Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy update ??? Moze ulepszysz plik message.yml wiadomosci do podbijania niszczenia gildi itp plisss wszyscy ktorzy sa zemną pisza ulepsz wiadomosci dzikoysk :D

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

@TheDeru Otwierasz stronę RELEASES. Przy każdej wersji jest link do pobrania pluginu.
 

Edytowane przez cubeman
Opublikowano

kiedy nowa wersja !

________________________________________________________________________________________________________________________

 

WELCOME!!

_________________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

A coś nie tak? :p

 

Gdzieś tam mówilem, że mam generalnie teraz mało czasu, więc trochę rzadziej będą aktualizacje. Generalnie myślę, że powoli zbliżamy się do 3.0, więc nad tym też troszkę czasu trzeba poświęcić. Staram się teraz ponownoe stworzyć naprawdę solidną podstawę, więc te pomniejsze altualizacje, to jedynie poprawki.

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano (edytowane)

Propozycje:


 


 


- Dodanie informacji o zastępcy gildii (Coś podobnego jak Członkowie gildii)


- Limit ważności Gildii (Aby maksymalnie można było przedłużyć o 30 Dni)


+ to co pisałem wcześniej :).


 


Znalezione błędy:


 


Jak na razie nie został znaleziony żaden, większy błąd.


Edytowane przez mateuszp120

bez reklam

Opublikowano

Witaj dzionek. Mam problem, ponieważ przy włączeniu serwera wszystkie pliki się generują ale tab nie działa. Nie wiem dlaczego :( Używam najnowszej wersji funnyguilds :( Crafbukkit 1.7.5

Opublikowano

Witaj dzionek. Mam problem, ponieważ przy włączeniu serwera wszystkie pliki się generują ale tab nie działa. Nie wiem dlaczego :( Używam najnowszej wersji funnyguilds :( Crafbukkit 1.7.5

2.7.x jest zbugowane.
Opublikowano

Hmmmmm... To co, może jakiś świąteczny update? 

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

Dzikoysk tak, tylko prosze dodaj do configu mozliwisc wlaczenia/wylaczenia psucia wody, obsy... itp przez tnt.

Opublikowano

Witam, Wiem ze to może być głupie ale, nie mogę wgrać Funny Guilds Valor na mój serwer na Craftserve, otóż nie mogę znajsc pliku .jar jeśli wo gule jest on w tym pluginie, proszę help :) SORKA ZA ORTO :)

YsqYCCK.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...