Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o seksie przed osiemnastką?


Sortiqovsky.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Że to patologia która nie powinna mieć racji bytu, ale to już jest efekt bezstresowego wychowania...

O k***a nawet w  prawie od 16 lat można uprawiać seks a ty takie bzdury pierdolisz no prosze cię xDD, większośc ludzi która się tu wypowiada  to z domu wychodzi tylko gdy mama im każe wyłączyć komputer i wyjśc do kościoła .

 

Ale pare osob dobrze mówi  ruchajcie się ile wzlezie aby tylko rozważnie i  problemów nie narobić 

aFMA3pg.png

Opublikowano

wszystko dla ludzi, dziś w sędzi annie marie wesolowskiej bylo o 14 latce ktora urodzila dziecko i ono zginelo bo auto je przjechalo wiec rozwaznie Kappa

dzis w nocy..

Opublikowano

O k***a nawet w prawie od 16 lat można uprawiać seks a ty takie bzdury pierdolisz no prosze cię xDD, większośc ludzi która się tu wypowiada to z domu wychodzi tylko gdy mama im każe wyłączyć komputer i wyjśc do kościoła .

 

Ale pare osob dobrze mówi ruchajcie się ile wzlezie aby tylko rozważnie i problemów nie narobić

od lat 15 jest przyzwolenie w polsce.
Opublikowano

O k***a nawet w  prawie od 16 lat można uprawiać seks a ty takie bzdury pierdolisz no prosze cię xDD, większośc ludzi która się tu wypowiada  to z domu wychodzi tylko gdy mama im każe wyłączyć komputer i wyjśc do kościoła .

 

Ale pare osob dobrze mówi  ruchajcie się ile wzlezie aby tylko rozważnie i  problemów nie narobić 

 

I to uważam za patologie, skoro jest przywolenie na to. Róbmy tak dalej, bierzmy przykład od Amerykańców a skończymy z ręką w nocniku.

Opublikowano

I to uważam za patologie, skoro jest przywolenie na to. Róbmy tak dalej, bierzmy przykład od Amerykańców a skończymy z ręką w nocniku.

ty polski przyglupie zastanow sie nad swoim zyciem bo przez takich jak ty populacja ludzka sie zmniejsza bo nigdy nie.zaruchasz axahahas dziwka by cie pogonila psie
Opublikowano

ty polski przyglupie zastanow sie nad swoim zyciem bo przez takich jak ty populacja ludzka sie zmniejsza bo nigdy nie.zaruchasz axahahas d****a by cie pogonila psie

Spokojnie, niech poda jakies sensowne argumenty dlaczego to jest patologia według niego :)

aFMA3pg.png

Opublikowano

Wychowywałem się w czasach, kiedy seks przed 18stką nie był tak popularny jak teraz. Więc gadka że to jest norma, mnie nie przekona i będę uważał to za patologie.

 

Ale to już każdego z nas sprawa, i nie wnikam... Tylko zwierzęta są od nas mądrzejsze...

Opublikowano

O ile obydwoje są świadomi, to why not?

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Jeżeli z osobą,którą kochasz to dlaczego nie?

 

Ten argument mnie rozbraja, dlaczego?

 

Bo typowy 16sto latek nie wie co to miłość, więc sorry... Argument spalony.

Opublikowano

Ten temat jeszcze istnieje?

 

@top

 

To jest patologia, bo 12-17 nie wie co to miłość, więc robi to tylko bo naoglądał się dużo pornoli i chce to zrobić, lub po prostu dla szpanu "e zenek wczoraj rzeh przeleciol twojo matke hehe".

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Ten argument mnie rozbraja, dlaczego?

 

Bo typowy 16sto latek nie wie co to miłość, więc sorry... Argument spalony.

Ten argument mnie rozbraja, dlaczego?

Wszyscy mówią o tym, jak 2 osoby są świadomie, obie chcą, a ty sprowadzasz do 1 osoby. Bez sens

 

Wy jesteście chyba jacyś niepoważni, żeby do łóżka ludziom zaglądać.

tru

­

Opublikowano

potwór nie potwór byle miał otwór  B)

 

ps.

 

Wy jesteście chyba jacyś niepoważni, żeby do łóżka ludziom zaglądać.

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Ten argument mnie rozbraja, dlaczego?

 

Bo typowy 16sto latek nie wie co to miłość, więc sorry... Argument spalony.

Przepraszam ja Ciebie. Mam takie piękne pytanie do Ciebie. 

 

Masz 17 lat i masz dziewczynę bardzo ją kochasz ona Ciebie jesteście ze sobą od 14 roku życia. Zrobicie to i będziecie to robić bo wam to sprawia przyjemność i zbliżacie się jeszcze bardziej, lecz niestety będziesz się czuł, że wychowałeś się w patologii? 

 

Drugie pytanko : 

 

Ten sam przykład: 

 

Masz dziewczynę jesteście od 14 roku życia razem. Zrobicie to i będziecie to robić bo się kochacie, lecz niestety boom ! Już nie masz 17 lat tylko 18. Już nie jesteś patologią i wiesz co to miłość?  Bo dojrzałeś jak otrzymałeś jedną liczbę w swoim wieku? 

synga54pn_eqhqqqx.png

Opublikowano

Jejku, traktujecie temat seksu naprawdę zbyt poważnie. Polskie prawo mówi nam, że współżyć ma prawo osoba powyżej 15 roku życia i to powinno zamknąć na dobrą sprawę całą tą dyskusję.

 

Sytuacja, gdzie starszy chłopak (bo zwykle w związku chłopak jest starzy jeśli chodzi o ten przedział wiekowy) uprawa seks dajmy na to z 16 letnią dziewczyną faktycznie może być rażąca dla niektórych osób, ale nie powinny one w związku z tym tej pary upominać czy piętnować jakimiś określeniami typu "patologia". Patologią można nazwać sytuację dziecka nad którym znęcają się rodzice alkoholicy, a nie parę już niejako dorosłych ludzi, którzy uprawiają seks, bo lubią, bo sprawia im to przyjemność i najważniejsze... Bo mogą. :-)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ten argument mnie rozbraja, dlaczego?

 

Bo typowy 16sto latek nie wie co to miłość, więc sorry... Argument spalony.

16-latek ma mniej rozwiniete pojecie o miłości ale nie oznacza to, że traci o niej prawo. Także o fizycznego jej wyrazu, seks jest wyrazem emocji różnych, nie tylko miłości i nie można mówić, że ktoś, kto nie przekroczył 18 roku życia nie ma pojecia co czuje. emocje nastolatków są czesto bardziej dojrzałe niż niejednego dorosłego.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Ten argument mnie rozbraja, dlaczego?

 

Bo typowy 16sto latek nie wie co to miłość, więc sorry... Argument spalony.

xD dlaczego seks wg. Ciebie trzeba uprawiac z milosci, a nie mozna dla samej przyjemnosci? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...