Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alien2.pl *Nowy Świat* - ANKIETA


Alkoholic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

Rejestracja - WYŁĄCZONA

Client - 2 dni przed startem

Start Serwera - 20.07.14r 12:00

Max Poziom - 240

6 skill -  BRAK

Punkty Statusu - 125

Bony 6/7 -  Bez klasowych

 

informacje.png

Serwer jest typem easy z domieszką medium. Jest on stworzony dla osób, które preferują przyjemny exp, choć oczywiście na wyższym poziomie, nie będzie już tak prosto. Maksymalny poziom osiągną tylko wytrwali,więc aby cieszyć się z sukcesu będziesz musiał włożyć w to trochę wysiłku i pracy!

Ekipa serwera Alien2 zapewni Ci wiele eventów oraz konkursów, na których będziesz miał szansę wygrać wiele atrakcyjnych nagród, umilających Twój czas spędzony na serwerze. Gwarantujemy Ci dobry kontakt, nie tylko na samej grze, ale również na naszym forum oraz Team Speak'u.

Jesteś gotów stanąć do rywalizacji?!

 

 

 

wazne-linki.png

m-strona-glowna.png

Alien2.pl

m-forum.png

forum.alien2.pl

m-teamspeak.png

ts3.

 

parametry.png

Serwer posiada filtrację ANTY-DDOS dzięki czemu, zaatakowanie serwera powinno być rzeczą niemożliwą. Jedak jak każda serwerownia,

nie dajemy pewności - że takowego nie będzie. Staramy się zrobić jak najlepsze zabezpieczenia aby grało wam się jak NAJLEPIEJ.

 

m-procesor.png

Intel Xeon 4x 3,9 GHz

m-pamiec-ram.png

64 GB

m-lacze.png

1 GB/s

 

new.png

Poprawki wprowadzone na Alienie:

1. Szybkość Ataku - zmniejszona

2. Wstawanie z full HP i po 1 sekundzie

3. Odbugowane Czarowane Ostrze

4. Statystyki podwyższone do 125

5. Marmury działają poprawnie (dodać ew. cene)

6. Literówka w Biologu (Pamiątki)

7. Usunięty drop przepustek na Berana z Minotaura

8. Poprawiona literówka w Naszyjniku na 190-200

9. Poprawiona Literówka w Polowaniu (Metiny Jeon-Un)

10. Wywalanie z Wymiaru Łatwego po 45-50 sekundach

11. Zmiana w hwangu z magii na potwory

12. Biolog Matowe Lody poprawić literówkę

13. KD na mapie 160 DROPIĄ!14. Reliky łączą się!

15. Zmniejszone punkty do Obrażeń PŻ

16. Nie zabiera przepustek po handlu

17. Poprawiony Blok Ciosów w itemach

18. Poprawiony drop za Notatki Przywódcy

19. Poprawiony drop ze Spróchniałej Skrzynki

20. Drop w redlesie - ok

21. Poprawiony biolog (Konary itp)

22. Dozorca spolszczony w 100%

23. Dozorca w Pierścieniu Teleportacji

24. Alchemik przyjmuje przedmioty

25. Klucze nie łączą się (unbug)

26. Wymiar Władców w 100% działający

 

start.png

Start  Alien2.pl planowany jest na 20.07.14r 18:00! Jeżeli coś się zmieni zostaniecie na pewno poinformowani.

 

poczatek.png

Na start otrzymujemy podstawowe przedmioty.

eq-na-start.png

 

raty-serwera.png

Doświadczenie - Ciężko określić w %, ale do ~150 jest do Easy a już w górę Medium/Easy

Drop Przedmiotów - Ciężko określić w %, ale do ~150 jest do Easy a już w górę Medium/Easy

