Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pomysł na Serwer - Dobry pomysł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dużo osób próbuje minecraft'a upodobnić do prawdziwego świata i nie rozumiem dlaczego... Jak chcesz prawdziwy świat to wyjdź na dwór, ale ogólnie pomysł jest spoko tylko że chyba żaden serwer który miał podobny pomysł nie wystartował..

Opublikowano

Niestety ale do takich serwerów trudno jest znaleść techników bo albo nie mają czasu albo im się nie chce :-/ A robie taki serwer ponieważ nie którzy spędzają więcej czasu w ogóle w minecraft niż na dworzu :-/

I podoba mi się to więc czemu nie :D

76561198048273608.png

Opublikowano

Proste zdanie:

Powodzenia z budowaniem.

 

Chcialbym zobaczyc te kaszaloty ktore beda odzwiwrciedleniem budynkow. Zeby cos takiego zrealizowac musisz miec przynajmniej 10 dobrych budowniczych. A dla 40 slotow to sie nie oplaca, bo co jak pisales nie wypali? To cala praca pojdzie na marne? Pozdro z podlogi jeden budowniczy(dobry) potrafi budowac wiezowiec 7h na dzien przez 3 dni na creative ale wiesz wtedy ze bedzie epicki. 4 technikow? Od razu sztab generalny zatrudnij. To nie hejt tylko prognoza szybkiego upadku. Metro*****.pl wg mnie jest bardzo dobrze zorgnizownym serwerem chociaz budynki z mc planet.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Słuchajcie :P Serwer będzie większy tylko że chcemy na razie bete zrobić na takim jasne ??? :D Nie które pomysły trzeba będzie usunąć ale tak to spróbujemy wszystko wcielić w życie :-) Także słucham dobrych pomysłów od samych techników bo chcemy zrobić z tego coś więcej niż serwer :-) Ale najpierw to musi wypalić więc :D

76561198048273608.png

Opublikowano

Pomysl dobry, wykonanie nie jest trudne. Dodalbym cos bardziej w stylu RPG zeby byly miasta, ale mozna mieczy nimi jakimis fajnymi dolinami na koniach jezdzic czy cos :) Wtedy byloby naprade fajnie

mca.png
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...