam). Tą ostatnią broń przerabiasz w craftingu u Kowala, więc nie zachowuje bonusów niestety. Do przerobienia potrzebny ulepszacz z misji biologa na 90lvl.

Pety: będą do kupienia w IS i do zrobienia u Stajennego (to nwm jak ma wyglądać, ale będzie potrzebne jakieś serce z bossów lepszych).

tenor.gif

 

Opublikowano

Rozumiem wiec będą nowości lecz nie za dużo :)

 

W sumie nie ma co przesadzać z nowościami jak niektóre serwery :D

Potem nie potrafią sobie poradzić z bugami związanymi z ich pseudo nowościami z epvp :D

 

@topic

 

Serwer polecam, miejmy nadzieję że na starcie będzie Was(graczy) bardzo dużo.

Zapraszam również na forum http://forum.shayen.eu/

Jutro będzie beta do zabawy :D

Opublikowano

Jaki w końcu jest ten max lvl, bo w prezce max 130, a w rank 150 ?

130. harnaś tylko ustawił 150 na czas bety, ale na oficialu będzie już 130.

tenor.gif

 

Opublikowano

W jakim czasie wbiję 130? full is itp?

Ja na becie w 50h wbiłem 124lvl z dodatkowym 100% expa (PD+Medal Bohatera, którego nie będzie na oficialu), lecz dużo z tego było dropienia, nie było mapy itp, ale trochę to zajmie.

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...