Drop Yang Ciężko określić w %, ale do ~150 jest do Easy a już w górę Medium/Easy

 

handlarze.png

Na Serwerze dostępni są handlarze z takowymi przedmiotami: (bez dodań 6/7)

handlarze.png

 

bonusy.png

Status [int/Wit/Siła/Zręczność] - 12

Odporności [Miecze/Dzwony/Strzały/Sztylety/Dwuręka/Wachlarze] - 15

Obrażenia do pż - 10%

Max HP - 6000

Blok Ciosów - 15

Silny Przeciwko Ludziom - 10

Silny Przeciwko [Diabły/Nieumarłe, ITP] - 27

Szansa na krytyczne uderzenie - 10

Szansa na przeszywające uderzenie - 10

Szybkość Ataku - 10

Szansa na otrucie - 10

Regeneracja Pż/Pe - 30

Szansa na Omdlenie 10 % - WARTOŚĆ

Odporność na Magię - 15

Wartość Ataku - 100

Odporność na Trucizny - 10

Szansa na Spowolnienie - 10

Szybkość Zaklęcia - 20

Odporność na [Wiatr/Błyskawice/Ogień] - 15

Obrażenia dodane do PE - 15

Szansa na uniknięcie strzały - 10

 

kupony-sm.png

 Na serwerze posiadamy Kupony SM o wartości: 50, 100, 1250, 1600 - do nabycia w Naszym IS.

Dzięki kuponom, urozmaicamy handel - Lepsze przedmioty do nabycia na przykład za SM :-)

 

ulepszacze.png

Ulepszacze bardzo łatwo uzyskać! Daliśmy duży procent na wydropienie ich z: Metinów, Bosów, Misji!

ulepszacze.png

system-ulepszen.png

System ulepszeń na naszym serwerze jest bardzo rozbudowany. Osiągnąłeś już maksymalny poziom i myślisz, że to już koniec? Uważasz, że cel osiągnięty?  Nic podobnego! Pokaż, że również w pvp jesteś najlepszy, jednak do tego musisz mieć odpowiednią zbroję, broń oraz biżuterię! Pokaż całej społeczności Alien2, kto tu jest mistrzem!

 

wojownik.png

m-zbroje.png

zbroje-woj.png

 

m-bronie-1reczne.png

bronie-1reka.png

m-bronie-2reczne.png

bronie-2reka.png

ninja.png

m-luki.png

luki-ninja.png

 

m-sztylety.png

sztylety-ninja.png

m-zbroje.png

zbroje-ninja.png

 

sura.png

m-bronie-egzo.png

egzo-sura.png

m-bronie-szpon.png

szpon-sura.png

m-zbroje.png

zbroje-sura.png

szaman.png

m-wachlarze.png

wachlarze-szaman.png

m-dzwony.png

dzony-szaman.png

m-zbroje.png

zbroje-szaman.png

kostiumy.png

Na Alienie mamy dużo nowych kostiumów, to jest tylko garstka ;-)

kostiumy.png

 

nowe-mapy.png

Ekipa serwera długo debatowała na temat szybkości zdobywanego doświadczenia. Niestety, leniuchy nie będą sie tu spełniać, ale wytrwali będą mogli cieszyć się nowymi mapkami średnio co 20 poziomów! Wejdź i przekonaj się czy podołasz mrocznym metinom oraz krwiożerczym bosom!

nowe-mapy.png

m95.png

m120.png

m140.png

m160.png

m180.png

nowe-bosy.png

bossy1.png

bossy2.png

bossy3.png

 

nowe-metiny.png

metiny1.pngmetiny2.png

 

pety.png

pety.png

pety2.png

-Pipi-

Silny Przeciwko Ludziom - 4% (5)

Odporny Na Wojowników - 2% (5)

Odporny Na Sure - 2% (5)

Odporny Na Ninje - 2% (5)

Odporny na Szaman -2% (5)

Max HP - 1000 (5)

 

 

-Małpiszon-

Silny Przeciwko Ludziom - 4% (5)

Silny Na Wojowników - 2% (5)

Silny Na Sure - 2% (5)

Silny Na Ninje - 2% (5)

Silny Na Szaman -2% (5)

Wartość Ataku - 25 (5)

 

-Królik-

Silny Przeciwko Potworom - 4% (5)

Szansa na krytyczne uderzenie - 4% (5)

Szansa na przeszywające uderzenie - 4% (5)

Max HP - 2000 (5)

Wartość Ataku - 50 (5)

Obrona - 20 (5)

 

-Kargulec-

Silny Przeciwko Potworom - 4% (5)

śr. Obrażenia - 2%(5)

Silny przeciwko Nieumarłym - 6% (5)

Siła - 3 (5)

Zręka - 3 (5)

