Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Azir, nowa postać już zapowiedź!


Katien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tym pasywem i ulti to ich chyba coś pogięło...

 

Dlaczego przesada? W końcu coś nowego i ciekawego a nie ciągle nudne, podobne champy.  Ten ult będzie przejebany w TF'ie bo ładnie zonować swoimi skillami może a ultem disengage robić :P

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

LoL mam już 6200 IP a cena po wyjściu jego będzie 7600. Insta buy, bo zapowiada się ciekawie w przeciwieństwie do Gnara.

 

ATTENTION! BADASS!

Opublikowano

I tak będzie nerf więc sie nie cieszcie ;) . Ja to liczyłem na jakiegoś toper dobrego lub adc. Szerze gnar mi sie nie podoba. A wracając do teamtu Trochę dziwne aby już miałą być zapowiedz nowego champa przecież dopiero co gnar wyszedł. Ale zapowiada sie ciekawie z pewnością zagram jak będzie w rotacji bo do zakupu raczej sie nie pale...

Opublikowano

I tak będzie nerf więc sie nie cieszcie ;) . Ja to liczyłem na jakiegoś toper dobrego lub adc. Szerze gnar mi sie nie podoba. A wracając do teamtu Trochę dziwne aby już miałą być zapowiedz nowego champa przecież dopiero co gnar wyszedł. Ale zapowiada sie ciekawie z pewnością zagram jak będzie w rotacji bo do zakupu raczej sie nie pale...

 

J****y polaczek tylko marudzić potrafi. No i c**j, że MOŻE dostać nerfa? Kha dostał 9595959 nerfów a jest jeszcze większa kosa (zwłaszcza w late) niż wcześniej. Jak potrafi sie grać lub ma się dobre skrypty i brain to ugrasz wszystkim.

 

Pluje ci na twarz PTFU. 

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Rito mój portfel :D Wiecie że jego pasywa z tymi wieżami działa tak , że on może KIEDY CHCE podejsc do zepsutej wiezy i ja zmienic w swoją , to nie działa jak pasywa jinx że tylko 1 raz , OP

Opublikowano

Podoba mi się jego mechanika, jednak wydaje mi się dosyć łatwy do skontrowania na linii.

Opublikowano

Łatwy do skontrowania ale wydaje mi się, że to taki Rengar. 0:5 na linii a w late i tak zrobi swoje

Zobaczymy, na pewno kupię :)

Opublikowano

To jest już oficjalna prezentacja, czyżby miał wyjść już jutro z Patchem 4.15? :O

Fajnie by bylo ale najpierw wyjdzie na pbe.

 

 

 

SUper mi sie podoba jego mechanika i jestem ciekawe dzialania tych wiezyczek i rzecz jasna jakim typem postaci bedzie, ala swain offtank czy full dps

rYD9JSA.png

Opublikowano

@Ventual tak, prawdopodobnie Azir jest inspirowany projektem tej postaci, która została kiedyś odrzucona.
Tak ogólnie to czekam też na Ao'Shina który ma wyjść dopiero w 2015r. ;c

O7Kc8dF.png

Opublikowano

Można go zrobić pod supporta, coś ala Braum z tym ultem :P Propsy dla Rito za mechanikę Azira, zapowiada się ciekawa postać. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Elegancko :] Nie mogę się doczekać. Widać, że uciekanie przed Azirem i to jeszcze po linii będzie samobójstwem :)

 | Nałogowy gracz LoL'a | Użytkownik | Recenzent | Znawca Prawa i Kultury | Muzyk |

Opublikowano

Champion defensywny,który wspiera bardziej drużynę i kontroluję mapę/sytuację przy braku wieży.

To Q oraz R,bardzo mocne.

Riot napisał,że to mag i będzie grał na środkowej alei.

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

To nie jest Seth.. Tylko Bóg Słońca Ra.. Seth był bogiem podziemia jak Hades.

 

Jaki Bóg Słońca skoro ten Azir to od piasku jest?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...