Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co wam przypomina dzieciństwo?


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gwałt, bluzgi i używki B)

 

Głównie, to godziny spędzone na placu zabaw B)

 

 

W moich latach ''dziecinstwa'' najwiekszą używką to była chyba guma turbo

Opublikowano

Plac zabaw i zabawa kijami jako strzelanie do siebie xD XD B)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Eds.gif

 

 

Najlepsze wspomnienie 

 

@Edit
Fejm się zgadza :D!

 

21f.gif

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Pegasus, "piwko przeciwko", codziennie zdarte kolana, wyścig pokoju, strzelanie z patyków w kształcie pistoletów, budowanie bazy, kreskówki, czekotubki i gumy kulki, "tato rzuć picie/piłkę", "wczoraj ja pytałem czy możemy pograć na kompie, dziś twoja kolej" (xD) i wiele innych ;)

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Bajki, beztroskę, szkołę i to uczucie kiedy mogłeś do niej nie iść <3, zabawki (BIonicle), przyjaciół.

Opublikowano

co dziecinstwo mi przypomina? oczywiscie pegazus, power rangers, gumisie, smerfy... to byly czasy, a teraz dzieciaki tylko siedza przed komputerami

a wtedy? wtedy to sie biegalo jak glupie po podworku calymi dniami, to bylo cos

Opublikowano

co dziecinstwo mi przypomina? oczywiscie pegazus, power rangers, gumisie, smerfy... to byly czasy, a teraz dzieciaki tylko siedza przed komputerami

a wtedy? wtedy to sie biegalo jak glupie po podworku calymi dniami, to bylo cos

 

ooo k***a zaszalales panie dorosly, 17lat zeby Cie z tylu nie zabraklo taki do przodu jestes. Sam siedzisz przed tym komputerem i napierdalasz w gry.

 

 

@topic/antywarn od NeoKidModowZdupy

 

kreskowki, spotkania z kumplami z tamtych czasow, z*******e zimy, przedszkole, swieta cala rodzina, kevin ;)

Opublikowano

Stare fotografie, opowiadana historia.

Ciebie to chyba jebanko w dupala bez wazelinki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...