Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wykonam stronę web \ zostanę webmasterem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aktualnie jedynie z firmami, które nie mają nic wspólnego z Metin2.

Everything not saved will be lost.
- Nintendo "Quit Screen" message

 

Ave Queen!

Opublikowano

Zawartość tematu bardzo jasna i przejrzysta. Sama oferta wygląda wręcz na świetną, zdjęcia przedstawione mówią same za siebie.

 

Polecam bez dwóch zdań.

Siedzi Anonn & DejmieN i Hax1or na ławce...

Podchodzi do nich Bóg xMateo i mówi co tam leszcze?

Oni odpowiadają nie bij ziomek bo się boimy już przez Cb mieliśmy sprawę w sądzie.

xMateo ucieszony i mówi dawać szmal.

Oni wyjmują wszystko co mają i uciekają ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widać że się znasz, osobiście gdybym miał możliwość to podjąłbym współprace bo prace na prawdę super.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z polskim Metinem nie mam żadnych powiązań. Pozwoliłem sobie jedynie zakodować ich szablon dla potrzeb dema.

Everything not saved will be lost.
- Nintendo "Quit Screen" message

 

Ave Queen!

Opublikowano

I tu jest problem ,bo jeśli chcesz nawiązać współpracę to mało kto według mnie sie zgodzi . Jeśli byś kodował szablony tak jak robi to np BombWork zarobił byś niezłe pieniążki ,bo naprawdę widać, że znasz się na rzeczy . Weź ten post pod uwagę :)

 

 

Jak najbardziej polecam i pozdrawiam.

sygna.png

Opublikowano

Szablony koduję. Tylko ich nie projektuję. :D

Everything not saved will be lost.
- Nintendo "Quit Screen" message

 

Ave Queen!

  • 3 tygodnie później...
Nowicjusz
Opublikowano

Jeżeli ktoś używa tego skryptu jako admin polecam, żeby uważał w co klika bo może sie przejechać.

Opublikowano

Co masz na myśli? Takie nieuzasadnione stwierdzenia są co najmniej niepoważne.

Everything not saved will be lost.
- Nintendo "Quit Screen" message

 

Ave Queen!

Nowicjusz
Opublikowano

Co masz na myśli? Takie nieuzasadnione stwierdzenia są co najmniej niepoważne.

 

CSRF w każdym możliwym miejscu.

Opublikowano

Na pewno polecam! Po przeczytaniu tego, aż szczena opada. Fajna opcja z trybem awaryjnym strony, która jak sql jest off to wykorzystuje kopie(?) tabeli sql'owej . Miszcz ;]

 

10/10

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

CSRF w każdym możliwym miejscu.

Ahhh o to Ci chodzi. :D Tak, masz rację, w demie w żadnym formularzu nie ma tokenów. Wynika to tylko z mojego lenistwa. Rzecz jasna na serwerach produkcyjnych taka sytuacja nie występuje. :) Jeśli jest to dla Ciebie ważne, mogę dopowiedzieć, że implementacja Synchronizer Token Pattern zgodna z zaleceniami OWASP.

Everything not saved will be lost.
- Nintendo "Quit Screen" message

 

Ave Queen!

Opublikowano

Chciało ci się to pisać :D ?

Co masz na myśli? :)

Everything not saved will be lost.
- Nintendo "Quit Screen" message

 

Ave Queen!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...