Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer Metin2 na hamachi


Developer Aris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cały czas źle (nie chodzi mi o bsd jakby co tylko już żeby na metka wejść)

konkretniej.opisz swój problem.

 

@Azurin

 

Może i nie poprawnie, ale autor podał informacje o możliwości przedłużenia.

 

W sumie jak tak na to patrzeć, to 90% startującym serwerą, taki okres czasu jest w zupełności wystarczalny :P

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Konkretnie to jestem zielony i nie wiem jak się zalogować do tego czy też dodać konto. Metin mi ładnie działa ch1 jest NORM ale musze wiedzieć jak załozyć konto bo nie moge tego wygooglować bo nie pokazują jak zakodować hasło :(

@Edit

Dobra już ogarnołem ;)

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko...

Jak poprawnie skonfigurować portmap żeby inni mogli wejść bo sprawdzam na drugim kompie i z drugiego kompa nie mogę się połączyć o.0

@Edit

Aha ja chyba źle zrobiłem w serverinfo.py bo dałem ip hamachi z końcówką 100, zaraz to zmienie i sprawdze

@Edit

Działa. Boże jaki ja jestem głupi -,-

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

@Kamilex122

 

Jestem na Zapisujemy zmiany i wpisujemy : 

I nie wiem jak ZAPISAĆ zmiany. Poratuje ktoś?

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Jakie zmiany? w czym?

Virtualbox chyba cmd (spoiler)

 

zrobiłem:

 

Wpisujemy :

ee /etc/rc.conf

Szukamy tego :

defaultrouter="Twoje IP"# -- sysinstall generated deltas -- # Sat Jan 18 10:00:06 2014

Zamieniamy na :

defaultrouter="Twoje IP"

# -- sysinstall generated deltas -- # Sat Jan 18 10:00:06 2014

 

I mam teraz to jakoś zapisać tylko nie mam pojęcia jak ;/

 

 

 

Już wiem/

 

Przy próbie połączenia z serwerem wyskakuje mi błąd połączenia.

coś namieszałem:

teraz mam ciągle: zostaniesz połączony z serwerem

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Virtualbox chyba cmd (spoiler)

 

zrobiłem:

 

Wpisujemy :

ee /etc/rc.conf

Szukamy tego :

defaultrouter="Twoje IP"# -- sysinstall generated deltas -- # Sat Jan 18 10:00:06 2014

Zamieniamy na :

defaultrouter="Twoje IP"

# -- sysinstall generated deltas -- # Sat Jan 18 10:00:06 2014

 

I mam teraz to jakoś zapisać tylko nie mam pojęcia jak ;/

 

 

 

Już wiem/

 

Przy próbie połączenia z serwerem wyskakuje mi błąd połączenia.

coś namieszałem:

teraz mam ciągle: zostaniesz połączony z serwerem

Zrób tak jak tutaj na filmie, bardziej wyjaśnić się nie da.

https://www.youtube.com/watch?v=roo_GUAZfUs

 

image.png

Opublikowano

Zrób tak jak tutaj na filmie, bardziej wyjaśnić się nie da.

https://www.youtube.com/watch?v=roo_GUAZfUs

Przypadek, czy nie, ale właśnie na nim się wzorowałem :O

 

Spróbuje później jeszcze raz :")

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...