Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbugowane/Zepsute Dt - Jak Naprawić (Suicide)


Karpielek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wtrace swoje 3 grosze ;x

Czesto bugowalo mi sie all na 4 pietrze (metki przed pieczeciami) tzn. metkow nie bylo widac, ale po wejsciu i zejsciu z konia wszystko wracalo do normy, sprobuj.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

when devil_stone1.kill begin
    timer("devil_stone1_1", 6)
end
when devil_stone1_1.timer begin
	local mapto7= pc.count_item(30302)  -- ®ř·Ŕ¤ŁŞľ¬O§_¦s¦bŞşŻu¤`ĆF¶đ
	pc.remove_item(30302,mapto7)

	local boxto7= pc.count_item(30300)  -- ®ř·Ŕ¤ŁŞľ¬O§_¦s¦bŞş¤ŁŞľ¦WŞş˝c¤l
	pc.remove_item(30300,boxto7)

    d.new_jump_all(66, special.devil_tower[1][1], special.devil_tower[1][2])
    d.regen_file("data/dungeon/deviltower2_regen.txt")
    d.set_warp_at_eliminate(4, d.get_map_index(), special.devil_tower[2][1], special.devil_tower[2][2], "data/dungeon/deviltower3_regen.txt")
end

 

Kiedy zabijesz metin na v1 serwer czeka 6jednostek (w tej funkcji chyba sa sekundy)

po tym czasie wykonuje sie "when devil_stone1_1.timer begin"

skrypt kradnie wszystkie mapki (bardzo dobrze) i dziwne szkatulki (ciekawe po co?!)

pozniej wszyscy sa przenoszeni na mapke o ID 66(DT)na wspolrzedne zapisane w questlib.lua w tablicy dwuwymiarowej (pierwsza komnata)

ustawiany jest resp deviltower2_regen.

Nie znam funkcji d.set_warp_at_eliminate, ale podejrzewam, co nastepuje:

jesli zabijesz 4respy (?) prenosi cie na d.get_map_index() (czyli DT) na wspolrzedne drugiej komnaty i ustawia resp na resp deviltower3_regen

 

 

 

drugie pietro wyglada OK

Opublikowano

@sui : sysser - game61 cos mi nie dziala wklejka wiec:

http://www.speedyshare.com/files/21785614/Nowy_dokument_tekstowy_2_.txt

 

 

@zzxczxzcz log z channel game1_2

http://www.speedyshare.com/files/21785613/log.rar

 

http://www.virustotal.com/pl/analisis/38f5af98cf6fb0f9c4cdfb53f2e9715e9d68aa203a16c38ce9b603facf315ca5-1270482634

 

a logi z dzisiaj:

http://wklej.org/id/310212/

http://wklej.org/id/310213/

http://wklej.org/id/310214/

http://wklej.org/id/310217/

Opublikowano

ale jezeli wgrasz pliki dungeona z respem moba to powinno byc wszystko ok , ale tak nie jest xD

bannervkh.jpg
Opublikowano

DELNIJCIE!

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

Opublikowano

@sui: No rzeczywiście, ale ja te pliki deviltower wgrywałem kilka razy z plikow raina, Ty chyba ze mozliwe ze one się nie zapisują... tylko powraca stare za kazdym razem ? Bo za kazdym razem jak wgrywam to te nowe więcej ważą od tych starych... (myslalem ze winscp cos sie psuje), no ale robię reboot po wgraniu, więc nie powinno być problemu.

 

Co o tym myslicie ?

 

Deviltower regen 2 z plikow raina:

http://www.speedyshare.com/files/21795777/deviltower2_regen.txt

Lub klik

 

A to deviltower(raina) po wgraniu na serva: czyli jednak winscp sie mylił, pliki się dobrze zapisują, a nie może ich odczytać... Deviltower prosto z serva (tam gdzie pisalo na logach file not found...)

http://www.speedyshare.com/files/21795812/deviltower2_regen.txt

Lub klik

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wgrałem tez group i group_group.txt z raina... i dalej nie ma moobków.

Opublikowano

teraz zrob tak:

\usr\home\sui\metin\channel\first\data\ listuj katalogi szczegolowo (w windowsie /f atrybut)

\usr\home\sui\metin\channel\game1_1\data\ listuj katalogi szczegolowo (w windowsie /f atrybut)

\usr\home\sui\metin\channel\game1_2\data\ listuj katalogi szczegolowo (w windowsie /f atrybut)

\usr\home\sui\metin\channel\first\game1_3\ listuj katalogi szczegolowo (w windowsie /f atrybut)

\usr\home\sui\metin\channel\game69\data\ (uwielbiam taliczbe) listuj katalogi szczegolowo (w windowsie /f atrybut)

\usr\home\sui\metin\channel\game99\data\ listuj katalogi szczegolowo (w windowsie /f atrybut)

 

najlepiej daj strumyk do pliczku i wrzuc na wklejke

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...