Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wakacyjny Turniej MPC Forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A gdzie poker? Kto teraz gra w tysiąca?

A gdzie poker? Kto teraz gra w tysiąca?

                           

Opublikowano

A gdzie poker? Kto teraz gra w tysiąca?

A gdzie poker? Kto teraz gra w tysiąca?

 

Co jak co, ale tysiąc to epicka karcianka :P

Każdy chyba zna zasady  :D

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Co jak co, ale tysiąc to epicka karcianka :P

Każdy chyba zna zasady :D

Ja nie znam ;)

                           

Opublikowano

Kurde, jestem dobry w warcaby, ale nie mogę niestety zagrać :(

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Mam pytanie. Ile będzie rozgrywek? Jedna?

Nie, turniej będzie podzielony na etapy.

Ilość rozgrywek zależy od liczby chętnych, pojedynki będą rozgrywane w sposób przedstawiony w temacie:

Rywalizujący zostaną podzieleni na dwu-osobowe grupy, a osoba, która wygra w grupie - przechodzi do kolejnego etapu.

 

Kolejny etap to kolejna grupa i kolejny przeciwnik. Ostatni etap to finał i dogrywka. Wszystkie informacje o grupach i etapach pojedynków będą upubliczniane na bieżąco w temacie z konkursem. Mówi o tym 6 punkt regulaminu:

Informacje takie jak lista startujących, zestawienie grup i rezultaty pojedynków będą przedstawiane i aktualizowane na bieżąco w tym temacie.

 

 

Trzeba mieć konto na kurniku czy można grać jako gość?

Trzeba posiadać zarejestrowane konto.

 

A co jeżeli we dwóch pierwszych kategorii będzie mała konkurencja ?

Możesz jaśniej?

HB5fLf7.png

Opublikowano

@TheVolume

 

1. Kiedy można zaczynać grę w tysiąca?

2. Co jak ktoś nie będzie chciał serwerów?

Opublikowano

@TheVolume

 

1. Kiedy można zaczynać grę w tysiąca?

2. Kto jak ktoś nie będzie chciał serwerów?

1. Grać możesz nawet teraz, ale turniejowe pojedynki odbędą się po podziale na grupy.

2. To zadowoli się plakietką/ujemnymi punktami ostrzeżeń.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Skoro jest to konkurs ogólny to czemu za pierwsze miejsce nie ma BM?  :rolleyes:

Opublikowano

Może głupie pytanie, ale można nie chcieć w razie wygrania nagrody serwera mc/cs? Można "przekazać" komuś?

Przecież Polacy ci na siłę kasy by nie dawali...

 

@TheVolume

Można wiedzieć kiedy jest dla ciebie noc lol?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...