Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś! Start dziś 17:00! (MEGA UPDATE) [Dedyk] [Medium]


Alceas☻

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[KONIECZNIE ZOBACZ FILM PONIŻEJ]

glowna.png

alceas.pl

ts.png

xxx

forum.png

forum.alceas.pl

line.png

gildie.png

Chcieliśmy powrócić do czasów, gdzie wojny gildii były codziennością, dlatego wprowadzono kilka modyfikacji.

Przede wszystkim od teraz, gdy jestem członkiem gildii która ma więcej niż 8 członków otrzymujesz o 20% doświadczenia więcej, lecz z uwagi na to, że gracze tworzyliby postacie i dodawali do swoich gildii zablokowaliśmy dołączanie gdy postać nie osiągnie 80 poziomu.

Kolejną, znacznie ułatwiającą modyfikacją jest wyświetlanie dostępnych gildii jakim można wypowiedzieć wojnę, po kliknięciu przycisku "Rozpocznij wojnę" w panelu gildyjnym wyświetli się takie okno:
gildie_wojna.png

line.png

kostiumy.png

Jesteśmy pierwszym serwerem, na którym zostały wprowadzone kostiumy broni.

Po założeniu wędrują do standardowego okna kostiumów

Obecnie jest możliwość zdobycia tylko kostiumów halloween, aczkolwiek wkrótce ujrzycie nowe, znacznie ciekawsze :)

miecz_kostium.pngwachlarz_kostium.png

dwureka_kostium.pngluk_kostium.png

sztylety_kostium.png

Kolejną modyfikacją jest możliwość dodawania bonusów do kostiumu zbroi, rodzaje oraz wartości są takie same jak w przypadku zbroi.

line.png

potwory.png

Oto następna nowość, od teraz nie zobaczycie na każdej mapie potworów z czerwonymi nazwami.

Na serwerze Alceas kolor nazwy potwora jest zależny od różnicy poziomów jaka dzieli jego i gracza.

Jeżeli potwór ma poziom mniejszy o 15 poziomów i więcej od naszego, to jego nazwa jest wyświetlana na biało

Jeżeli jego poziom jest niższy o 10 lecz różnica nie przekracza 15 jego nazwa jest wyświetlana na seledynowo.

Jeżeli różnica poziomów jest mniejsza niż 10 to poziom potwora jest wyświetlany na pomarańczowo.

Jeżeli potwór ma poziom większy o 15 poziomów i więcej od naszego, to jego nazwa jest wyświetlana na czerwono.

moby_kolor.png

line.png

skrzynie.png

Podczas eksploracji świata Alceas możecie natknąć się na skrzynie

skrzynie_ziemia.png

Do ich otworzenia potrzebny jest nam klucz, który przeciągamy na skrzynie, oczywiście kolory muszą do siebie pasować.

ikony_klucze.png

Ze skrzyń możemy zdobyć:

nagroda_klucze.png

line.png

ranga.png

Tutaj nie ujrzycie już starych rang, na które i tak nikt nie zwracał uwagi.

Od teraz ranga zależy od ilości graczy jakich zabiliśmy.

Różnica poziomu nie może być większa niż 15.

rangi_ingame.png

Lista rang:

Neutralny
Agresywny
Oprawca
Dręczyciel
Oprawca
Zabójca
Sadysta
Rzeźnik
Rozpruwacz

line.png

peleryny.png

krawcowa.png

Peleryny są to nowe, nie spotykane na żadnym innym serwerze przedmioty. Zakłada się je w specjalnym miejscu w ekwipunku:

peleryny_ekwipunek.png

Aktualnie na serwerze są dwa rodzaje peleryn, Ognista i Boska.

opis_peleryny.png

Każda peleryna ma 5 stopni, które są zależne od ilości materiału oraz jego jakości.

tworzenie_peleryny.png

Po ubraniu peleryny w momencie jej zadziałania pojawia się specjalny efekt

peleryna_czerwona.png

peleryna_niebieska.png

Dokładna prezentacja systemu:

 

line.png

pasy.png

Pasy to nowe przedmioty które można zdobyć z misji.

pasy_ekwipunek.png

line.png

handel.png

Stare okno handlu było za małe, zatem zostało powiększone

handel_okno.png

Dodatkowo po zakończeniu handlu pojawiają się trzy kuleczki które wędrują do osoby która rozpoczęła z nami handel

handel_efekt.png

line.png

ranking_napis.png

Graj, baw się i zarabiaj realne pieniądze!

Tylko na serwerze Alceas, nigdzie indziej!