INT - 3 (5)

 

-Smoczek-

Silny przeciwko Potworom - 2% (5)

Obrona - 20 (5)

Wartość Ataku 10 (5)

Wartość Ataku 14 (5)

Silny przeciwko Ludziom - 2% (5)

Szansa na Krytyczne Uderzenie 2% (5)

 

-Ogar-

Wartość Ataku 10 (5)

Obrona 10 (5)

Silny Przeciwko Potworom 1% (5)

Szansa na Krytyczne Uderzenie 1% (5)

Szansa na Przeszywające Uderzenie 1% (5)

Max HP 500 (5)

 

wierzchowce.png

wierzchowce.png

wierzchowce2.png

KRÓLEWSKI LEW

BONUSY:

Silny na Potwory: 50%

Max HP: +15K HP

Bonus Dośw.: 50%

 

BIAŁY LEW

BONUSY:

Szansa na Krytyka: 30%

Max HP: +10k HP

Obrona: +300

 

CZARNY LEW

BONUSY:

Silny na Potwory: 10%

Max HP: +1k HP

Śr. Obrażenia: 10%

 

LEW

BONUSY:

Silny na Potwory: 10%

Max HP: +2k HP

Obrona: 100

 

CZARNA PUMA

BONUSY:

Wartość Ataku: 100

Śr. Obrażenia: 10%

Szansa na Krytyka: 10%

 

SZABLOZĘBNA PUMA

BONUSY:

Silny na Potwory: 40%

Śr. Obrażenia: 10%

Wartość Ataku: 250

 

PUSTYNNA PUMA

BONUSY:

Bonus Dośw.: 20%

Max HP: 3k

 

misje.png

m-biolog.png

===Biolog LV 30===

Zęby Orka szt. 10 oddajemy 1.sek

Nagroda:

10% szybkości poruszania się

Szkatułka Ateny

____________________________________

===Biolog LV 40===

Księga Klątw szt. 15 oddajemy 1.sek

Nagroda:

5% szybkości ataku

Szkatułka Z Ulepszaczami

____________________________________

===Biolog LV 50===

Pamiątki Po Demonie szt. 15 oddajemy 1.sek

Nagroda:

60 Defa

Szkatułka Króla Demonów

____________________________________

===Biolog LV 60===

Matowy Lód szt. 20 oddajemy 1.sek

Nagroda:

50 Do Ataku

Szkatułka Ognistego Króla

____________________________________

===Biolog LV 70===

Konary Zelkova. szt. 25

Nagroda:

10% odporności na wszystko

11% do poruszania się

Szkarułka Ripera

____________________________________

===Biolog LV 80===

Certyfikat Tugyisa. szt. 30

Nagroda:

6% Szybkosci Ataku

10% Więszy Atak

2x 6/7 Bon

____________________________________

===Biolog LV 85===

Czerwone Konary. szt. 35

Nagroda:

10% Odporności Na Ludzi

2x Zmiana 6/7 Bonu

____________________________________

===Biolog LV 90===

Notatki Bohatera. 50

10% Silny Przeciwko Ludziom

Kolczyki Z Kosci Tygrysa na 2H ( 200ataku)

____________________________________

===Biolog LV 100===

Czerwony Kwiat. 50

Nagroda:

+5 do wszystkich statystyk

Naszyjnik Z Kosci Tygrysa na 2H

____________________________________

===Biolog LV 110===

Zółty Kwiat Kwiat. 50

Nagroda:

NIESPODZIANKA ( bardzo miła )

____________________________________

===Biolog LV 120===

Fioletowy Kwiat Kwiat. 50

Nagroda:

NIESPODZIANKA ( bardzo miła )

____________________________________

===Biolog LV 130===

Zielony Kwiat Kwiat. 50

Nagroda:

NIESPODZIANKA ( bardzo miła )

____________________________________

===Biolog LV 140===

Niebieski Kwiat Kwiat. 50

Nagroda:

NIESPODZIANKA ( bardzo miła )

