Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Riot wprowadza Anty cheata, BoL wykrywalny.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Husky napisał na Skype do TC:

there is a detection

built into the latest version

it check for the name of the dlls

that get injected

atm it is targeted @ bol.dll

LOLHT.dll

crapbot (leaguebot)

and another one

Opublikowano

I tak pewnie za tydzień wyjdzie jakieś obejście, tak samo jak z metinem :D

Nie porównuj metina do lola ...

 

 

Rito straszy i tak nic nie zrobi xD

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

xDDDDDDDDDDDDD suma kontrolna pozostaje ta sama więc nic ci nie pomoże zmiana nazwy xD

Myślę, że Husky/spudgy wiedzą co to polymorph Kappa

Opublikowano

Nie porównuj metina do lola ...

 

 

Rito straszy i tak nic nie zrobi xD

 

Hahaha Riot straszy xDDD Gdyby "straszył" to by napisał fake newsa że wprowadzają anty cheata. Anty Cheat jest już w plikach gry a wszystko zostało dodane "po cichu", więc zastanów się co ty pierdolisz.

Myślę, że Husky/spudgy wiedzą co to polymorph Kappa

 

No to jak wiedzą to niech dają bypassa Koksie, a może nie wiedzą to napisz do nich mejla jak to zrobić.

Opublikowano

Hahaha Riot straszy xDDD Gdyby "straszył" to by napisał fake newsa że wprowadzają anty cheata. Anty Cheat jest już w plikach gry a wszystko zostało dodane "po cichu", więc zastanów się co ty pierdolisz.

@nie przeklinaj bo k***a nie lubie :D

 

Zauważ ile juz czasu działa bol i ile jest banów , a ile osób go użytkuje... Zeby zbanowac każdego to zajełoby im to długo :) Jeżeli polegasz tylko na spacji i nic wiecej to niech Cie banuja a jezeli czasem zagrasz sam postacia to Ci bol nie bedzie juz potrzebny :P

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

ZA Reborna można mieć bana?

 

Jak aktywują tego śmiesznego anty cheata to bana dostaniesz tylko za zainjectowanie BoLa w proces gry, nie odpalając nawet żadnego skryptu.

Opublikowano

Nawet jesli bedzie potrzebny ByPass, mozna latwo cos spieprzyc i stracic konto, BoL schodzi na Psy-zyczymy milego uzywania i ulepszania Brain.lua B)

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...