Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Azir, nowa postać już zapowiedź!


Katien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czytał ktoś jego lore?
To jest ten brat nasusa i renektona czy jednak nie?
Bo z tego co wiem to seth miał byc, a to wyglada jak seth no i jest powiązne z shurimą tak jak nasus i renek

rYD9JSA.png

Opublikowano

Coo? Mam 1 konto na bro i nigdy jeszcze ja grałem nie banowali gnara anie velkoza czy też tam jinx więc nie rozumiem o co ci chodzi?Nie grałeś tam to się nie odzywaj... 

 

Velkoz to ukryty op s**t. Grając nim na suppie już na 3 lvlu potrafie zabrać pół hp dla enemy adc a na 6 lvlu jest to free kill. A w late mając 200ap i coś na przebicie możesz burstować enemy adc i wykluczyć go z gry.

 

A że nie banują to dlatego, że nie potrafią grać tymi champami więc się nie boją. Ale np Brauma czy Zaca to banowano.

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Velkoz to ukryty op s**t. Grając nim na suppie już na 3 lvlu potrafie zabrać pół hp dla enemy adc a na 6 lvlu jest to free kill. A w late mając 200ap i coś na przebicie możesz burstować enemy adc i wykluczyć go z gry.

 

A że nie banują to dlatego, że nie potrafią grać tymi champami więc się nie boją. Ale np Brauma czy Zaca to banowano.

Brąz czy silver? ;pp

 

Jarasz sie ze velkoz jest op bo sciagasz na 3 lvlu pol hp przeciwnemu adc?

A ktory midder tak nie zrobi?

Ziggs? xerath? lb zabije adc na 3 lvlu, co nie znaczy ze jest dobrym supportem.

Dobrym mid/supportem jest np zyra, ktora zarowno ma duzy dmg early co pomaga w wymianach ale ma dobre i przydatne cc ktore beda dzialay w late bez dpsu.

Tak samo morgana czy annie.

 

vel koz co prawda jest grywany na supporcie ale jest tak samo op jak taric albo soraka.

rYD9JSA.png

Opublikowano

Brąz czy silver? ;pp

 

Jarasz sie ze velkoz jest op bo sciagasz na 3 lvlu pol hp przeciwnemu adc?

A ktory midder tak nie zrobi?

Ziggs? xerath? lb zabije adc na 3 lvlu, co nie znaczy ze jest dobrym supportem.

Dobrym mid/supportem jest np zyra, ktora zarowno ma duzy dmg early co pomaga w wymianach ale ma dobre i przydatne cc ktore beda dzialay w late bez dpsu.

Tak samo morgana czy annie.

 

vel koz co prawda jest grywany na supporcie ale jest tak samo op jak taric albo soraka.

 

Z tym, że Zyra musi podejść w c**j blisko jak i Annie by zrobić dmg a Velkoz samym ultem (w c**j true dmg) potrafi wygrać teamfight. 

 

Dodatkowo działa fajnie z Yasuo bo ma knockupa.

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Z tym, że Zyra musi podejść w c**j blisko jak i Annie by zrobić dmg a Velkoz samym ultem (w c**j true dmg) potrafi wygrać teamfight. 

 

Dodatkowo działa fajnie z Yasuo bo ma knockupa.

Ale to support musi byc mięsem armatnim, nie adc.

 

Ty powinienes jako support brac na siebie jak najwiecej dpsu, jak padnie adc to padniesz i ty, jak ty sie wyjebiesz to adc cos jeszcze moze ugrac,

 

knockupa ma 85% postaci w lola co nie znaczy ze dobrze działają z yasuo.

 

 

Velkoz na supporcie jest tak samo mocny jak xerath,ziggs,orianna (nawet slabszy niz ori), teemo i wiele wiele innych. Jedyna jego uzytecznosc to srednie cc i troche dmg. szalu nie ma.

 

@topic : Byly juz jakies nerfy na azira czy jeszcze nie?

rYD9JSA.png

Opublikowano

Podobno mają wprowadzić nowy tryb gry o nazwie Ascension.

 

Nie wiem ile w tym prawdy, ale wygląda ciekawie, i to ma chyba odniesienie do historii Sivir, Azira, Cassiopei, Xeratha, Renektona oraz Nasusa.

