Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przyszłość Unturned, co chcielibyście zobaczyć w grze?


Rayso.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7319314086736791098085.png
Witam, założyłem temat do dyskusji o tym co chcielibyście zobaczyć w przyszłych aktualizacjach Unturned, wiem że mamy bardzo mały wpływ na grę, a autor nigdy w życiu tu nie zajrzy, ale od tego jest forum.

 

Ostatnio przeglądałem internet i trafiłem na 2 bardzo ciekawe pomysły graczy które mogą mieć przyszłość w tej grze:

 

#1 Quad

 

4931514081138531098085.jpg

 

 

#2 Wędka

 

1632214081138531098085.jpg

 

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Motor / szafki w których będziemy chować itemki /nowe wyposażenie domu, lampy. Zegarek, telefon no i oczywiście modyfikacja samochodu. Nowe bronie /zombie boss. Ps mogę wstawić link do forum na którym codziennie wstawia ktoś informacje z reddit'a.

 

 

 

 

Jakby co to usunąć ten link nie dawać punktów :)

Opublikowano

Nowe wyposażenie domu *.* super byłoby to zobaczyć kiedyś w tej grze. 

Telefon to już trochę przesada, nie uważasz (i jakie byłoby jego zastosowanie)?
Fajnie byłoby jeszcze zobaczyć większą mapę (nowe wyspy może jakieś struktury w postaci wulkanów :D)

Opublikowano

Zobacz sobie dalsze strony tematu i zobacz jaka mapa być może będzie w najbliższym patchu .

Nowe pojazdy i lepsze struktury no i np łopatę do wygładzania terenu na dom :<3

Opublikowano

Ale na singleplayer fajna wersja :) Np ja kumplem na hamachi gramy i by się przydało coś takiego. Ps działko naziemne lub nowy samochód żeby na bagażniku dało się zamontować takie działo.

Opublikowano

Ale na singleplayer fajna wersja :) Np ja kumplem na hamachi gramy i by się przydało coś takiego. Ps działko naziemne lub nowy samochód żeby na bagażniku dało się zamontować takie działo.

Granie na hamachi to już nie jest singleplayer :P

 

 

Hmm... randomowe lokacje. TO by było coś.

Co rozumiesz przez "randomowe lokacje"?

Opublikowano

Granie na hamachi to już nie jest singleplayer :P

 

 

Co rozumiesz przez "randomowe lokacje"?

Chodzi mi o losowo generowane lokacje. 

Opublikowano

Jacyś bandyci, NPC na singlu :) To byłoby coś, a tak to tylko zombie i zombie :D

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Np boty ktore sa roznie nastawione :) Z jednym mozesz wykonac interakcje a inny chce Cie zabic . No i quad / motor oraz zegarek

Opublikowano

Dobre by bylo takie cos jak edytor mapy to by mocno urozmaicilo rozgrywke :-) pomyslcie jak fajnie by bylo bo mi juz zbrzydla ta mapa znam juz na pamiec jest mala :( a tak mozesz robic jakas mapke udostepniec i na chamaku z kumplami pykac to by bylo cos :)

76561198125755300.png

Opublikowano

Wydaje mi się że to byłoby trudne do zrobienia ze strony technicznej.

Lepszym rozwiązaniem byłby specjalny tryb w którym możemy:

1. latać po mapie

2. mieć nieskończonny ekwipunek ze wszystkimi przedmiotami

3. być nieśmiertelni 

Opublikowano

-Większa mapa

-Więcej zwierząt

-NPC z którymi można handlować a inne chcą cie zabić :D

-Nowe bronie

-Fun mode ( na singla ) tak jak gamemode w mc :D

 

@Edit & multum innych rzeczy xddddddd

76561198115213832.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...