Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Letnie okienko transferowe w FUT


Ravoner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaraz zaktualizuję.

Jak macie jeszcze jakieś informacje o transferach, to piszcie, a ja je tutaj dodam.

636451494245979649038.gif

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Granero w real sociedad


Tak powiem ciekawostkę, że Vucinic (ten z juventusu) przeszedł do jakiegoś arabskiego klubu, którego nie ma w FUT. Ciekawe co to oznacza xD

takie karty są usuwane po prostu

Opublikowano

Na sport.pl była informacja o podpisaniu przez niego wstępnego kontraktu Al Arabi.

Widocznie plotka.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

To chyba miesiac temu, ale i wczesniej. xD Najnowsze informacje sa takie, ze albo zostaje w Barcelonie albo podpisze kontrakt w MLS. Wiec i tak i tak w FUT bedzie dostepny.

 

 

Opublikowano

Aha, to nie wiedziałem.

W 15 dobre składy będą z MLS - Villa, Kaka (jak wrócą z wypożyczenia), Dempsey, Lampard, Henry itp.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

@Ravoner ja bym dodał do możliwych transferów Cuadrado. W walce o niego została tylko Barcelona i Man UTD. ;-)

Opublikowano

Z transferów jeszcze Tello ( FC Barcelona -->> FC Porto )

a khedira jeszcze sie nie przeniósł do Arsenalu więc powinien być w możliwych transferach, tym bardziej, że ostatnio pisali, że Bayern jest nim zainteresowany.

 

 

I jeszcze Janmat nie przeszedł do Liverpoolu tylko Newcastle :D

Opublikowano

Ciekawe co z Di Marią.

Zmienia w końcu ten klub? Przydałby mi się do składu z Ligue 1.

Aby di maria przeszedl PSG musi kogos sprzedac, aby financial fair play byl.

 

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

 

 

TuByłaSygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...