Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Runes of Magic Arcadia - prezentacja serwera


Grek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam chciałem powrócić do roma i spróbować tutaj tylko coś strona nie działa i mam parę pytań

1.Czy opłaca się grać?

2.Serwer Polaków?

3.Lepszy od nexeona(Czy tam roma pvp  nwm)

No to tyle pytań pozdrawiam GoTheR i Pingo

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Grają tu Polacy? i czy bede miał problem ze znalezieniem Polskiej gildii? w RoMa grałem ostatnio 4 lata temu i przyznam sie szczerze niewiele pamiętam, wiec jestem jak newbie, czy to przeszkodzi m iw znalezieniu dobrej polskiej gildii? 

krzychu.jpg

Opublikowano

Powiem ci tak grają Polacy ale ze względu na małą liczbę graczy jedyna (chyba jedyna) Polska gildia zrobiła fuzje że po prostu poszli do innej zagranicznej po to aby ubrać się itd. Z tego co wiem jest parę osób w tej Polskiej napisz do mnie na pw to powiem ci do kogo pisać itd. A tak na marginesie. Nie ma dobrej Polskiej gildii :D 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś może inny link do dowloand bo idzie po pare kb/s na przy internecie 100mb/s a to z mega.co.nz nie chce mi się pobrać a chciałem zagrać jestem początkującym graczem :) ???

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam chciałem się spytać jak wygląda sytuacja na tym serwerze jak dużo polaków, jak ah i jak ogólna atmosfera na serwerze :)

Opublikowano

Puki co jestem w stanie powiedzieć, że gra się na tym serwerze lepiej niż teraz/kiedyś na globalu i tym całym nexonie, który okazał się kompletną porażką. Gra sporo rodaków, jak i obcokrajowców. Jest miła atmosfera w grze, jak i na światowym. Widać z 6-8 GM'ów, z których zawsze jakiś jest online i skłonny do pomocy, czy też rozmowy. Ah może nie jest bogate, bo serwer jest młody, ale to też wynika z tego, że nie każda gildia robi jeszcze topowe instacje. Na bieżąco wprowadzają zmiany np. ostatnio wprowadzili autorską instacje "Cyclops Lair Hard". Ulepszyli zwiadowcę aby był grywalny i to chyba tyle na chwile obecną. Zapraszam do gry, a chętnych zapraszam do gildii "Ragnarok" więcej info na forum serwera. :P

Everyone is entitled to it, yet it cannot be bought. People waste it without a second thought, and they ultimately regret doing so, as it's supply gets exhausted. What exactly is "it"?


118jaft.png


 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich, grałem kiedyś w RoM i postanowiłem wrócić do tej gry tyle, że na serwery prywatne :) Czy na chwilę obecną grają na Arcadii Polacy i czy jest jakaś gildia, która rekrutuje nowych ? ew. jakiej profesji wam brakuje w gildii ? bo się zastanawiam kim zagrać :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Klasy leczące mile widziane.  ;)

Everyone is entitled to it, yet it cannot be bought. People waste it without a second thought, and they ultimately regret doing so, as it's supply gets exhausted. What exactly is "it"?


118jaft.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...