Opublikowano

Podobno mają wprowadzić nowy tryb gry o nazwie Ascension.

 

Nie wiem ile w tym prawdy, ale wygląda ciekawie, i to ma chyba odniesienie do historii Sivir, Azira, Cassiopei, Xeratha, Renektona oraz Nasusa.

Osoby nie w temacie moga jeszcze o tym nie wiedziec ale zbliza sie cos wiekszego niz nowy champion i tryb.

 

 

 

wiec po kolei

 

1 powstaje nowy champion, azir, kustosz PUSTYNI

2. Powstaje nowa skorka do kha zixa o tematyce PUSTYNI

3. Powstaje nowy tryb o nazwie Ascension, ktory jest o tematyce PUSTYNI

4. Powstają 3 nowe wardy, z rammusem i amumu ktorych lore zwiazane jest z PUSTYNIĄ, oraz "sun disc" ktory tez oczywiscie jest w tematyce pustyni

5. Powstaje okolo 6 czy troche wiecej ikonek o tematyce ascension itd

6. Do lore championow zwiazanych z pustynią (tych ktorych wymieniles np) zostaly dodane pare rzeczy

 

 

Co nam to daje?

Oczywiscie Event o Pustyni Shurima, dokładnie cos takiego jak w tamtym roku z Frejlordem.

rYD9JSA.png

Opublikowano

Osoby nie w temacie moga jeszcze o tym nie wiedziec ale zbliza sie cos wiekszego niz nowy champion i tryb.

 

 

 

wiec po kolei

 

1 powstaje nowy champion, azir, kustosz PUSTYNI

2. Powstaje nowa skorka do kha zixa o tematyce PUSTYNI

3. Powstaje nowy tryb o nazwie Ascension, ktory jest o tematyce PUSTYNI

4. Powstają 3 nowe wardy, z rammusem i amumu ktorych lore zwiazane jest z PUSTYNIĄ, oraz "sun disc" ktory tez oczywiscie jest w tematyce pustyni

5. Powstaje okolo 6 czy troche wiecej ikonek o tematyce ascension itd

6. Do lore championow zwiazanych z pustynią (tych ktorych wymieniles np) zostaly dodane pare rzeczy

 

 

Co nam to daje?

Oczywiscie Event o Pustyni Shurima, dokładnie cos takiego jak w tamtym roku z Frejlordem.

 

Ten ascension nieco zalatuje dominionem ale z lekką modyfikacją.

 

1: Zamiast przejmować wieże jak w dominionie, zdobywamy artefakty Shurimy.

 

2: Na środku mapy, gdzie normalnie w dominionie są buffy. Pojawi się Starożytny Ascendant, ubicie go daje postaci która zada ostatni cios buff Ascendanta i nie schodzi aż do śmierci.

Dodatkowo ten Ascendant to nikt inny jak Xerath.

 

 

3: By dostać się na środek mapy, teleportujemy się medalionem pod 4 gdzie są totemy itp. Gdyż schody są zasypane piaskiem lub coś. Te punkty są w miejscach gdzie są wieże normalnie w dominionie.

 

4: Burza piaskowa na crystal scar.

Opublikowano

Ten ascension nieco zalatuje dominionem ale z lekką modyfikacją.

 

1: Zamiast przejmować wieże jak w dominionie, zdobywamy artefakty Shurimy.

 

2: Na środku mapy, gdzie normalnie w dominionie są buffy. Pojawi się Starożytny Ascendant, ubicie go daje postaci która zada ostatni cios buff Ascendanta i nie schodzi aż do śmierci.

Dodatkowo ten Ascendant to nikt inny jak Xerath.

 

 

3: By dostać się na środek mapy, teleportujemy się medalionem pod 4 gdzie są totemy itp. Gdyż schody są zasypane piaskiem lub coś. Te punkty są w miejscach gdzie są wieże normalnie w dominionie.

 

4: Burza piaskowa na crystal scar.

Bo to jest coś jak byly wczesniej tryby gry, doom boty, all for one etc. tyle ze tym razem na mapie z dominiona.

rYD9JSA.png

Opublikowano

Mi się wydaję że będzie useless i to gorzej jak galio który bije więcej z aa niż ze spelli.

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...