Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Macie wolne 300-400 zł, w co zainwestować?


Beryfes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, powiedzmy, że mam do wydania te 300-400 zł, jak Wy byście je zainwestowali, by w fajny sposób w niedługim czasie je rozmnożyć?

 

( W sensie postawienie serwerów, kupno na aukcjach zagranicznych itp)

 

Ps.

Jeżeli sprawa pewna to mogę wyłożyć nawet 700-900 zł na start.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak bym miał tyle kasy, to bym nie inwestował tylko w piwo bym dał.

Ale jeżeli jak już, to bym szukał jakiś tanich hostingów serwerów, i potem prywatnie sprzedawał je np, o 25% drożej ale też nie tak aby były dużo droższe od innych hostingów oraz także bym oferował bardzo dobrą pomoc przy nim itd..

Opublikowano

Chodzi o poważniejsze propozycje, 300-400 to taki początek, jeżeli będzie konkretny i dobry zarobek to wtedy z chęcią odpalę kilka dyszek temu, kto mi w tym pomoże. Ktoś robił zakupy na tych chińskich portalach co jest darmowy transport do nas?

 

Jeżeli pewna sprawa, to mogę wyłożyć nawet 800 zł.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Gość malutki688
Opublikowano

Chodzi o poważniejsze propozycje, 300-400 to taki początek, jeżeli będzie konkretny i dobry zarobek to wtedy z chęcią odpalę kilka dyszek temu, kto mi w tym pomoże. Ktoś robił zakupy na tych chińskich portalach co jest darmowy transport do nas?

 

Jeżeli pewna sprawa, to mogę wyłożyć nawet 800 zł.

jezeli cos jest pewne, to zarobek albo jest znikomy, albo nielegalne

Opublikowano

Inwestuj w sprowadzane z zagranicy Azjatki. Płacisz 200 zł za jedną, kupujesz 4 , czyścisz, podmalowujesz, ubierasz i idziesz do burdel mamy , sprzedajesz po 1000 zł za sztukę.

Ps. Jakby się sprzeciwiały to kopnij je w jaja. 

21515.jpg

Opublikowano

chodował bym alpaki na wschodnim wybrzerzu Norwegii.

Ale możesz także je smarować dżemem truskawkowym ew. brzoskwiniowym i dawać za 5zł do polizania w zoo afrykańskim dzieciom.

 

Ale to ja bym tak zrobił.

 

Kupuj zagraniczne produkty, sprzedawaj u nas drożej jak to robi 2/5 alledrogo


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Wesprzyj polską gospodarkę. Zainwestuj w produkty polskich zakładów browarniczych xD ew spirytusowych

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

300zl ty chcesz inwestowac? za to mozesz sobie buty kupic a nie inwestowac ;)

Żebyś miał doświadczenie to byś wiedział, że jak się ma głowę na karku to można i tak małe kwoty inwestować ;)

Opublikowano

doswiadczenie mam ;)

mozna? pewnie mozna, ale co na tym zarobi? 20zl?

Jak ma łeb na karku to może zarobić kilkadziesiąt razy tyle ile włoży ;)

Opublikowano

Siemanko, powiedzmy, że mam do wydania te 300-400 zł, jak Wy byście je zainwestowali, by w fajny sposób w niedługim czasie je rozmnożyć?

 

( W sensie postawienie serwerów, kupno na aukcjach zagranicznych itp)

 

Ps.

Jeżeli sprawa pewna to mogę wyłożyć nawet 700-900 zł na start.

Karnet na siłke, sprzęt do ćwiczeń w domu ^_^

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Co bym zrobił ? - Postawił Serwer silkroada, te allachy, mahomedy i te turasy ogólnie tyle kasy potrafia wlozyc w gry, gdybym pwil dobry serwer a by gralo ponad 200 turasow to bym mial na utrzymanie i jeszcze kesz dodatkowy.

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...