Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś! Start dziś 17:00! (MEGA UPDATE) [Dedyk] [Medium]


Alceas☻

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak nie bd się pojawiał runtime error to się skusze i zagram. ale jeśli bd co chwile wybijać mi go to nic z tego grania.

rush12_by_rush1213-d71mpr3.png
Gdy pomoge daj LIKE

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pozostaje tylko czekać :) Obyście zwiększyli do ok. 200. :) Wygląda super, na pewno zagram. Clienta już pobieram. :)

 

__

 

Pobrałem Mirror'a 2 z MEGA i mam plik Alceas.gz - co z tym zrobić?

Opublikowano

Pozostaje tylko czekać :) Obyście zwiększyli do ok. 200. :) Wygląda super, na pewno zagram. Clienta już pobieram. :)

 

__

 

Pobrałem Mirror'a 2 z MEGA i mam plik Alceas.gz - co z tym zrobić?

 

Ja musiałem rozpakować za pomocą 7-zip'a (ponieważ winrar nie obsługuje .gz).

Opublikowano

Jak nie bd się pojawiał runtime error to się skusze i zagram. ale jeśli bd co chwile wybijać mi go to nic z tego grania.

moja sytuacja wyglada podobnie ;) zagralbym ale nie jestem przekonany czy warto bedzie ;/ 

wielkiego zainteresowania serwerem nie ma ;/ a wyglada fajnie to wszystko 

 

z kad brac te klucze do otwierania tych skrzynek co sa porozrzucane na serwie ?

Opublikowano
 

Jak nie bd się pojawiał runtime error to się skusze i zagram. ale jeśli bd co chwile wybijać mi go to nic z tego grania.

Podczas pierwszego startu wszystko działało stabilnie, nie ma obaw iż będzie wyłączać clienta czy też wyrzucać z serwera.

 

 

moja sytuacja wyglada podobnie ;) zagralbym ale nie jestem przekonany czy warto bedzie ;/ 
wielkiego zainteresowania serwerem nie ma ;/ a wyglada fajnie to wszystko 

z kad brac te klucze do otwierania tych skrzynek co sa porozrzucane na serwie ?

Klucze losowo dropią z każdego potwora.

Opublikowano

Pobralem clienta z MEGA wypakowalem i mam tylko 1 plik co wazy 1.8GB bez zadnego rozszezenia co z nim zrobić???

 

 

@Edit

 

Juz doszedlem co trzeba zrobic ten plik co wypakujecie i wazy 1.8Gb zmieniacje jego rozszezenie na np .gz i wypakowujecie i tam jest client :)

kgu4uT.png

Opublikowano

Pobralem clienta z MEGA wypakowalem i mam tylko 1 plik co wazy 1.8GB bez zadnego rozszezenia co z nim zrobić???

pewnie musisz dodac rozszerzenie :P (najlepiej kopie zrob i dodawaj .rar lub .gz lub inne i wypakuj 7zipem) :P

 

a te bonusy perfekcyjne gdzie dropia ? 

Opublikowano

Fresh, napraw Wojny Gildii

 

Zakładając wcześniej u Ciebie Gildie poza gildiami typu " Test" nie pokazywało żadnych innych.

Już wszystko działa, tak jak mówiłem, wszystko poprawiłem :).

Opublikowano

Instrukcja wypakowania / pobrania Alceas.pl

** DLA NIEWIEDZĄCYCH **

 

 

___

 

 

1. Wchodzimy na alceas.pl

2. Pobieramy Mirror 1 lub Mirror 2

3. Po pobraniu rozpakowywujemy WinRaR'em / 7-Zip.

4. Po rozpakowaniu pliku Alceas.gz zostaje nam sam plik Alceas

5. Edytujemy nazwę NOWEGO pliku (Alceas) na Alceas.gz

6. Rozpakowywujemy ponownie WinRaR'em / 7-Zip.

7. Odpalamy fodler z Alceasem.

8. Odpalamy auto patchera.

9. Czekamy do 17.00

 

___

 

 

Może komuś się przyda jakby nie wiedział.

Opublikowano

 

 

Podczas pierwszego startu wszystko działało stabilnie, nie ma obaw iż będzie wyłączać clienta czy też wyrzucać z serwera.

 

 

Klucze losowo dropią z każdego potwora.

 

 

Ta wielu tak pisało a runtime error i tak był :D

Jak klient bd tak dobrze zrobiony jak na serwie na którym grałem ostatnio to ok

rush12_by_rush1213-d71mpr3.png
Gdy pomoge daj LIKE

Opublikowano

Ta wielu tak pisało a runtime error i tak był :D

Jak klient bd tak dobrze zrobiony jak na serwie na którym grałem ostatnio to ok

Zapytaj beta testerów ;)

 

 

Jest 6/7 ?

z klasami ?

Jak tak to wbije :D

Nie ma.

Opublikowano

Dawać dawać pany ! Z*******y serwer, admini też ogarniają sytuację także polecam :)

BO MINERO TO WIELKI KAT KTÓREGO NIKT NIGDY NIE POWSTRZYMIE

:D

Opublikowano

Witajcie.

 

Start odbędzie się 13.09.2014 o godzinie 17.00!

 

Client serwera:


37.59.112.202/Alceas.7z

 

Forum:


forum.alceas.pl

 

TeamSpeak:


xxx

 

Polub nasz FanPage!


xxx
Opublikowano

A moze tak maxymalne bony ?

Za chwilę dodam.

 

 

Skoro naprawione wszystko to zagram ponownie z ekipą.

Liczę że tym razem bez rozczarowania :P

Wszystko przetestowane, nie będzie problemów ;)

Opublikowano

Przecież raz już ten serwer startował, okazał się za przeproszeniem jednym wielkim niewypałem i gó....nem. Myślicie, że teraz będzie inaczej? Po niecałych kilku dniach od poprzedniego wydania?

Opublikowano

Przecież raz już ten serwer startował, okazał się za przeproszeniem jednym wielkim niewypałem i gó....nem. Myślicie, że teraz będzie inaczej? Po niecałych kilku dniach od poprzedniego wydania?

Dokładnie tak będzie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...