Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neudia.eu - Start 17.10.2014 Godz: 20:30 ! [Dedyk] [Easy/Medium]


Ramzesek1

Zagrasz na starcie Neudii?  

257 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na starcie Neudii?

    • Tak.
      211
    • Raczej nie.
      46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdzie gra 500+osób? Na La****.pl ?

No chyba Cie coś kolego boli pokazać Ci ss'y na PW z każdego channelu i statystyki (panel administratora ilość kont etc?) Śmieszne trochę,

Serwera jeszcze RAZ NIE POLECAM!

zamiast pisac tutaj wejdz moze na ts 2 dni na ciebie ludzie czekaja 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

9knyvt.jpg

 

i długo tak będę czekał?

 

10ms9hk.png

 

wohoo!

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano
 

Co ze strona?  xD

W tajemniczych okolicznościach "znikneła" z "internetuf" tego nawet Technik lub jak on się tam nazywa Developer Asfen nie wie.
Podobno jego serwer jest pro elo xD Że nawet strona znika i pojawia się taka magiczna :D

 

STRONA DZIAŁA LECZ SĄ ATAKI NA NIĄ.

GRA DZIAŁA NORMALNIE ORAZ LOGOWANIE.

DO JUTRA WSZYSTKO BĘDZIE USTABILIZOWANE.

Ok! Czekamy

zamiast pisac tutaj wejdz moze na ts 2 dni na ciebie ludzie czekaja 

Spoczko, jutro będziemy czynni dla Was :)

 

9knyvt.jpg

 

i długo tak będę czekał?

 

10ms9hk.png

 

wohoo!

Myślałem że Tym razem nie będzie na Waszym serwerze KOMPLETNYCH darmowych grafik ehh, myliłem się dobra wychodzę z tematu bo to nie ma sensu...
Enjoy...
 

banner.png

Opublikowano

 

 

 

Spoczko, jutro będziemy czynni dla Was :)

 

 

 

od wczoraj duzo ludzi grac nie moze bo sie hasla same pozmienialy a przez strone niestety nie da sie zmienic bo email nie dochodzi 

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

-Moby na mapie 90 bija po miliard

-Exp na mapie 90 leci jak gówno

-Metiny mają po 1,3mln zycia a ja mentalem bije po 4k max

Opublikowano

-Moby na mapie 90 bija po miliard

-Exp na mapie 90 leci jak gówno

-Metiny mają po 1,3mln zycia a ja mentalem bije po 4k max

O 23:30.

- Zostaną dodane tarcze 61 lvl do Handlarki.

- Obniżymy DMG mobów na mapie 90.

- Expa trochę zwiększymy.

Opublikowano

Serwer Asfena nie polecam nadal czekam na zapłatę ;) i się chyba nie doczekam, gdy dojdzie zmienię zdanie. Jak na teraz nie polecam, bo jest oszustem :>

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Serwer słaby, raczej szybko padnie, stronka dziurawa, 1 dzień i już włamanie było na stronę (bo chyba sami sobie tego nie napisali):

126191413588023150008.jpg

Jesli serwer postoi do konca roku to bedzie cud xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...