Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Kilka słów o sobie.

Mam na imię Sebastian.

Mam 14 lat.

W Metin 2 gram już ok. 4,5 roku.

Jestem opanowany, sprawiedliwy, przyjazny i staram się pomagać tym którzy potrzebują mojej pomocy. Z ortografią jak widać nie jest źle.

 

Doświadczenie w Metin 2.

W Metin 2 PL nie grałem długo. Gram raczej na serwerach prywatnych. Moim 1 serwerem był MCmetinPRO .

Grałem na kilkunastu serwerach metin 2 takich jak wspomniany już MCmetinPRO, ShenlongMT2, DragonMT2, XenoxMT2, VirtualMT2 i ok. 10 innych

 

Doświadczenie jako Gm.

 

Nie będę kłamał. Nie mam doświadczenia jako gm ale wiele wiem o grze. To byłby mój 1 raz . Komendy w tej chwili nie znam ale cały czas się uczę . Chciałbym zostać gm aby pomagać innym graczom, pomóc w rozwijaniu się serwera i utrzymać wszystko w dobrym klimacie.

Kontakt.

 

GG: 38527464 (na GG jestem codziennie)

Skeyp: nie posiadam konta

tel. 510516779

 

Jak poszukuje takiej osoby jak ja proszę pisać na GG.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje technika - client

 

Szukam osoby doświadczonej, która pomoże mi w utworzeniu kompatybilnego clienta.

 

Opis:

Do zrobienia jest:

- poprawić opisy broni (dmg, wartość ataku itd, lvle)

- możliwość ulepszania metalem

- wgranie nowych zbrojek oraz itemków

- polskie znaki oraz pełne nazwy

- dodanie nowych mapek oraz mobów

- i coś jeszcze, co wyniknie z biegu zdarzeń

 

Nagroda za pomoc będzie ustalona indywidualnie, w zależności od tego co osoba zajmująca się tym będzie oczekiwała oraz co jesteśmy wstanie spełnić.

 

Proszę o kontakt:

skype: michu96011

skype: mjkonieczek

gg: 13220901

 

Pozdrawiam, oraz proszę o kontakt.

Opublikowano

Szukam !

Osoby od Klienta i Web Mastera

Oczekuję profesjonalnego podejścia do zadania oraz dobrego kontaktu. Wiek się nie liczy.

Oferuję równy podział zarobków z is oraz bardzo dobrą maszynę z ovh.pl

Kontakt:

- gg: 7208517

 

Opublikowano

WITAM.Szukam QUESTERA który potrafi pisać fajne questy oraz edytować ,wraz z kolegą stawiamy serwer na hamachi później przenosimy go na DEDYKA.

 

Proszę pisać PW.

 

Szukam kogoś miłego i ogarniętego.

Opublikowano

szukam ogarniętą osobę , która pomoże mi założyć stronke rejestracyjną , do servera hamachi na plikach 2010 .

 

Nagroda ? GM .

 

Wymogi :

~ minimum 14lat

~ posiadająca skype+mikrofon, albo przynajmniej GG .

 

to wszystko oferty na pw (mpc)

69sf.png


Opublikowano

hej;]

 

szukam pomocy przy zrobieniu plików serwerowych na serwer dedykowany!

oczekuję:

trochę czasu dla mnie (sugestie podpowiedzi pomoc linki do poradników)

wyrozumiałość ( dużo, gdyż pliki robię osobiście na poradnikach i muszę być idealnie wszystkiego pewny co za tym idzie dużo pytań)

sprawdzonych źródeł

 

 

wiadomo po sprawdzeniu plików będę się starał o sprzęt dedykowany ;]

ps. jestem dość "nowy" w sprawach tworzenia serwera szczególnie dedykowanego więc proszę o wyrozumiałość

;]

Opublikowano

Poszukuję Ludzi który pomoże mi postawić serwer i się nim zaopiekować !!! (HAMACHI)

Taka osoba musi być naprawde kimś w stawianiu serwa .

Musi zrobić serwer, który pochodzi minimum 4 miechy

 

Na serwerze ma być :

-Max 255 lvl

-Dużo eventów

-Mało bógów

-NPC takie jak na DragonMt2 albo DiamondMt2

-Bronie Tylko do 90 Czyli Pogro i Śmiercio najlepsza broń dla woja ITD.

-Nowe wierzchowce ( Nie koniecznie )

-I itemy na start czyli : Zbroja na 1 lvl , miecz / wachlarz na 1lvl , biżuteria na 1 lvl , butki i chełm .Cóż to na tyle.

Osoby chętne proszę o Pw lub GG: ( 26523709 )

Oczywiście wynagrodze Gm !!!

 

Pliki serwerowe proszę podać na jakich umiesz robić serwa !!!

Opublikowano

Oferuję pomoc przy serwerach dedykowanych !

