Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś! Start dziś 17:00! (MEGA UPDATE) [Dedyk] [Medium]


Alceas☻

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hahah co za downy nazwa "tego jeszcze nie widziales" jak Necropolis hahahah a oni pierwsi to napisali:D Oryginalni jestescie hahahahahahahahahahaah

Opublikowano

hahah co za downy nazwa "tego jeszcze nie widziales" jak Necropolis hahahah a oni pierwsi to napisali:D Oryginalni jestescie hahahahahahahahahahaah

I tu kolego się grubo mylisz. Zapowiedź z tym podpisem była już na mpc około 15 SIERPNIA :D teraz jest to już prezentacja. I to tamten serwer zrobił tak jak Fresh tu.

<3

Opublikowano

hahah co za downy nazwa "tego jeszcze nie widziales" jak Necropolis hahahah a oni pierwsi to napisali:D Oryginalni jestescie hahahahahahahahahahaah

Wejdź w mój profil i zobacz daty założenia tematu.

 

Ps. tutaj nazwa tematu zgadza się z zawartością ;)

Opublikowano

Licznik podkecony :D? 3k ludzi online chyba coś nie chce wierzyć mi się w to!

Licznik nie działa prawidłowo online zapewne dużo nie jest z 300+ może ;)

hahah co za downy nazwa "tego jeszcze nie widziales" jak Necropolis hahahah a oni pierwsi to napisali:D Oryginalni jestescie hahahahahahahahahahaah

Akurat tutaj się nie zgodze, ponieważ ten serwer startował dużo wcześniej :)

 

Top@ życzę powodzenia i dużej ilości graczy

Opublikowano

Myślisz że ktoś będzie płakał bo jakiś płytki gimb odchodzi? ''Rzal i bul'' @ Po co była przerwa techniczna?

Płytkiego Gimba widzisz, gdy codziennie rano spoglądasz w lustro.

PS, synu, zgól ten mech pod nosem bo c*****o to wygląda.

arijh2.jpg

Opublikowano

screen z m1 46464389002332460333.jpg

Jeżeli jakieś patologiczne bydło gnoi cię, tylko po to by zaspokoić swoje syfiaste ego. To ciśnij frajera jak tylko dasz radę! Zniszcz go, nie patrząc na koszta. Być może dostaniesz po gębie, Ale niech ten syf wie, że wkroczył na krwawą ścieżkę.

  [N][e][k][a][r][e][S][T]

Opublikowano

Płytkiego Gimba widzisz, gdy codziennie rano spoglądasz w lustro.

PS, synu, zgól ten mech pod nosem bo c*****o to wygląda.

Dobra skończcie temat pacany. Piszcie sobie na Pw a nie w prezentacji powinien już warn polecieć za takie coś.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...