Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostałem oszukany na allegro


Ɲestlee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Nie wiem czy dobry dział. Jeśli zły to proszę przenieść. Zakupiłem produkt i nie dostałem go. Sprzedawca zignorował mnie i nie odpisuje. Straciłem niewiele bo 50 zł ale to dla mnie duża kwota. Co robić?

 4043121350.png

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Policja gówno co w tej sprawie zrobi bo kradzież jest chyba od 250 zł.

 

Zgłoś to allegro, może go zablokują czy coś i odzyskasz jakoś pienądze.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Wysłałem sms na homepay.pl ale kodu mu nie podałem jeszcze. Podałem zły żeby go sprawdzić, a on myślał że to poprawny i po prostu spieprzył.

Czy homepay może mi to zwrócić?

 4043121350.png

Opublikowano

Wysłałem sms na homepay.pl ale kodu mu nie podałem jeszcze. Podałem zły żeby go sprawdzić, a on myślał że to poprawny i po prostu spieprzył.

Czy homepay może mi to zwrócić?

Nie. 

Opublikowano

Mój tata nigdy nie został oszukany, a dużo rzeczy kupywał - między innymi 100 płyt DVD + i -.

On już od 2012 już nic nie kupuje z Allegro, bo teraz jest zajęty grą.

 

50 złotych? To jaki był TEN produkt?

bez gif


Opublikowano

to przeczytaj sobie o reklamacjach, to chyba jeszcze potrafisz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Kupiłem trochę coinsów do fify. Zapłaciłem SMS bo koleś taką formę płatności wychwalał i oferował. Oczywiście sprawdziłęm sprzedawcę. Ma tam oceny pozytywne na poziomie 97% jak nie więcej i dużo pozytywnych komentarzy. Tylko jeden negatywny ale to sprzed kilku miesięcy/roku jak jeszcze tego produktu nie wystawiał.


to przeczytaj sobie o reklamacjach, to chyba jeszcze potrafisz

 

Co do reklamacji to nie wiem czego dotyczą.

 4043121350.png

Opublikowano

A ma on nr. telefonu - żebyś mógł zadzwonić w sprawie oszukania?

bez gif


Opublikowano

Nie podał. Nie będę z nim gadał po tym jak się zachował. Kontaktowaliśmy się tylko przez GG.


napisz że zgłosisz na policje to sie wystraszy i odda

 

On nie może oddać bo kasa nalezy jak narazie do homepay a ja mam tylko numer transakcji.

 4043121350.png

Opublikowano

Nie ma sensu za bardzo iść z tym na policję bo te 50 zł to za mało żeby to zgłaszać ale oszustwo to oszustwo. Napisałem do allegro. Napisałem do homepay. Zobaczymy co z tego będzie. Ale co z tym kolesiem.

 4043121350.png

Opublikowano

Ale każde oszustwo jest ważne, nie ważne czy na 1 złotych, czy te 50 złotych.

 

Mówię Ci - idź na policję.

bez gif


Opublikowano

Aha - to co innego.

Ok, teraz czekaj na innych odpowiedź. Ja Ci już pomogłem w 5 postach. :):)

bez gif


Gość malutki688
Opublikowano

jezli podales zly kod to wina lezy po twojej stronie...

 

Nie podał. Nie będę z nim gadał po tym jak się zachował. Kontaktowaliśmy się tylko przez GG.


 

On nie może oddać bo kasa nalezy jak narazie do homepay a ja mam tylko numer transakcji.

jak dla mnie eot... to kto ma  z nim gadac?

Opublikowano

Jakbym podał dobry kod a on by uciekł to też bym tego nie odzyskał. Chciałem sprawdzić jego zachowanie. Jakby napisał że kod jest błędny i nie może mi tego wypłacić to bym mu podał prawdziwy, a on jednak po prostu spier.. uciekł.

 4043121350.png

Gość malutki688
Opublikowano

nie zmiena to faktu, ze wina lezy po twojej stronie

 

z jego perspektywy wyglada na to, ze byc moze chciales go oszukac

Opublikowano

A to nie zmienia faktu że spieprzył od razu i zignorował.

Pewnie kasy nie odzyskam bo mimo tego, że on na allegro dał notkę że sprzedaje coinsy za sms. To pewnie allegro pomaga tylko w sprawach płatności PayU czy PayPal...

 4043121350.png

Gość malutki688
Opublikowano

moze i spieprzyl, moze nie chcial bawic sie z jakims malym debilem i meczyc o glupie 50 zl... kasy nie dostal wiec nicego nie ukradl i jednoczesnie nie oszukal nikogo

Gość malutki688
Opublikowano

nie wiem, ja zawse place przez payu lub przelewem. nigdy nie mialme problemow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...