Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Macie wolne 300-400 zł, w co zainwestować?


Beryfes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żebyś miał doświadczenie to byś wiedział, że jak się ma głowę na karku to można i tak małe kwoty inwestować ;)

Z zyskiem 1%?

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

100-1000% ;)

To chyba bukmacherka, ale to c**j, a nie inwestycja.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

To chyba bukmacherka, ale to c**j, a nie inwestycja.

Opcje Binarne

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witaj,

 

polecam zainteresować się firmą My Advertising Pays. Polecam serdecznie, ponieważ zarabia się tam duże pieniądze, a nie jakieś groszowe sprawy. Dochód jest stabilny i bezpieczny, sam decydujesz jakie masz udziały w zyskach (tzn, ile kupujesz tzw. Credit Pack'ów', dzięki którym zarabiasz 120% tego co wpłaciłeś lub zarobione pieniądze reinwestujesz dzięki czemu zarabiasz jeszcze więcej). Nasi najwięksi liderzy wypłacają nawet 10 000 dolarów tygodniowo czystego zysku.

 

Polecam stronę, w której opisałem proces rejestracji i odpowiadam na pytania dotyczące MAP.

 

https://internetowybiznes.wordpress.com

 

Pozdrawiam

Opublikowano

>Kup akcje CD projekt RED, Alior Bank oferuje to bez maklera, sam kupujesz przez neta, jak najwiecej

>Opchnij wszystkie jak wzrosną po premierze Wiedźmina :D

Mój tata chcial tak zrobic ale kasy nie mamy :|

Akcje CD można było brać przed wyjściem wiedzmina, wtedy szaleńczo poszybowały do góry.

Teraz nawet po wyjsciu innych tytułów, takiego skoku nie będzie. W przeciągu pięciu lat z +-4zł do ponad 20.

Kto miał szansę, to ją wykorzystał.

 

Możesz spróbować gry na walucie. Można szybko przejebać, ale swoje tam zarobisz.

Ruskie fajki. Kupujesz wagon za 30-40zł, sprzedajesz po 60-80zł.

Czasochłonne, ale profit można mieć. Sprowadzanie jakiejś elektorniki z chin za grosze(akcesoria do telefonów, cokolwiek) i sprzedawanie w kraju.

 

@1361622928-U485574.pngMiszkinek a po miesiącu masz pewnie szansę jeździć lambo? Schemat Ponziego jest dobry, jeśli to ty jesteś na samej górze piramidy.

vlge7.gif

@Ravoner pls

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Akcje CD można było brać przed wyjściem wiedzmina, wtedy szaleńczo poszybowały do góry.

Teraz nawet po wyjsciu innych tytułów, takiego skoku nie będzie. W przeciągu pięciu lat z +-4zł do ponad 20.

Kto miał szansę, to ją wykorzystał.

 

Możesz spróbować gry na walucie. Można szybko przejebać, ale swoje tam zarobisz.

Ruskie fajki. Kupujesz wagon za 30-40zł, sprzedajesz po 60-80zł.

Czasochłonne, ale profit można mieć. Sprowadzanie jakiejś elektorniki z chin za grosze(akcesoria do telefonów, cokolwiek) i sprzedawanie w kraju.

 

@1361622928-U485574.pngMiszkinek a po miesiącu masz pewnie szansę jeździć lambo? Schemat Ponziego jest dobry, jeśli to ty jesteś na samej górze piramidy.

Przepiękny wykop państwo odwaliliście. Teraz taki zabieg nie ma sensu, bo posta naklepałem w 2014...

Ergo, cały czas można próbować przed premierą Cyberpunk ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Jeżeli nie masz doświadczenia w handlu "opcjami binarnymi" to raczej nic nie zrobisz z tymi swoimi 300zł. Jednak polecam pobawić się na początku na kontach demo w takowy handel. Z kilkudziesięciu złotych można dorobić się pokaźnej sumki.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

300/400zł to nie jakaś fortuna ale idzie i od tego zacząć. Sam zaczynałem od podobnej kwoty, a dziś obracam znacznie większymi sumami. Polecam zainwestować w wiedzę, kup jakiś kurs internetowy, naucz się czegoś konkretnego w wybranym temacie i działaj. Sprzedawaj swoje usługi, po pewnym czasie dojdziesz do większej gotówki, zainwestuj ją w produkcje czegoś, znajdź rynki zbytu i w ciągu kilku lat jesteś milionerem. Myśl globalnie, działaj globalnie. Nie ograniczaj się tylko do Twojej okolicy ale staraj się działać na szerszą skalę. No i najważniejsze, płać podatki, znajdź dobrego doradce finansowego, tylko nie Pana Zbysia, który namawia na lokatę tylko kogoś kto siedzi w temacie prowadzenia własnej działalności  ;)

s4ElBud.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...