Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPCmobile - wyniki rekrutacji. Letni konkurs MPCforum cz. 3


Naiko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

U mnie też brak potwierdzenia odczytu.

Ale mogli czytać na jakimś kliencie, bo one chyba nie wysyłają potwierdzenia.

Opublikowano

U mnie też brak potwierdzenia odczytu.

Ale mogli czytać na jakimś kliencie, bo one chyba nie wysyłają potwierdzenia.

Możliwe, ale skoro Makin potwierdził to jest ok :)

 

Nie mogę się doczekać pierwszych aplikacji :)

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Fakt , sam napisałem na Adres podanie ale jak widac wiadomości nie dostane:( 

Opublikowano

To w ogóle nie jest dla mnie dziwne, że większość osób to exmoderatorzy, osoby z teamu lub osoby które włożyły coś w forum! 

Ale co tam, nie załamuje się... xD

Makin co z iOS?

Właśnie też chciałbym wiedzieć, nie chcę być dyskryminowany! :C

 

Jeśli nie dostałem od Was wiadomości to coś oznacza? xD

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Większość wybranych to znane osoby, głównie na stanowiskach moderacyjnych. Przypadek? Sądzę.

 

Jest też paru bez rangi. Ale to chyba lepiej wybrać osoby ze stażem, niż jakichś Józków, którzy zostaną przyjęci i za 2 tygodnie zapomną o tym forum.

Opublikowano

U mnie też brak potwierdzenia odczytu.

Ale mogli czytać na jakimś kliencie, bo one chyba nie wysyłają potwierdzenia.

 

Czytaliśmy normalnie przez gmail.com więc nie wiem dlaczego :F

 

Makin co z iOS?

 

Póki co w planach jest Android, ale w przyszłości kto wie ;)

Większość wybranych to znane osoby, głównie na stanowiskach moderacyjnych. Przypadek? Sądzę.

 

Tak po prostu wyszło, niektóre osoby pisały zupełnie nie na temat i wybralismy najlepsze zgłoszenia :)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Większość wybranych to znane osoby, głównie na stanowiskach moderacyjnych. Przypadek? Sądzę.

Jest też paru bez rangi. Ale to chyba lepiej wybrać osoby ze stażem, niż jakichś Józków, którzy zostaną przyjęci i za 2 tygodnie zapomną o tym forum.

Każdy powinien dostać szansę. Zarówno ten na stanowisku moderacyjnym, jak i były moderator, czy osoba bez żadnej rangi. Zgłoszenie było odpowiednie, więc zostali przyjęci.

#don't care

Opublikowano

Podczas działalności grupy przewidujecie jeszcze ewentualne nabory, gdyby zaszła konieczność? 

 

No i gratulacje dla wybranych :P 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Podczas działalności grupy przewidujecie jeszcze ewentualne nabory, gdyby zaszła konieczność? 

 

No i gratulacje dla wybranych :P

Oczywiście, że tak :) Grupa nie jest "jednorazowa".

#don't care

Opublikowano

Powtarzam. Trochę hejtu a następnie padnięcie grupy :) te grupy na mpc nie mają sensu jeśli mają być w nich no name'y które jak znają 3-4 aplikacje to myślą że są "testerami"

amqou1.png


Azb3sT^

Opublikowano

Większość wybranych to znane osoby, głównie na stanowiskach moderacyjnych. Przypadek? Sądzę.

Chyba przypadek, bo mnie nie lubią a przyjęli.

Po za tym nicki kilku osób widzę po raz pierwszy więc tym bardziej przypadeczek

Opublikowano

Oczywiście, że tak :) Grupa nie jest "jednorazowa".

 

To super Naiko, bo chciałem dołączyć, lecz nie miałem śmiałości złożyć podania. Wstydziłem się :( 

 

Tak serio, to liczę na powodzenie grupy :) 

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...