Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.sg już po polsku!


Saveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Na wołaczu dają blokadę na czat za pisanie w innym języku niż angielskim.
Na minus to, że nazwy wyświetlanych przedmiotów nie są tłumaczone na jeden język - angielski.
Quest chyba nie są przetłumaczone.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam pytanie co do tego serva, czy on Wam dziala, bo jak tylko sie przeprowadzilem i zmienilem neta to sie nie moge zalogować, i nie wiem czy to wina neta czy gry ;/

Opublikowano

mam pytanie co do tego serva, czy on Wam dziala, bo jak tylko sie przeprowadzilem i zmienilem neta to sie nie moge zalogować, i nie wiem czy to wina neta czy gry ;/

@1361622928-U485574.pngbrateknyn wszystko działa ;)

/niereg. sygna

Opublikowano

czym tu się podniecać? serwer jest słaby.. praktycznie nasz global lekko podrasowany. Wprowadzili języki państw gdzie metin jest najbardziej grywalny.

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

czym tu się podniecać? serwer jest słaby.. praktycznie nasz global lekko podrasowany. Wprowadzili języki państw gdzie metin jest najbardziej grywalny.

@`Penero bo tu nie patrza na hajs z is tylko na graczy i częste eventy.Tu Administracja dba o graczy o to chodzi.A na PL zawsze hajsu im bylo malo

/niereg. sygna

Opublikowano

@`Penero bo tu nie patrza na hajs z is tylko na graczy i częste eventy.Tu Administracja dba o graczy o to chodzi.A na PL zawsze hajsu im bylo malo

Sorry ziomuś, ale tutaj zmianki/dodania można wystawiać na sklepie to znaczy że ludzie je celowo kupują aby sprzedawać na shopach (tzn że jest pod IS), przynajmniej tego na PL'u nie ma :P

 

a SG to lipa, bo nikt tam praktycznie nie gra

Dota 2 > Lol

Opublikowano

Sorry ziomuś, ale tutaj zmianki/dodania można wystawiać na sklepie to znaczy że ludzie je celowo kupują aby sprzedawać na shopach (tzn że jest pod IS), przynajmniej tego na PL'u nie ma :P

 

a SG to lipa, bo nikt tam praktycznie nie gra

Trudno zeby gra f2p utrzymała sie bez isu... chcesz szybko zarobic ? kupujesz w isie i sprzedajesz nie chcesz to nie musisz ale mozesz sobie zmixować zbrojke bez szukania nikogo i dawania mu itemkow... A na sg gra duzo osob wiecej niz na plu choc trudno powiedzieć ze na plu graja ludzie, chyba kamery...

Opublikowano

Trudno zeby gra f2p utrzymała sie bez isu... chcesz szybko zarobic ? kupujesz w isie i sprzedajesz nie chcesz to nie musisz ale mozesz sobie zmixować zbrojke bez szukania nikogo i dawania mu itemkow... A na sg gra duzo osob wiecej niz na plu choc trudno powiedzieć ze na plu graja ludzie, chyba kamery...

No tak, to dlaczego wszyscy po kolei hejtują PL'a ale SG to już nie? Dziwny paradoks 

Dota 2 > Lol

Opublikowano

No tak, to dlaczego wszyscy po kolei hejtują PL'a ale SG to już nie? Dziwny paradoks 

Bo sg nie jest nastawiony na isa tak jak pl... mozesz wymieszac itemki bez potrzeby inwestowania w is, mozesz tez cos osiagnac bez isu, no na plu teoretycznie tez mozesz ale zajmie ci to całe twoje zycie i polowę twoich dzieci :)

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...