Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowszy LeagueSharp Loader działający na najnowszym patchu (z Azirem)


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj najprawdopodobniej będzie update.

 

Windows 7 Service Pack 1; Windows 8; Windows Server 2008 R2 SP1; Windows Server 2008 Service Pack 2; Windows Server 2012; Windows Vista Service Pack 2

 Czyli już na 8.1 nie działa?

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 Czyli już na 8.1 nie działa?

Działa i to bardzo dobrze. 

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

#Update

Download : http://www38.zippyshare.com/v/39761213/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/2d0116713a1339f4243f9f8d744bfe6c5ea2353457129e7ea9027ee3a6d8a9eb/analysis/1412285052/

 

Skrypty które się nie kompilują zostały usunięte.

Zostaną dodane, gdy ich twórcy zaktualizują je pod najnowszą wersję common.

 

Login oraz hasło podajecie z forum http://www.joduska.me/forum/

QUhIR7.png

Opublikowano

nie wiem dlaczego ale na tej nowej paczce nadal mi nie injectuje.... zupdatowałemw szystko na nowo i ofc jako admin uruchamiam

x


Opublikowano

nie działa mi weice dlaczego

 

Sprawdziłem i niby wszystko ok a w grze nie ma skryptów , ktoś pomoże?

 

nie wiem dlaczego ale na tej nowej paczce nadal mi nie injectuje.... zupdatowałemw szystko na nowo i ofc jako admin uruchamiam

Minipatch, LeagueSharp nie został zupdate'owany do najnowszej wersji League of Legends, chcecie fixa ?

QUhIR7.png

Opublikowano

Witam. Ma ktoś jakieś sprawdzone picki i wychodził nimi z golda? ;)

np. top: ryze.. i cos tam..

mid..:  XX , XX

jungle: xx//xx  itd ;)

 

czekam na odp kogoś kto już wie co i jak działa ;) Pozdro!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...