____________________________________

 

m-polowania.png

 

faq.png

1. Kiedy odbędzie się start serwera? Przewidujemy na 20 lipca, godzina 12:00

2. Typ serwera? Easy/Medium.

3. Czy posiadamy serwerowy TS3? Tak posiadamy.

4. Czy dostępne będą 6/7 bony? Tak będą ale nie klasowe.

5. Skąd wziąć 6/7 bony? Z każdego rodzaju metinów oraz bossów na wyższy poziom.

6. Czy będzie dostępny zwój zmiany profesji? Tak będzie dostępny w IS.

7. Jaki jest maksymalny plus kamieni dusz? Max +7.

8. Jak często będą eventy/konkursy? Bardzo często.

9. Gdzie mogę zdobyć przepustkę na daną mapę? Z bossów lub metinów, od Czerwonego Lasu w górę.

10. Gdzie zdobędę broń na 75lvl? Z bossów w Atlantydzie oraz wszystkich innych z wyższych map i metinów.

11. Czy serwer ma swoje prywatne forum? Tak ma.

12. Czy administracja nie będzie zaniedbywać serwera? Nie będzie.

13. Czy kontakt z administracją będzie możliwy przez forum/ts3? Tak.

14. Czy jest otwarta rekrutacja na Mistrzów Gry? Nie, jeżeli zostanie otwarta poinformujemy Was na forum.

15. Czy jest otwarta rekrutacja na moderatora forum? Tak.

16. Czy jest otwarta rekrutacja na administratora TS3? Tak.

 

administracja.png

[HA] Alkoholic

Odpowiedzialny za stronę techniczną gry, administrację. Główny Administrator serwera!

 

[GA] DOMIK

Odpowiedzialny za bugi i problemy w grze, Administrator Gry, TeamSpeaka!

 

[sGM] Amber

Odpowiedzialna za porządek na serwerze, Eventy, Administratorka Forum!

 

[TGM] Convii

Testowa Administratorka Serwera, odpowiedzialna za pomoc graczom, pilnowanie porządku!

 

video.png

 

grafika.png

sygna.png

http://alien2.pl/trailer/obrazki/sygna.png

weryfikacja.png

 

w2.jpg

w1.jpg

 

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serdecznie polecam serwer! Bugi zostały całkowicie wyeliminowane! Wiele nowości czeka na Was!
Pamiętajcie! To nie reaktywacja tylko nowa odsłona Aliena!

 

[GA]D0MIK.

Opublikowano

Ile razy będziecie jeszcze z tym serverem startować ?

Który to już raz 7 czy 8 ?

I cały czas to samo bugi naprawione a pada za mniej niż tydzień

Pomyliło ci sie chyba z aline 

33748387117269464751.png

Opublikowano

Ile razy będziecie jeszcze z tym serverem startować ?

Który to już raz 7 czy 8 ?

I cały czas to samo bugi naprawione a pada za mniej niż tydzień

nie 7 i nie 8 ;-). To nie jest Reaktywacja tylko nowa odsłona serwera, a że nie chcieliśmy zmieniać nazwy i nicków teamu.. To po co? Nie ukrywamy się chociaż jak 70% innych osób, Pozdrawiam.

Opublikowano

Zagram :) Mam nadzieje ,że server się utrzyma

 

Jakie bony działają na mapkach 95 + i czy solo ogarne exp archerem na marmurkach ?

 

z kąd marmurki 

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Gorąco polecam server! Jak widać na prezentacji znajdziecie tu multum nowości oraz miłą atmosferę. Administracja zgrana i pomocna. Warto zagrać.

Ps: D0MIK ma fajne cycki

Opublikowano

Zagram :) Mam nadzieje ,że server się utrzyma

 

Jakie bony działają na mapkach 95 + i czy solo ogarne exp archerem na marmurkach ?

 

z kąd marmurki 

Ogarniesz exp bez marmurków nawet, a marmury można od npc brać.

Opublikowano

Wbiję, wystartowały 2 serwery easy. Pangea i Exoria, ale oba to gówna więc

liczę na super start z dużą ilością graczy :)

Opublikowano

Pamietam jeszcze pierwsza odslone aliena, az sie nie chcialo z gry wychodzic. :)

Szkoda, ze start dopiero za 4 dni, nie doczekam sie. :/

Alkoholic, mam nadzieje, ze teraz nie olejesz serwera po paru dniach. :D

 

Polecam, 

widzimy sie na starcie ;3

 

p.s

 

Beta wciaz trwa?

