Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co wam przypomina dzieciństwo?


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo k***a zaszalales panie dorosly, 17lat zeby Cie z tylu nie zabraklo taki do przodu jestes. Sam siedzisz przed tym komputerem i napierdalasz w gry.

 

 

@topic/antywarn od NeoKidModowZdupy

 

kreskowki, spotkania z kumplami z tamtych czasow, z*******e zimy, przedszkole, swieta cala rodzina, kevin ;)

Mam 16, a i tak różnica między moim dzieciństwem, a dzieciństwem aktualnych roczników jest ogromna. Koło 2005 roku było całkiem inaczej niż teraz, nikt nie gadał o Minecrafcie przez całą szkolną przerwę.

Pomijam fakt na jaki wiek wskazuje treść twojego posta oraz to... 696651415031389625839.png

 

 

Latanie na dworze do 19-20, Kevin sam w domu, brak zainteresowania szkołą etc.

Panie, o 20 to kiedyś latem szkoda było wracać, bo jeszcze 2h jasno było :P
YGsMv3q.jpg
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Latanie na dworze do 19-20, Kevin sam w domu, brak zainteresowania szkołą etc.

Opublikowano

Hugo

Zabawy na placu zabaw

Pamięta gdy dostawałem 5zł odrazu szedłem do sklepu kupić maczugi,albo te lizaki lodowe

Ssij Kupkę ciulku <3

Opublikowano

Oglądanie na Polsacie Power Rangers i straszenie ojca, że aktywuję Megazorda jak mi nie kupi chipsów

Opublikowano

Hugo

Zabawy na placu zabaw

Pamięta gdy dostawałem 5zł odrazu szedłem do sklepu kupić maczugi,albo te lizaki lodowe

W mojej okolicy jak ostatnio byłem też są , tylko już zmienili opakowanie na chujowsze . Te lizaki lodowe (na s bodajże) też są.

21515.jpg

Opublikowano

Stare wspomnienia ze znajomymi, zdjęcia, 12h codziennie na dworze i pewne miejscówki.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Drożdżówki, gumy Turbo, chipsy "taco",
GTA 3, mario bross, Dreamcast, śmieszne swetry,
oranżada w szklanej butelce, syfony, goplana,
pokemony, dragon ball, dobranocki, świat wg. bundych,
tamagotchi, fiat 126p, paluszki z delecty, wodne tatuaże.

f.png

Opublikowano

Pamiętam jak w wieku 8-9 lat z dwoma kolegami zbieraliśmy butelki (do skupu) żeby kupić zapalniczki i zapałki xD. Potem przez przypadek podpaliłem duży śmietnik i tak do dzisiaj mama mnie nazywa piromanem.

 

Dzieciństwo kojarzy mi się głównie z zabawą zapałkami jak kupywałem 10 szt po 10 groszy sztuka i te przypałt jak ojciec przyłapał xD.. albo wspinaczki na dachy.

Opublikowano

Siedzenie całymi dniami na boisku, zabawa w chowanego, bazy B), trzepak, zbieranie kapsli, naklejki z piłkarzami, dobranocki. Wracają wspomnienia.:D

Opublikowano

Dzieciństwo .. ? Hmm..

 

Może granie w nogę za stodołą całe popołudnia, bawienie się w łukami i mieczami z drzewa i sznurka, ogólnie beztroskie życie - tak mi mijały dnie :)

EKcyFTZ.png

Opublikowano

Dużo tego jest.. Stary komputer (ale nie taki ATARI czy coś) Postal 2, Colobot, taki dźwięk w radiu jak puszczali o 12 chyba, święta, bajka spongebob po niemiecku (bo mieszkałem na wiosce a sygnał był akurat na RTL czy jakoś tak), zdjęcia z tamtych lat, tak dużo tego że nie sposób teraz tego wypisać.

Opublikowano

Zabawa na podwórku z kijami które miały być mieczami, stare kreskówki, stare zdjęcia, święta, szpital w Białym,  gdy przechodzę obok podstawówki, muzyka mojej siostry i brata ciotecznego sprzed lat, ogólnie muzyka... Dużo tego jest.

 

A no i Metin2, Tibia, CS 1.6 xD

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...