Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYNIKI] TeamSpeak'owa zabawa wakacyjna!


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

195241403350469482086.png


A więc konkurs z małym opóźnieniem, ale się odbył. :-)


Frekwencja była zadowalająca, więc i nagrody zostały trochę powiększone.


Dziękuje serdecznie za udział, wspólny śmiech i pogodną atmosferę. Mam nadzieję, że przy następnym konkursie będzie równie ciekawie! Wracając... Chciałbym serdecznie podziękować @KichaMCPL za przeprowadzenie i zorganizowanie konkursu. Bez niego zapewne, by się nie dobył, a teraz czas na gratulację dla naszych zwycięzców!


 


1 Miejsce - @_Piotr_ - Wygrywa on 10-AwardImgMaster-1361138042.png, rangę 164341402848969976102.png√ιק na serwerze TS3 oraz tytuł "Mistrza Geografii".


2 Miejsce - @Matimati222 - Wygrywa on 9-AwardImgMaster-1361138078.png oraz -20 punktów ostrzeżeń.


3 Miejsce - @wakc34 | @3amy | @Azvell - Wygrywają oni 7-AwardImgMaster-1361137781.png.


 


Jeszcze raz dziękuję za wspólną zabawę i do następnego!


76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

I ten fail kichy z zdjeciem i miastem ehh

Obrazki byly w 140 p jak w minecrafcie xD

Ale konkurs fajny i mozna bylo sie ponabijac z Mielna czy Watykanu. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Może trochę późno, ale również chciałbym podziękować za przyjemną atmosferę na konkursie, bo szczerze, to nie sam konkurs, ale to jak Wy się zachowujecie wpływa na to jak konkurs wygląda. Co prawda mały fail był z mojej strony za którego serdecznie przepraszam, a mianowicie doszło do lagu komputera i na avatar zostało ustawione złe zdjęcie, jednak mimo wszystko zabawa była dobra. Oby więcej tego typu konkursów się odbyło, bo sam może i chciałbym wziąć udział nie jako organizator, ale uczestnik :)

 

Szczere gratulacje @_Piotr_ bo byłeś jednogłośnie mistrzem :)

 

Nie zapomnę o @Matimati222 który miał nieco mniej punktów, jednak dał sobie rade i Blue member dla niego.

 

Także pozostałym trzem osobom, gratuluję championa.

 

 

 

Jeszcze odniosę się do @Lord Phoenix

To było celowe, gdyż konkurs miał założenie "Mistrz geografii" a nie "Mistrz klawiatury". Jak by były większe, to zapewne wygrały by osoby, które szybko piszą niżeli mają jakąkolwiek wiedzę. Możesz sobie porównać w ten sposób, że każdy dojrzy, ale skojarzy tylko ktoś kto się zna, a na dużym zdjęciu większość miast miało już na panoramie charakterystyczny budynek :D

 

 

Dziękuję administracji, że pozwolili zorganizować konkurs i pozdrawiam - @KichaMCPL

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Gratulacje. ;)

Dla hejterów prowadzącego: Kicha był prowadzącym i mimo tego, konkurs był świetny. Przygotowywał się do tego konkursu (jako jedyny, bo nikt z Was nie wyraził chęci przeprowadzenia takiego konkursu). Dobra zabawa była.

 

PS:

#mpc_durex_team

Macie 5 sekund na opuszczenie tego kanału. 5, 4, 3, 2, 1. ~Spokojny Seldek :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...