Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neudia.eu - Start 17.10.2014 Godz: 20:30 ! [Dedyk] [Easy/Medium]


Ramzesek1

Zagrasz na starcie Neudii?  

257 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na starcie Neudii?

    • Tak.
      211
    • Raczej nie.
      46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nieźle serwer pod IS zrobiony - poty dodające 30k życia, 60% na ludzi czy 500 ataku, kostiumy 60% na ludzi.. a chciałem zagrać ;)

Te drinki można wytworzyć w grze. :)

Opublikowano

@2up: jeśli to co napisałeś jest prawdą, to serwer usunę z prędkością światła, jednakowoż wstrzymam się jeszcze na chwilę, by zobaczyć to na stronie

 

 

@up: a jak wytłumaczysz kostiumy które dają 60% na ludzi? ;x

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Dobra działa. Kiedy macie zamiar ogarnać te Ddosy..?

Sponsor wróci i będzie wszystko okej, tylko strona nie działa.

 

 

Mam problem mam latke a mi wytaskuje ze "na komputerze nie znaleziono devil.dll" (napisane w skrócie nie chciało mi sie ss wrzucać)  inne serwy bez żadnych problemow.

Tak zapomnieliśmy dodać tych plików, weź z innego klienta serwera ten plik i będzie działać.

Opublikowano

Tak jak myślałem Asfen=totalny nie wypał. Nie polecam gry na tym serwerze ze względu na niego i gotowca zbugowanego . Jak coś dzisiaj sobie spokojnie nie pogracie :)

Potwierdzone info 

Asfen = Zero

Swojego zdania nie zmienie, nie widze przyszłości dla tego serwera Enjoy!

 

 

Wszedłem, zobaczyłem i wychodze. 

 

Licznik dobrze podkręcony, pokazywał 750 ludzi, a w rankingu 350  :P

 

Nie polecam. 

Oooo juz kręca ;D

 

@Aw skąd truta?

banner.png

Opublikowano

Powinny być tu autopoty.

Ogarnięcie "znikanie postaci w v1" bo idziesz idziesz i bum duch postać.

Na ts powinno być od razu zarejestrowany -  bo jest "staż 3 dniowy" beka.

Ogółem serwer spoko, dobrze się expi.

Kostiumy 60% luda powinny być zmienione na 10%.


Wszedłem, zobaczyłem i wychodze. 

 

Licznik dobrze podkręcony, pokazywał 750 ludzi, a w rankingu 350   :P

 

Nie polecam. 

 

iNFO wyssane z palca.

Jak masz kogoś oczerniać daj SS, a nie pleciesz by tylko pleść głupoty.

Heniek.

Opublikowano

Powinny być tu autopoty.

Ogarnięcie "znikanie postaci w v1" bo idziesz idziesz i bum duch postać.

Na ts powinno być od razu zarejestrowany -  bo jest "staż 3 dniowy" beka.

Ogółem serwer spoko, dobrze się expi.

Kostiumy 60% luda powinny być zmienione na 10%.

iNFO wyssane z palca.

Jak masz kogoś oczerniać daj SS, a nie pleciesz by tylko pleść głupoty.

mówisz masz prosze ;] 

 

5r23nd.jpg

Opublikowano

Droga administracjo, słabą macie maszynke, bo jakoś wywalić mnie nie możecie, ale ip zmienie to będzie po kłopocie, te ip z ts możecie sobie wsadzić :) Wasz serwer i tak padnie.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano
Droga administracjo, słabą macie maszynke, bo jakoś wywalić mnie nie możecie, ale ip zmienie to będzie po kłopocie, te ip z ts możecie sobie wsadzić  :) Wasz serwer i tak padnie

 

Za to powinien być perm na mpc.

Poleciał raport.

Heniek.

Opublikowano

zróbcie coś, żeby działała rejestracja... cały czas piszecie że wszystko będzie jak "wróci sponsor" więc jak sponsor umie wszystko zrobić sam, to po co jesteście mu potrzebni? nie rozumiem

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

mówisz masz prosze ;] 

 

5r23nd.jpg

Z cyklu jesteśmy zajebiści napiszemy ludziom że gra u nas 700 online+ :)

Asfen na taką liczbę online trzeba sobie zasłużyć i zapracować sorry łatwo nie ma, ale nie oszukuj ludzi :)

banner.png

Opublikowano

Z cyklu jesteśmy zajebiści napiszemy ludziom że gra u nas 700 online+ :)

Asfen na taką liczbę online trzeba sobie zasłużyć i zapracować sorry łatwo nie ma, ale nie oszukuj ludzi :)

Tak własnie myślalem że licznik w c**j jest w górę :D

Słyszałem że pewien osobnik nie daje wam żyć , czy to prawda :D ?

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano
Z cyklu jesteśmy zajebiści napiszemy ludziom że gra u nas 700 online+  :)

Asfen na taką liczbę online trzeba sobie zasłużyć i zapracować sorry łatwo nie ma, ale nie oszukuj ludzi  :)

 

Ranking się nie odświeżył.

Nic nie jest podkręcone.

Heniek.

Opublikowano

Z cyklu jesteśmy zajebiści napiszemy ludziom że gra u nas 700 online+ :)

Asfen na taką liczbę online trzeba sobie zasłużyć i zapracować sorry łatwo nie ma, ale nie oszukuj ludzi :)

iZumi kolego ty się nie pogrążaj, sam masz gotowca Aline2 także się zamknij.

 

Gra 500+ osób jest 750 postaci. :)

Opublikowano

mówisz masz prosze ;] 

 

5r23nd.jpg

Screen z ok. 20:40 xddd

Teraz strona jest off od ok. godziny,a na serwerze gra 250 os.

Asfen,asfen ostrzegałem Cię "techniku" strzała :D

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

iZumi kolego ty się nie pogrążaj, sam masz gotowca Aline2 także się zamknij.

 

Gra 500+ osób jest 750 postaci. :)

Gdzie gra 500+osób? Na La****.pl ?

No chyba Cie coś kolego boli pokazać Ci ss'y na PW z każdego channelu i statystyki (panel administratora ilość kont etc?) Śmieszne trochę,

Serwera jeszcze RAZ NIE POLECAM!

banner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...