Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o seksie przed osiemnastką?


Sortiqovsky.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ja wiem, czy dla każdego, ja jakoś potrzeby uprawiania seksu nie mam, ba, nawet nie śpieszy mi się z tym. Kiedyś seks można było uprawiać tylko po ślubie lub po osiągnięciu 18 lat, a teraz nawet 13 latki to robią. Uważam to za żałosne, bo nie robią tego z miłości, tylko dla szpanu "e zenek wczoraj rzem jebaul kaske hcesz filmik bo rzesmy nagrali cheche", lub po prostu z czystego debilizmu (impreza>alkohol>seks>dziecko). Szkoda że już nie ma tak jak kiedyś, a teraz "dzieci robią dzieci"..

wiadomo, że jak jakieś 13. latki uprawiają seks to jest patologiczne ale 16 to jednak jest już różnica to tak w ogóle...

po za tym prawda jest taka, że to nie jest tak powszechne jak twierdzą w tv, że w każdej gimbazie...

statystyka mówi że w Polsce średnia wieku kiedy dochodzi do inicjacji to 18. lat (traktować z przymrużeniem oka), z resztą o wiek to tu chodzi najmniej tylko o to co ma się we łbie, (temat wałkowany miliard razy na tym forum) i chyba więcej ciąż jest w liceach i innych technikach niż w tych gimnazjach z tego co sam zauważyłem, już za czasów moich rodziców były takie krzywe akcje, że dziecko zrobiło sobie dziecko ale co to ma do samego seksu, seks jest spoko tylko trzeba wiedzieć jakie mogą być skutki gdy się niewłaściwie do tego podejdzie

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

11 lat temu. Ze starszą koleżanką. Kilka lat przed osiemnastką. Na trzeźwo i pełną świadomością konsekwencji jakie można ponieść. Super było - na pewno brak doświadczenia nie dawał takiej przyjemności jak teraz ale niczego nie żałuję. Potem wielokrotnie przed 18. Ale dopiero ( o dziwo) w małżeństwie jest największa jazda ;P. Druga sprawa to dojrzałość psychiczna. Jako mężczyźni osiągamy ją w większości później niż kobiety. Jednakże jak patrzę na obecnych nastolatków to oni chyba nie dojrzewają w ogóle...

Opublikowano

Ja musze zaruchac co tydzien bo jak nie to fiut mi stoi jak kobieta przechodzi obok i lipa bo namiocik postawiony ktos tak ma??

Opublikowano

Ja musze zaruchac co tydzien bo jak nie to fiut mi stoi jak kobieta przechodzi obok i lipa bo namiocik postawiony ktos tak ma??

A co, Bozia rączek nie dała?

                           

Opublikowano

Bardziej niż wiek liczy się dojrzałość, dlatego nie widzę żadnych przeciwwskazań. 

Opublikowano

Większość osób robi to dla szpanu :v

A może dlatego, że lubią?

 

Nie, serio, nie wiem jak można tym szpanować. Jak jakąś pukniesz to latasz/dzwonisz do znajomych i mówisz im o tym? No ludzie, to nie zapomnijcie się jeszcze pochwalić ile to trwało. :rolleyes: 

Opublikowano

ja to wole bez gumy fajnie cipsko mokre czuc polecam zupelnie inaczej niz w gumie

ja pier   * co ty masz w głowie? Ja tam uwazam obojetnie, moja kolezanka ze szkoly ma 15 lat i to robila a potem beke ludzie z niej mieli bo to gimbaza. 

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

wtf prawo jazdy do ruchania????

czyste porównanie, ale widocznie Ty tego nie ogarniasz

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

ja to wole bez gumy fajnie cipsko mokre czuc polecam zupelnie inaczej niz w gumie

#zalanaforma

 

 

@VSVP

 

Mówiłem, że na tym forum są same dzieci umysłem przedszkolaka, a ktoś założył taki temat... Sorry nie same, tylko 2% ma coś w głowie. .

 

przecież na tym forum nawet do moderacji biorą ludzi którzy się do tego nie nadają i warnują za byle gówno, tak jak kolegę którego cytuję w tym poście

 

 

ja pier   * co ty masz w głowie? Ja tam uwazam obojetnie, moja kolezanka ze szkoly ma 15 lat i to robila a potem beke ludzie z niej mieli bo to gimbaza. 

 

chwaliła się tym?

Opublikowano

Zaspokojenie swoich potrzeb byle z rozwaga by nie przyjsc do domu z brzuchem

Ludzis robia to bo eksperymrntuja z zyciem i wszystkiego chca sprobowac narkotyki pierwszy sex. Inni z milosci a drudzy z potrzeby kto jak woli najlepiej by bylo to z milosci .

wilowo.jpg

Opublikowano

Haha ale z was gimbaza, która zatrzymała się w rozwoju w średniowieczu xD. Co to tematu to polecam xD

RAsfepN.png
Opublikowano

@Osama hahaha xD ty to niby jestes wiesz taki mlody alfons co? :D Przed osiemnastką ofensywnie widze juz dmuchane lalki kolekcjonujesz,,

 

@seba630 Ty niby zaliczyles. Przed 18 xD xD

 

Admin prosze zamknij to bo zbedne nabijanie postow jak w temacie o ucieczce z wf albo przyj3baniu z buta cwaniakowi, Ludzie nie ze sie wywyższam czy cos ale to forum o grach, cheatach, programowaniu, konsolach, komputerach

_____________________

To tak jakbym na forum dla gejow napisal ze szukam dziewczyny xD

 

Opublikowano

Uważam że seks powinno się uprawiać tylko w tedy kiedy obie osoby się kochają oraz dojrzali do tego psychicznie oraz fizycznie. Nie wyobrażam sobie uprawiania seksu dla przyjemności z osobą której się nie kocha. Seks w okresie dojrzewania psychicznego jak i fizycznego pozbawiony sensu to po pierwsze a po drugie nie wiem dlaczego komuś się do tego śpieszy. Dzisiejszy świat jest pogrążony od pornografii a to skutkuje u młodych ludzi którzy oglądają zbyt dużo takich filmów, tworzy się w ich głowach obraz że dziewczyna jest tylko maszyną do uprawiania seksu, do zaspokajania zachcianek (oraz od gotowania i sprzątania ale to już nie z powodu filmów pornograficznych tylko durni w internecie co tak mówią) a w rzeczywistości kobieta też ma uczucia. Seks w czasie dojrzewania to poroniony pomysł ale nie uświadomisz tego napalonym gimbusom z mózgiem wypalonym od pornografii, pozdro.

Opublikowano

Jeżeli chcesz ruchać laski, które poznajesz na imprezie to nie. Jeżeli kogoś kochasz i ona tego chce to spoko rób co chcesz. W tym roku panuję moda na dziewczynki z gimnazjum w ciąży więc uważaj.:D

synga54pn_eqhqqqx.png

Opublikowano

Wszystkie dzieci od 8 roku życia powinny być edukowane z edukacji seksualnej. Pozycje, punkty g itd. Jak sprawić partnerce / partnerowi największą przyjemność itd. Dodatkowo po 15 roku życia powinny być z tego zaliczenia, czyli lodzik - blowjobek, anal itd. 

    

Pozdrawiam.

xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

@top

 

Co to za różnica, czy 15,16,17 czy po 18 latach.. 15-17 tylko gimba aka szpan #yolo słeg B)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...