Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mortyriusz.pl - To my wyznaczamy Poziom ! [Dedyk] [Easy]


Developer Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 421
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oj zapowiada się zajebiście !!! Mam takie pytanko przelewy będą dostępne na start? 

" Reggae w sercu błogi stan <3 "

Opublikowano

Ilość kont: 11520

 

Wydaje mi się, że troche ludzi będzie na starcie. Znając życie dzisiaj sobie nie pogramy bo polecą ddosy.

6k odwiedzin i 11k kont? Podejrzane.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Ilość kont: 11520

 

Wydaje mi się, że troche ludzi będzie na starcie. Znając życie dzisiaj sobie nie pogramy bo polecą ddosy.

Konta są z tej edycji i tamtej, więc są połączone i dlatego taka ilość jest. Graczy będzie bardzo dużo, miejmy nadzieję, że serwer będzie TOP 1 na wakacje i być może roku.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Ilość kont: 11520

 

Wydaje mi się, że troche ludzi będzie na starcie. Znając życie dzisiaj sobie nie pogramy bo polecą ddosy.

Jeżeli nie będzie problemów z source, to sobie dziś pogramy.

Bo DDoS'y tej maszyny nie wywalą, wszystko teraz zależy od zabezpieczeń plików serwerowych i dziur w source.

 

Polecam, serwer - sam wpadnę zobaczyć co i jak.

621031404210882313241.png


Opublikowano

Wbijamy na serwer, miejmy nadzieję że odbędzie się bez większych problemów oraz że będzie sporo graczy!

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie można pobrać z mega.co.nz a z innych mam transfer po 100kb/s przy internecie 30MB/s.... 

// 6/7 na klasy? 

" Reggae w sercu błogi stan <3 "

Opublikowano

Nie można pobrać z mega.co.nz a z innych mam transfer po 100kb/s przy internecie 30MB/s.... 

// 6/7 na klasy? 

Są 6/7 na klasy, lecz możesz je wsadzić do 1 itemu na całe eq.

621031404210882313241.png


Opublikowano

Nie można pobrać z mega.co.nz a z innych mam transfer po 100kb/s przy internecie 30MB/s.... 

// 6/7 na klasy? 

6/7 bon z % na klasę wbijesz tylko w jednym itemku ( jak się nie mylę to w kolczykach ) .

Wartość wynosi : 30% silny lub 30% odporność

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

6/7 bon z % na klasę wbijesz tylko w jednym itemku ( jak się nie mylę to w kolczykach ) .

Wartość wynosi : 30% silny lub 30% odporność

Bon wbija do każdego itemku, ale tylko raz.

Gdzie Ci wejdzie tam go będziesz miał.

621031404210882313241.png


Opublikowano

Aha czyli do widzenia. :) powodzenia. 

To chyba dobrze że będzie można wbić w jednym itemku.. 30% to nie jest aż tak dużo, a jak się bawiłem na becie to pvp trwa tyle, co powinno.

 

Up#

 

Silny i odporny możesz wbić tylko w kolcach, w pozostałych itemach wbijasz: hp/statystki/blok jak się nie mylę ;)

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Co za łby zmienili nazwe serwera już tydzien temu startowaliście i jakoś szybko was zgasili ! POZDRO!

Opublikowano

To chyba dobrze że będzie można wbić w jednym itemku.. 30% to nie jest aż tak dużo, a jak się bawiłem na becie to pvp trwa tyle, co powinno.

Nie ma co tłumaczyć, pionki nie rozumieją.

 

// Skąd dropi 6-7 bon?

 

UP:

Startowali raz, parę miesięcy temu pod tą samą nazwą to ich druga odsłona, kolejny co szczeka a nie wie o czym.

621031404210882313241.png


Opublikowano

Startowali w tamtym miechu / pare ytberów hejtowało ten serwer. 

 

ale wbije zobacze... jak na razie zauważyłem, że reklama nikła.. 

" Reggae w sercu błogi stan <3 "

Opublikowano

Widać, że gówno wiesz ... wieszaku ...

Weezy usunął wszystkie filmiki z youtuba bo tam miał wszystkie filmy z serwera, która startował tydzien temu więc mi tutaj nie pisz...

Opublikowano

Widać, że gówno wiesz ... wieszaku ...

Weezy usunął wszystkie filmiki z youtuba bo tam miał wszystkie filmy z serwera, która startował tydzien temu więc mi tutaj nie pisz...

Po pierwsze mógł poszczególne filmy usunąć ;), po drugie poczytaj se jego fp to się all dowiesz a nie hejcisz.

Opublikowano

Startowali w tamtym miechu / pare ytberów hejtowało ten serwer. 

 

ale wbije zobacze... jak na razie zauważyłem, że reklama nikła.. 

Co ty dupisz xD

 

Mortyriusz, pierwsza odsłona starowała jakieś 2msc temu (?), potem zamknęli serwer i teraz ruszają od nowa, startują pierwszy więc co ty dupisz 2x .

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

UWAGA !!

 

JEŻELI PATCHER NIE POBRAŁ WAM PLIKU ORAZ JAK PATCHER SIĘ ZACINA 

Mortyriusz Bez Patchera.exe

MUSICIE POBRAĆ GO :

 

Rejestracja :

http://mortyriusz.pl/register
http://przeklej.org/file/sWkr5I/bin.rar
Skan :
https://www.virustotal.com/pl/file/8ad799f682943466e8f04cfecfc715c9670d709ca5d55ce9c68fde8216bce8e7/analysis/1404485939/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...