 

Znam się na:

 


  1.  
  2. Freebsd 7.x - 8.x - 9.x
  3. Plikach Serwerowych
  4. Bazie Danych
  5. Cliencie [ Tylko edit.]
  6. Questach [ podstawowo ]
  7. Stronie [ podstawowo ]

 

Kontakt : gg:37016506 - zwykle niewidoczny >_<

Opublikowano

WITAM.Szukam QUESTERA który potrafi pisać fajne questy oraz edytować ,wraz z kolegą stawiamy serwer na hamachi później przenosimy go na DEDYKA.

 

Proszę pisać PW.

 

Szukam kogoś miłego i ogarniętego.

Opublikowano

UWAGA PILNIE POSZUKUJEMY

QUESTERA

ClentaMastera(gościa od clienta)

czego wymagamy: PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA DO SPRAWY

DOŚWIADCZENIA

UMIEJĘTNOŚCI PRACY W ZESPOLE

Nagroda Myślę że się dogadamy

kontakt GG :35517993

47852931806752427550.png

Opublikowano

Oferuję pomoc przy serwerach dedykowanych !

 

Znam się na:

 


  1.  
  2. Freebsd 7.x - 8.x - 9.x
  3. Plikach Serwerowych
  4. Bazie Danych
  5. Cliencie [ Tylko edit.]
  6. Questach [ podstawowo ]
  7. Stronie [ podstawowo ] [ Mam już gotowy item-shop z skryptami ]

 

Kontakt : gg:37016506 - zwykle niewidoczny >_<

 

Pracowałem już na serwerach dedykowanych i znam się na nich

Opublikowano

Doświadczenie : W metina zacząłem od serwera zzyt2 potem przez różne różne serwery...nawet na pl:D.Razem w metina gram okolo 3lata.Na PL osiągnąłem 65lvl.Nazywam się Sebstian mam 14lat:_

Lubie pomagać graczom i ich również banować^^.Hmmm co by było żebym dostał Gm?:Hmm starałbym bym pomagać nowym,pytającym

Jesteś zainteresowany pisz:

gg 2568072

Skyp: seba200075 ->Nie patrzec ze w moim id jest 2000. 2000 to oznacza rok narodzin brata:)

Pozdrawiam Sebastian:)

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Opublikowano

Siema !

 

 

Jestem Hubert, mam 14lat. Jestem ogarnięty, miły. W metina gram od czasów us'a [Pamiętajmy że us wyszedł wcześniej]. Chciałbym zostać GM na serwerze, najlepiej dedykowanym. Nie, nie dlatego że uważam, że to jakieś wyróżnienie, tylko w razie czego mógłbym pomóc przy stronie. Nie chodzi mi o grafikę strony czy coś tylko o wgrywanie pluginów na strone/skryptowanie [podstawy]. Częściej serwery dedykowane mają profesjonalne stronki więc jest lepiej bo przecież nie będę na serwer hamachi robił skryptów do jakiejś czarnej strony.

 

GG: 24104813

18706.png
Opublikowano

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera Metin2 hamachi /no-hamachi ;]

A więc ,co zrobię ?

-cały serwer od 0

-Navikat - wgranie itemów dodanie eq ,lv na start itp.

-Pomoc przy odbugowaniu serwera

-Stronka /forum serwera na adresie : cba.pl itp.

-Ewentualnie mogę spróbować zrobić rejestracje

-Zrobić tła graficzne

-wgrać gotowce

 

Czego nie zrobię ? :

-klienta

- w przypadku serwera no-hamachi nie zainstaluje /skonfiguruje karty loopback

-nie spolszcze serwera

 

Co oczekuje ?

-ogarniętej osoby

-współpracy

-jakiejkolwiek wiedzy

 

Co chcę w zamian ?

-GM na serwerze ;]

 

 

Moje GG : 22195108

Opublikowano

Doświadczenie : W metina zacząłem od serwera zzyt2 potem przez różne różne serwery...nawet na pl:D.Razem w metina gram okolo 3lata.Na PL osiągnąłem 65lvl.Nazywam się Sebstian mam 14lat:_

Lubie pomagać graczom i ich również banować^^.Hmmm co by było żebym dostał Gm?:Hmm starałbym bym pomagać nowym,pytającym

Jesteś zainteresowany pisz:

gg 2568072

Skyp: seba200075 ->Nie patrzec ze w moim id jest 2000. 2000 to oznacza rok narodzin brata:)

Pozdrawiam Sebastian:)

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Opublikowano

Oferuję pomoc przy serwerach dedykowanych !

 

Znam się na:

 


  1.  
  2. Freebsd 7.x - 8.x - 9.x
  3. Plikach Serwerowych
  4. Bazie Danych
  5. Cliencie [ Tylko edit.]
  6. Questach [ podstawowo ]
  7. Stronie [ podstawowo ]

 

Kontakt : gg:37016506 - zwykle niewidoczny >_<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...