Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPCmobile - wyniki rekrutacji. Letni konkurs MPCforum cz. 3


Naiko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapewne za tydzień, w środę, o godzinie 20! :)

 

Jeśli tak, to narobię multi kont :P Mam nadzieję, że następnym razem mi się uda. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Jeśli tak, to narobię multi kont :P

Dzięki za info. Będę sprawdzać na bieżąco.

 

xD

 

 

Gratulacje dzisiejszym zwycięzcom :)

#don't care

Opublikowano

Jeśli tak, to narobię multi kont :P Mam nadzieję, że następnym razem mi się uda. 

 

Co Ci da te 20 kont? Gdzie na forum jest prawie milion? Te 20 kont sie zgubi w tym milionie. A bedzie tak, ze dostaniesz plakietke a tu na 2 dzien poleci perm za multi, napewno sie nacieszysz ta plakietka

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Za tydzień ;)

 

Ja jako wygrany ( 2 seria ? ) mam szanse na wygranie losowania w kolejnym etapie? Czy ten kto juz dostal zostaje juz skreslony z listy?

1386175744-U112610.png
Opublikowano

No nic, to czekam do następnego losowania. Może za tydzień jakaś premka na brazzersy + Lucky Member? Tak by się złożyło ciekawie xD 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Ja jako wygrany ( 2 seria ? ) mam szanse na wygranie losowania w kolejnym etapie? Czy ten kto juz dostal zostaje juz skreslony z listy?

 

Nie ma ograniczeń, ale trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia żeby wygrać drugi raz ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nie ma ograniczeń, ale trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia żeby wygrać drugi raz ;)

 

Czysta ciekawosc to i tak jest duze szczescie, ze trafilo na mnie. Nie liczylem, ze cos dostane, ba nawet zapomnialem o losowaniu.

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Niestety nie udało mi się, a szkoda. Przynajmniej piwko było dobre. Gratulacje i powodzenia w następnym etapie.

Opublikowano

W przyszłym tygodniu półmetek losowania, więc liczcie na coś ekstra :)

 

Jakieś braxxx czy coś? xD Prywatne video Makina? :P

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Na tym polega element nieprzewidywalności w losowaniu ;)

Dlatego powinny być jakieś zasady tak jak w przypadku losowania w poprzednim tygodniu. Takie osoby z małą ilością postów nie nacieszą się z rangi.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Zgodzę się z poprzednikami. Przydałyby się jakieś zasady, bo osoby, które chcą na tym forum zagościć dłużej będą nadal bez rangi, a jakieś, że tak się wyrażę "no-name" będą piastowały rangę praktycznie za nic.

Opublikowano

Chyba każdy jest równy i po prostu kto wtedy siedzi na forum to ma szansę. Jaki cel widzicie w ograniczaniu postów? Równie dobrze, niektórzy moga mieć ból dolnej części pleców o to, że powinny być pod uwagę brane osoby, które mają mniej niż 3 plakietki ;)

Opublikowano

Chyba każdy jest równy i po prostu kto wtedy siedzi na forum to ma szansę. Jaki cel widzicie w ograniczaniu postów? Równie dobrze, niektórzy moga mieć ból dolnej części pleców o to, że powinny być pod uwagę brane osoby, które mają mniej niż 3 plakietki ;)

Nie bądź niemiły ;(.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

gratuluje zwyciezca :)

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...