Opublikowano

Pamietam jeszcze pierwsza odslone aliena, az sie nie chcialo z gry wychodzic. :)

Szkoda, ze start dopiero za 4 dni, nie doczekam sie. :/

Alkoholic, mam nadzieje, ze teraz nie olejesz serwera po paru dniach. :D

 

Polecam, 

widzimy sie na starcie ;3

 

p.s

 

Beta wciaz trwa?

 

Nie olal serwera tylko mial problemy zdrowotne i nie bylo glownego technika ;/

Opublikowano

Pamietam jeszcze pierwsza odslone aliena, az sie nie chcialo z gry wychodzic. :)

Szkoda, ze start dopiero za 4 dni, nie doczekam sie. :/

Alkoholic, mam nadzieje, ze teraz nie olejesz serwera po paru dniach. :D

 

Polecam, 

widzimy sie na starcie ;3

 

p.s

 

Beta wciaz trwa?

Beta trwa, nie nie olałem tylko leżałem bardzo często w szpitalach (różnych) wchodziłem kiedy tylko mogłem.

Opublikowano

Ogarniesz exp bez marmurków nawet, a marmury można od npc brać.

 

 

Wolałbym jednak w marmurku ponieważ lepsze dmg z łuku by było. Od jakiego npc ( interesował by mnie marmurek orka ) 

Beta trwa, nie nie olałem tylko leżałem bardzo często w szpitalach (różnych) wchodziłem kiedy tylko mogłem.

 

 

Można wchodzić jakoś na betę ?

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Wolałbym jednak w marmurku ponieważ lepsze dmg z łuku by było. Od jakiego npc ( interesował by mnie marmurek orka ) 

 

 

Można wchodzić jakoś na betę ?

Wszystkich którzy zechcą jeszcze wejść na bete to zapraszamy na TS.

Opublikowano

Mozna wejsc na bete wciaz?

Fajnie by bylo zgarnac pare SM za testowanie serwera przed startem ;]

 

Co do tych oskarzen o olewke, to przepraszam, nie wiedzialem ze miales problemy zdrowotne, Alkoholic. ;)

Opublikowano

znowu ProBoszcz w teamie pod innym nickiem ?

odgrzewany kotlet po raz 7 ?

Ludzie.. zacznijmy od tego ze kazda odsłona tego serwera było chyowa...

ale to co teraz widze przechodzi moje apogeum bo to to już jest chuyowe na maxa. !

 

NIE POLECAM, NIE POZDRAWIAM

 

ProBoszcz dam Ci 10 zł jak serwer postoi dłużej niż 1 miesiąc + pobijesz swój rekord w żywotności serwerów.

 

NIE POLECAM

40922277020460886480.jpg

Opublikowano

znowu ProBoszcz w teamie pod innym nickiem ?

odgrzewany kotlet po raz 7 ?

Ludzie.. zacznijmy od tego ze kazda odsłona tego serwera było chyowa...

ale to co teraz widze przechodzi moje apogeum bo to to już jest chuyowe na maxa. !

 

NIE POLECAM, NIE POZDRAWIAM

 

ProBoszcz dam Ci 10 zł jak serwer postoi dłużej niż 1 miesiąc + pobijesz swój rekord w żywotności serwerów.

 

NIE POLECAM

heh, proboszcza nie ma w teamie on ma inny serwer (Altr*s). Nie współpracuje ze mną od czasu jego "schamienia" się i uderzenia władzy do głowy.

Opublikowano

znowu ProBoszcz w teamie pod innym nickiem ?

odgrzewany kotlet po raz 7 ?

Ludzie.. zacznijmy od tego ze kazda odsłona tego serwera było chyowa...

ale to co teraz widze przechodzi moje apogeum bo to to już jest chuyowe na maxa. !

 

NIE POLECAM, NIE POZDRAWIAM

 

ProBoszcz dam Ci 10 zł jak serwer postoi dłużej niż 1 miesiąc + pobijesz swój rekord w żywotności serwerów.

 

NIE POLECAM

Proboszcza to masz na MPCforumie którego będzie reaktywował a nie tu pozatym nie byłes pewnie nawet na ts nie rozmawiałeś z administracją a walisz bezpodstawnymi oskarżeniami.

33748387117269464751.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...