Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Letnie okienko transferowe w FUT


Ravoner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cesar potega nie jest.Ale jak widzialem dzis Martineza to zaczynam w to wierzyc.

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Martinez blisko Valencii.

De Guzman w Napoli.

Fer w QPR.

Elton we Flamengo ( ten co ma 5* :D )

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Mario Balotelli blisko Liverpoolu

 

 

 

 

Martinez blisko Valencii.

De Guzman w Napoli.

Fer w QPR.

Elton we Flamengo ( ten co ma 5* :D )

 

 

 

Elton to nie ten co grał w Legii w 2006?

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Mario Balotelli blisko Liverpoolu

 

 

 

 

 

 

 

Elton to nie ten co grał w Legii w 2006?

Nie tamten to  Élton Rodrigues Brandão i gra w SC Braga :D.

Chodzi mi o Élton José Xavier Gomes.

Reus blisko Atletico Madryt.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Balloteli w Liverpoolu

 

Na 80%.

 

Będzie dopiero jak oficjalnie podpisze kontrakt a takiego raczej jeszcze nie podpisał.

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Na 80%.

 

Będzie dopiero jak oficjalnie podpisze kontrakt a takiego raczej jeszcze nie podpisał.

No tak,jutro będziemy wiedzieć na 100% :)

Opublikowano

Di Maria nie przedłużył kontraktu z Realem! Prosi o transfer...

Prawdopodobnie ManU kupi go za 50mln :)

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Nie tamten to  Élton Rodrigues Brandão i gra w SC Braga :D.

Chodzi mi o Élton José Xavier Gomes.

Reus blisko Atletico Madryt.

 

http://www.futbol.pl/news/w-polsce-jezdzil-na-podwojnym-gazie-teraz-zagra-we-flamengo jednak o byłego piłkarza Legii jest mowa.

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Eto w Evertonie.Duet Lukaku + Eto ??Brzmi nieźle :)

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Di Maria jest już w Manchesterze. Teraz pytanie jakiego koloru założy trykot bo włodarze MC też się o niego starali. Kwestia godzin. ;)

4961814087238241191981.png

Opublikowano

No i najdroższy transfer do Premier League stał się faktem - Di Maria - Manchester United  -.-

+ Eto'o - Everton

Opublikowano

Keylora Navasa przenieś do transferów, nie prawdopodobnych.

 

Zaktualizowałem, ale już nie będę wprowadzał zmian.

Robiłem to tylko do czasu kiedy EA nie zaczęła wprowadzać transferów do gry.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...