Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neudia.eu - Start 17.10.2014 Godz: 20:30 ! [Dedyk] [Easy/Medium]


Ramzesek1

Zagrasz na starcie Neudii?  

257 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na starcie Neudii?

    • Tak.
      211
    • Raczej nie.
      46

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wlazłem 10 minut podziękuje xD

Lagi w c**j 

kick

bs nie ma (EASY/MEDIUM) przypominam

gm sie bawi na chacie pisze jakieś pierdoły jakby właśnie skończył przyrke

licznik podkręcony

pisjou

 

Bs nie ma? to ty sobie okular kup ... lagi pomyśl ddosy od takich dzieci jak ty i tych wyżej co mają ból dupy.

qhnkxc.jpg

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spokojnie są ataki, zaraz wszystko ustanie.

 

Jak graliście na Ravi? Tam również były takie Ddosy.

To się dziś wszystko ogarnie !

Aten Auto Patcher gdzie 1h po starcie i brak 

Opublikowano

Zawsze sa problemy na starcie, a gimbaza jak zwykle dupe spina, tak jest na każdym serwie.

Spoko, tylko po co podkręcają licznik? Myślisz, że na tym graczy zyskają? 

 

Nie polecam ze względu na zachowanie administracji, zerowe podejście do przyszłych graczy.

Opublikowano

 


Unable connect to database: deila_account

 

Miesiąc czasu nie wystarczył.. 

 

- zbugowany bs

- lagi

- koń się buguje, czasmi

- expienie w v1 od 40 do 60 lvl to maskara przy takiej ilości graczy, zero pomysłowości

- Ci gm'owie to chyba pierwszy raz dostali takie prawa?  Pisanie 15 razy tego samego, to trochę przesada, chyba każdemu zapisuje się czat pod [L] może sobie nadusić ten klawisz i zobaczyć co GM napisał - dziecinne zachownie

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

No to czekamy. ;) 

 

Polecam oraz zapraszam na 4-um. 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...