Do gry wprowadzony został specjalny ranking PVP.

ranking.png

Co tydzień ranking jest resetowany, a trójka najlepszych otrzymuje nagrody:

Pierwsze miejsce: 30zł

Drugie miejsce: 20zł

Trzecie miejsce: 10zł

Gracz może wybrać sposób wypłaty, możliwe są wszelakie formy, od przelewu do kupna wirtualnych walut.

line.png

teleport.png

Nowy, szybki, prosty, przejrzysty, wygodny system teleportacji.

Pokazuje się podczas trzymania klawisza "TAB"

teleportacja.png

osiagniecia.png

Zostały wprowadzone osiągnięcia za które otrzymuje się punkty, za które można kupować przedmioty w specjalnym sklepie

osiagniecia_sklep.png

line.png

misje.png

Zadbaliśmy o to aby gracze się nie nudzi, został wprowadzony nowy typ misji który polega na znalezieniu przedmiotu który leży na ziemi.

Te i inne rozszerzenia pozwolą zająć wolny czas graczy.

misje_ingame.png

line.png

zwierzaki.png

Prezentacja systemu zwierzaków w filmie na dole.

pet1.pngpet2.pngpet3.png

pet4.pngpet5.pngpet6.png

pet7.pngpet8.png

line.png

wierzchowce.png

wierzch1.pngwierzch2.png

wierzch3.pngwierzch4.png

wierzch5.pngwierzch6.png

wierzch7.pngwierzch8.png

wierzch9.pngwierzch10.png

wierzch11.pngwierzch12.png

line.png

ekwipunek.png

Do ekwipunku dodano dwie strony

ekwipunek_strony.png

line.png

zaczarowanie.png

Po co tracić czas na nudne zmienianie bonusów w przedmiotach, skoro można to zrobić szybko i łatwo kilkoma kliknięciami?

Po przeciągnięciu przedmiotu o nazwie "Perfekcyjne Zaczarowanie" na przedmiot w którym chcemy zmienić bonusy wyświetli się takie okno

perfekcyjne_ingame.png

Dokładna prezentacja systemu:

 

line.png

zwojyemi.png

arcymag.png

Zwój Yemi to przedmiot o niesamowitych właściwościach. Po użyciu dostajemy trzy auro Błogosławieństwo, Pomoc Smoka oraz Odbicie z efektem 50% na 200 sekund.

Zwój ten wytwarzamy u Arcymaga z trzech innych zwojów, które można zdobyć z misji oraz dropu.

zwojyemiopis.png

line.png

mikstury.png

Już nie musisz kupować dużych ilości mikstur, teraz masz jedną nieskończoną!

line.png

youtube.png

Jesteś YouTuberem i masz więcej niż 500 subskrypcji? Skontaktuj się administracją aby otrzymać specjalny kostium oraz efekt YouTubera!

youtube_ingame.png

line.png

totemy.png

Totemy to specjalne przedmioty zwiększające doświadczenie czy też drop yang podczas walki z potworami, zakładamy je w miejsce obok peleryny.

peleryny_ekwipunek.png

line.png

godzina.png

Godzina szczęścia to event jakiego nigdzie nie spotkacie, na czym polega?

Otóż co godzinę pośród wszystkich zalogowanych graczy którzy mają poziom większy od 80, zostaje wylosowana jedna osoba na konto której wędruje 100SM!

line.png

pedzelki.png

Pędzelki to przedmioty pozwalające zmienić kolor naszego chatu.

pedzelek_ingame.png

ikony_pedzelki.png

line.png

prezent.png

Co 1000 zabitych potworów gracz otrzymuje prezent, ilość zabitych potworów może sprawdzić w bocznym panelu.

prezent_ikona.png

Przedmioty do zdobycia z prezentu:

zawartosc_prezentu.png

line.png

autoevent.png

autoevent_mapa.png

autoevent_mapa2.png

 

 

line.png

start.png

13.09.2014 o godzinie 17.00.

line.png

wieza.png

dung11.png

dung12.png

baronowa.png

dung21.png

dung22.png

trojdroze.png

dung31.png

dung32.png

dung33.png

 

 

line.png

zbr_wojownik.png

zbroja1woj.pngzbroja2woj.png
zbroja3woj.pngzbroja4woj.png
zbroja5woj.png

miecze.png

miecz1.pngmiecz2.png
miecz3.pngmiecz4.png

line.png

zbr_ninja.png

zbroja1ninja.pngzbroja2ninja.png
zbroja3ninja.pngzbroja4ninja.png
zbroja5ninja.png

sztylety.png

sztylety1.pngsztylety2.png
sztylety3.pngsztylety4.png

luki.png

luk1.pngluk2.png
luk3.pngluk4.png

line.png

zbr_sura.png

zbroja1sura.pngzbroja2sura.png
zbroja3sura.pngzbroja4sura.png
zbroja5sura.png

ostrza.png

ostrze1.pngostrze2.png
ostrze3.pngostrze4.png

line.png

zbr_szaman.png

zbroja1szaman.pngzbroja2szaman.png
zbroja3szaman.pngzbroja4szaman.png
zbroja5szaman.png

wachlarze.png

wachlarz1.pngwachlarz2.png
wachlarz3.pngwachlarz4.png

dzwony.png

dzwon1.pngdzwon2.png
dzwon3.pngdzwon4.png

faq.png

Q: Jaki jest maksymalny poziom?

