Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alien2.pl *Nowy Świat* - ANKIETA


Alkoholic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer z prezentacji bardzo ładny lecz mam pytanie do administracji. Czy te wszystkie rzeczy o były wymienione w prezentacji będą do zdobycia w grze na jakiś % ? Czy serwer ful is.

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Nareszcie!! Serwer bez zbroi z wowa albo jeszcze innego gówna. 6/7 bez klasowych - mrr bardzo długo na to czekałem ;).

 

Jak będzie u was z reklamą? ( i nie pisać "będzie" ... )

Kto będzie nagrywał?

Będzie jakaś reklama poza YT?

Opublikowano

Ile razy będziecie jeszcze z tym serverem startować ?

Który to już raz 7 czy 8 ?

I cały czas to samo bugi naprawione a pada za mniej niż tydzień

dokladnie, znowu ten sam syf

nie polecam bo ten serwer jak i cala administracja to jakis zart

Opublikowano

Wszystko do zdobycia w grze, oczywiście niektóre rzeczy niższy % na wydropienie.. 

Jesli doslownie WSZYSTKO jest do zdobycia w grze to zajebiscie ;).Mam nadzieje ze administracja bedzie sie inaczej zachowywac  jak na 1 odslonie, bo jak by nie mowic serwer padl przez nich  :P  czekam na start.

00381637475378013724.png
Opublikowano

Jesli doslownie WSZYSTKO jest do zdobycia w grze to zajebiscie ;).Mam nadzieje ze administracja bedzie sie inaczej zachowywac  jak na 1 odslonie, bo jak by nie mowic serwer padl przez nich  :P  czekam na start.

Na 1 odsłonie była inna administracja.

Opublikowano

dokladnie, znowu ten sam syf

nie polecam bo ten serwer jak i cala administracja to jakis zart

Jak nie masz co powiedziec to nie otwieraj gęby. Ślepy czy głupi? CHYBA WYRAŹNIE JEST NAPISANE, ŻE ADMINISTRACJA JEST NOWA

Opublikowano

Jak nie masz co powiedziec to nie otwieraj gęby. Ślepy czy głupi? CHYBA WYRAŹNIE JEST NAPISANE, ŻE ADMINISTRACJA JEST NOWA

Jaka nowa? Te same przygłupy co wcześniej. Sr0mik i amber byli wtedy GM.

 

[HA] Alkoholic

Odpowiedzialny za stronę techniczną gry, administrację. Główny Administrator serwera!

 

[GA] DOMIK

Odpowiedzialny za bugi i problemy w grze, Administrator Gry, TeamSpeaka!

 

[sGM] Amber

Odpowiedzialna za porządek na serwerze, Eventy, Administratorka Forum!

 

[TGM] Convii

Testowa Administratorka Serwera, odpowiedzialna za pomoc graczom, pilnowanie porządku!

 

 

 

@down

/Zazdrość? A czego tu zazdrościć? Żal mi jedynie ludzi, którzy rozpoczną grze na tym śmietnisku

Opublikowano

Jaka nowa? Te same przygłupy co wcześniej. Sr0mik i amber byli wtedy GM.

 

[HA] Alkoholic

Odpowiedzialny za stronę techniczną gry, administrację. Główny Administrator serwera!

 

[GA] DOMIK

Odpowiedzialny za bugi i problemy w grze, Administrator Gry, TeamSpeaka!

 

[sGM] Amber

Odpowiedzialna za porządek na serwerze, Eventy, Administratorka Forum!

 

[TGM] Convii

Testowa Administratorka Serwera, odpowiedzialna za pomoc graczom, pilnowanie porządku!

Po 1 licz się ze słowami, a po 2 zazdrość zżera? Na serwerze zostało pare poprawek, po sprawdzeniu ich będzie restart rankingu i otwarcie rejestracji.

Opublikowano

18 to dobra godzina startu .. nie wiem co Wam nie pasuje.. tak 90% serwerów startuje .. 18-20..

Będzie zwoj zmiany profesji?

Czy z broni 75 sie cos robi?

Czy możecie dodać aby łuczniki podchodziły do nas?

Opublikowano

Na 1 odsłonie była inna administracja.

Jak inna jak ta sama, dobrze pamietam :D

00381637475378013724.png
Opublikowano

TeamSpeak3 jest już ONLINE! Zapraszamy! Adres znajdziecie na stronie głównej.


Opublikowano

Jest niedziela, więc można i o 12:00 :). Zwój będzie.

A odpowiedź na kolejne pytania?

Czy z broni 75 sie cos robi?

Czy możecie dodać aby łuczniki podchodziły do nas?

Zwoj zmiany profki tylko IS czy gdzies dropi?

Opublikowano

Wszystko w miarę ale Administrator DOMIK nieogarnięty , wchodzę na TS pod nickiem Test , kazał zmienic kicka dał z servera to dałem asdasd potem znów nick i dałem CoZaPlebs i dostałem bana na 2 dni ^^ f**k logic i pozdrowienia dla tego Pana .

 

 

<23:26:59> Zostałeś wyrzucony z serwera przez "D0MIK" (Zmień nick)

<23:27:15> Zostałeś wyrzucony z serwera przez "D0MIK" (zmień nick)

<23:27:43> Zostałeś zbanowany for 2 day(s) na serwerze przez "D0MIK" (Obraza administracji)   

 

I od kiedy nick CoZaPlebs obraza Administrację ? najwidoczniej wiedział kim  jest i chyba się uraził PLEBS :)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Polecam polecam bardzo serdecznie :)

Serwer na prawdę bardzo dobrej Administracji co świadczy o profesjonalizmie :)

Zgranie, dobry serwer, ciekawy system zbrojeń to jest coś warte zagrania. 

Polecam jeszcze raz. Hajda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...