Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki jest najlepszy hosting serwerów Minecraft ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Według mnie nie ma najlepszego hostingu jeden z lepszych lvlup.pro i fiberhost.pl :3
Najlepiej kupić dedyka i tak postawić serwer!.

Ogółem tu masz ranking hostingów! [* klik *]
 

Opublikowano

Każdy ma swojego faworyta. Moim faworytem jest fiberhost i pukawka. Jednak polecam ci kupić dedyka jak to napisał kolega wyżej. :)

Opublikowano

Każdy ma swojego faworyta. Moim faworytem jest fiberhost i pukawka. Jednak polecam ci kupić dedyka jak to napisał kolega wyżej. :)

A Jaki Nailepiej Wybrac Pakiet ? Na Hostingu Fiberhost

Opublikowano

FiberHost.pl, Pukawka.pl.

Wypromuje twój serwer minecraft na mclista :)

* 1000 diamentów w niecałe 24h,

* Twoj serwer znajdzie sie na 1 stronie,

* Po wiecej informacji zapraszam na PW,

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Opublikowano

@2up

Co do szybkiej pomocy ja czekałem od 14.00 do 22.00, ale z tym co napisałeś dalej to się zgadzam ;)

 

Opublikowano

A pakiet lava 2.0

Pakiet lava 2.0 jest troche droższy, ale masz nielimitowaną ilość ramu, oraz 10 GB dysku SSD. Natomiast w pakiecie ice masz 155 MB na slot oraz 5 GB dysku SSD.

Opublikowano

Polecam Enderchest.pl

Chcesz Żebym ci Pomogł w Pluginach/Skryptach Pisz.

Skype:MrAaqua

www.youtube.com/MaroHRD

Moje Nicki W Grach:

MaroMC/MaroHRD/MaroFortunka

Opublikowano

Polecam Enderchest.pl

Miałem na enderchest.pl ale mi się nie podoba

Pakiet lava 2.0 jest troche droższy, ale masz nielimitowaną ilość ramu, oraz 10 GB dysku SSD. Natomiast w pakiecie ice masz 155 MB na slot oraz 5 GB dysku SSD.

A to dużo 155 na slot ? Bo chce server hardcore stworzyc

Opublikowano

A to dużo 155 na slot ? Bo chce server hardcore stworzyc

1. 155 MB to jest wystarczająca ilość MB na slot. Zwykle jest 100 MB. 

2. A ile chcesz mieć slotów na swoim serwerze?

 

Jak według mnie to http://pukawka.pl/ sam od dawna hostuje u nich serwery i nie narzekam.

Jeden z moich serwerów 1.7.2 IP: cobblex.maxcraft.pl

A ciebie kolego zgłaszam za reklame serwera.

Opublikowano

@noIP Maxcraft.pl czyli Pukawka.pl ma serwery w Warszawie w najlepszej serwerowni w ATM!
Tam masz ping o połowę mniejszy niż do tej reszty którą wymieniłeś.

Ceny masz takie same, więc najlepszym hostingiem jest Maxcraft.pl
Do tego teraz mają Huśboxa w panelu!

Z ich strony:
 
- Najniższy możliwy ping, bo serwery są ulokowane w Warszawie w najlepszym data center ATM (tego nie daje żadna inna firma)
- Ochrona przed atakami ddos
- Najlepszy support, czyli zespół czterech techników dostępnych zarówno przez nowoczesny i autorski system ticketów w panelu jak i przez tradycyjny telefon (tego nie daje żadna inna firma)
- Autorski panel
- Darmowy itemshop do każdego serwera w domenie itemshop.pl (tego nie daje żadna inna firma)
- Doskonały system monitoringu serwerów, z powiadamianiem sms
- Nowa autorska konsola - najlepsza w Polsce
- Najlepiej zabezpieczone konta darmowymi kodami sms (tego nie daje żadna inna firma)
- Możliwość przekazywania serwerów  na inne konta w panelu (tego nie daje żadna inna firma)
- Monitoring obciążenia serwera
- Edytor plików on-line połączony z webftp
- Pełen dostęp przez FTP
- Darmowa baza MYSQL
- Darmowy serwer głosowy Mumble
- Domena serwera nazwa.maxc.pl i nazwa.maxcraft.pl (bez portu )
- Automatyczny oraz ręczny backup serwera
- Program partnerski - 25% od zakupu serwera z Twojego linku
- Serwery Teamspeak3  w bardzo dobrych cenach
- Płatności PaySafeCard z najniższą prowizją (tylko 14% - inne hostingi zabierają 15%)
- Możliwość instalacji dowolnego silnika, dowolnych modów i pluginów
- Instalator pluginów, modów i silników w panelu
- Darmowa Dynmapa
- Darmowy hosting WWW

- Huśbox
- Już niebawem możliwość legalnego zarabiania na serwerze (bez 40% czy 60%  prowizji, które zabierają inne hostingi) z pełną obsługą rachunków i pitów (tego nie daje żadna inna firma)
- największy i najstarszy polski hosting serwerów gier - 8 lat doświadczenia (w serwerach Minecraft od 2010 roku)
- współpraca między innymi z:
Król Julian: http://www.youtube.c...ser/MrKamcioll/
Husiek: http://www.youtube.com/user/husiek

 


 

Maxcraft.pl to możliwość wgrania własnego silnika np forge, najniższe ceny, profesjonalna pomoc już do 10:00 rano!
Mamy 10 lat doświadczenia najniższe ceny, profesjonalny i intuicyjny panel.
Do tego: ochrona przed ddos , aż 31 dni w miesiącu (to 12 dni w roku za darmo) , itemshop w domenie itemshop.pl, najlepsze stawki sms, płatności Paysafecard, hosting www, Dynmapa, konsola serwera w czasie rzeczywistym,

Opublikowano

1. 155 MB to jest wystarczająca ilość MB na slot. Zwykle jest 100 MB. 

2. A ile chcesz mieć slotów na swoim serwerze?

 

A ciebie kolego zgłaszam za reklame serwera.

Chce miec okolo 50 slotów

Opublikowano

Chce miec okolo 50 slotów

Jak zauważyłem na fiberhost trwa teraz przecena -50%, więc w tym przypadku polecam ci kupić ofertę lava 2.0, bo zamiast zapłacić 85 zł zapłacisz 42,5

Opublikowano

Jak zauważyłem na fiberhost trwa teraz przecena -50%, więc w tym przypadku polecam ci kupić ofertę lava 2.0, bo zamiast zapłacić 85 zł zapłacisz 42,5

 

Tak, na początku, a potem ile za przedłużenie?

Maxcraft.pl to możliwość wgrania własnego silnika np forge, najniższe ceny, profesjonalna pomoc już do 10:00 rano!
Mamy 10 lat doświadczenia najniższe ceny, profesjonalny i intuicyjny panel.
Do tego: ochrona przed ddos , aż 31 dni w miesiącu (to 12 dni w roku za darmo) , itemshop w domenie itemshop.pl, najlepsze stawki sms, płatności Paysafecard, hosting www, Dynmapa, konsola serwera w czasie rzeczywistym,

Opublikowano

Tak, na początku, a potem ile za przedłużenie?

W czasie promocji szybko nie przedłużysz (w czasie promocji można chyba przedłużyć dopiero 15 dni przed końcem).  Jeśli będzie po promocji to płacisz normalnie 85 zł, a jeżeli Maciek wybierze ofertę ICE to po promocji zapłaci 75zł, a w czasie 37,5zł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...