A: Aktualnie maksymalny poziom to 150, aczkolwiek z pewnością zostanie zwiększony.
Q: Jaka jest maksymalna ilość punktów statystyk?

A: Maksymalna ilość punktów statystyk to 150.
Q: Czy na serwerze będą organizowane konkursy?

A: Oczywiście, aktualnie trwają pracę nad eventami, których nie zobaczycie na żadnym innym serwerze.

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo fajny patent z tymi gildiami, wojny to coś czego bardzo brakuje, ogólnie byłem na pecie, wydaje sie fajny. Powiedz tylko , jak ze zmiana profesji ? w sensie WP na BM ? oraz czy konta wszystkie z bety zostały usuniete?

Opublikowano

Zobaczymy jak wyjdzie :

- z serwerem

- z graczami

- z bugami.

 

To może wbiję bo serwer był bardzo dobry.

 

Nie wiem jak jest z graczami, ale serwer moge Ci na prawdę polecić. Mimo, że na nim nie gram wiem jakie zaangażowanie wkłada w niego Fresh i jak się stara. Bugi jakieś zawsze mogą wyjść, ale zawsze też można je szybko naprawić.

Serwer polecam oczywiście, niedoceniony jest... bo ruch w prezentacji powinien być o wiele większy, bo takich nowości na chwile obecną żaden serwer nie ma.

---

 

Pisze tak, jakby serwer działał, fakt - nie zauwazyłem, że jest to ponowny start. No ale cóż, wiem jak było, i tak raczej pozostanie dalej.

 

Pozdrawiam ;))

Opublikowano

Chwila bo się kur wa zmieszałem,jak to start,przecież był start z tydzien temu tego serwera?:) Nie zamierzam oglądać żadnego filmu na początku prezki.Serwer po prostu nie zasługuje na 2 szanse jesli padl,było tyle bugów,że widać gołym okiem,że będzie znów niestabilnie.Pozdrawiam!

Opublikowano

jesli bedzie zadowalajaca liczba graczy to takze wbije ;)

Mój PC 

Procesor: i7-6700k 4.0Ghz

RAM: GOOD RAM 16 GB DDR5 2400Mhz

Karta Graficzna: GTX 1060 6 Gb

Dysk: SSD

Opublikowano

A ja sobie wbije i zobacze, bo serwer wygląda ciekawie. Będzie 500+ graczy to będzie sens tutaj grać.

BO MINERO TO WIELKI KAT KTÓREGO NIKT NIGDY NIE POWSTRZYMIE

:D

Opublikowano

Serwer zapowiada się super ;) Nie podobają mi się tylko te ostatnie i przedostatnie sztylety dla ninji, ale przeżyję :P

 

Ciekawi mnie tylko kilka rzeczy:

 

1. Co dostajemy na start (mam na myśli eq)?

2. Jest jakaś porządna reklama (na YouTube, metin2list, etc.)?

3. Pety tylko z IS'u?

4. Jak z bilansem klas? ;)

5. Jak wyglądają handlarze (do którego poziomu zbroje/bronie)?

 

W każdym razie czekam na start i mam nadzieję, że będzie można zostać na dłużej :D

Opublikowano

a ja nie grałem na pierwszej odsłonie bo wybrałem ameriona, ale według mnie amerion to bardzo dobrze zareklamowane gówno :)

Już pobieram clienta i widzimy się na starcie o 17 ! 

25pl1sh.jpg

Opublikowano

Serwer zapowiada się super ;) Nie podobają mi się tylko te ostatnie i przedostatnie sztylety dla ninji, ale przeżyję :P

 

Ciekawi mnie tylko kilka rzeczy:

 

1. Co dostajemy na start (mam na myśli eq)?

2. Jest jakaś porządna reklama (na YouTube, metin2list, etc.)?

3. Pety tylko z IS'u?

4. Jak z bilansem klas? ;)

5. Jak wyglądają handlarze (do którego poziomu zbroje/bronie)?

 

W każdym razie czekam na start i mam nadzieję, że będzie można zostać na dłużej :D

1.Eq 9, konia, peta.

2.Niby jakaś jest.

3.up ^^.

4.Klasy są z*********e wybilansowane.

5.Chyba do 54 ;d 

Opublikowano

wbiję i zobaczę bo serwer wydaje mi się być fajny. Ciekawe tylko ile graczy online będzie, bo reklamy to chyba nie macie za dobrej. :x

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie perfekcyjncych bonów. Jak będzie ze średnimi? Oraz odnośnie reklamy. U kogo jest reklama?

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie perfekcyjncych bonów. Jak będzie ze średnimi? Oraz odnośnie reklamy. U kogo jest reklama?

reklamy chyba nie ma u żadnego większego YouTube`ra z tego co widzę, a to wielki błąd bo pewnie mało osób wbije na serwer

Opublikowano

z tego co widzisz ? może nie mają zamówionej reklamy zapowiedzi tylko mają zamówione już odcinki z gry ?...

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Opublikowano

z tego co widzisz ? może nie mają zamówionej reklamy zapowiedzi tylko mają zamówione już odcinki z gry ?...

myślę że gdyby ktoś zamówił odcinki, to też zapowiedź by zamówił żeby widzowie dowiedzieli się coś o serwerze. No ale obym, się mylił bo na serwer wbiję i będę grał jeśli będzie odpowiednia ilość graczy

Opublikowano

1.Eq 9, konia, peta.

2.Niby jakaś jest.

3.up ^^.

4.Klasy są z*********e wybilansowane.

5.Chyba do 54 ;d 

 

To mam jeszcze jedno pytanie - skąd wierzchowce (nie koń, tylko np. lew) oraz bronie na 75?

 

@Edit

 

Trochę lipa z tymi perf zmiankami w IS...

 

@down

 

To jeszcze powiedz jak z reklamą na YT :D

Opublikowano

To mam jeszcze jedno pytanie - skąd wierzchowce (nie koń, tylko np. lew) oraz bronie na 75?

Z IS'u, bronie 75 z Czerwonego Lasu, Atlantydy, bossów i metinów.

Opublikowano

Porównując serwer z innymi, wypada bardzo dobrze. Widać, że jest on nowoczesny, a rozgrywka dostarcza wielu ciekawych bajerów (osobiście system teleportacji wydaje mi się najlepszy).

Kilka rozwiązać, które zobaczyłem w prezentacji wydawały się niby oczywiste, lecz tak naprawdę nigdzie ich nie było i zapewne nie będzie.

Według mnie serwer jest idealnie rozplanowany i stworzony również z planami na przyszłość.

 

 

Życzę Wam powodzenia w rozwoju serwera, bo jest wart dużej ilości graczy. 

Opublikowano

Porównując serwer z innymi, wypada bardzo dobrze. Widać, że jest on nowoczesny, a rozgrywka dostarcza wielu ciekawych bajerów (osobiście system teleportacji wydaje mi się najlepszy).

Kilka rozwiązać, które zobaczyłem w prezentacji wydawały się niby oczywiste, lecz tak naprawdę nigdzie ich nie było i zapewne nie będzie.

Według mnie serwer jest idealnie rozplanowany i stworzony również z planami na przyszłość.

 

 

Życzę Wam powodzenia w rozwoju serwera, bo jest wart dużej ilości graczy. 

Niestety, aktualnie "rynek" serwerów prywatnych działa tak, że czasem serwer postawiony na gotowcach ma więcej graczy od serwera w który zostało włożone wiele pracy, ale nic nie można zrobić.

Opublikowano

Oj serwer podoba mi się, widać dużo starań włożone. Mam nadzieję, że reklama u jakiegoś porządnego YT jest, bo bez tego ani rusz, a serwer wygląda na dobry.

Opublikowano

jak wykupicie porządną reklame na YT u jakiś 2-3 yutuberów, którzy przy odcinkach mają conajmniej 1-2k wyświetleń to będzie ok. 1k graczy na serwerze co da równoznacznie większy i to o wiele większy zysk z ISu. Załatwienie reklamy to dla Teamu czysta inwestycja, która przyniesie owoce w postaci PLNów ;)

25pl1sh.jpg

Opublikowano

jak wykupicie porządną reklame na YT u jakiś 2-3 yutuberów, którzy przy odcinkach mają conajmniej 1-2k wyświetleń to będzie ok. 1k graczy na serwerze co da równoznacznie większy i to o wiele większy zysk z ISu. Załatwienie reklamy to dla Teamu czysta inwestycja, która przyniesie owoce w postaci PLNów ;)

Będę stale inwestował w reklamę, obawiam się tylko początkowej liczby graczy, aczkolwiek zapewniam iż z czasem będzie ona rosła.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...