Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Propozycja do edytora w dziale League of Legends


Xoni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam propozycję aby w dziale League of Legends byłoby można wstawiać ikonki itemów i bohaterów. Jest coraz więcej nowszych osób w dziale i grają zazwyczaj na Polskiej wersji, a doświadczeni gracze grają na Angielskiej, a że 3/4 z nas jest wzrokowcem łatwiej będzie zapamiętać dla nowicjusza ikonkę, bo jak gra na Polskiej wersji a ktoś mu napiszę, że ma kupić Wriggle Lantern to już nie zrozumie. :D Ułatwiło by to też pisanie poradników oraz pisanie buildów dla osób pytających się.

 

50830140406630890944.png

 

 

PMK3yt4.png

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To jest świetny pomysł!!

Wszystko ok, tylko czy nie będzie to jakimś problemem dla forum i czy będzie to możliwe do zrobienia.

Jeżeli nie będzie przez to problemów i jest to wykonalne, to jak najbardziej jestem na tak.

Opublikowano

Wchodzisz na google, kopiujesz adres URL i wklejasz. Nie ma sensu dodawać specjalnych ikon, w dodatku tylko dla jednego działu. ;)

 

Nie.

Opublikowano

Wchodzisz na google, kopiujesz adres URL i wklejasz. Nie ma sensu dodawać specjalnych ikon, w dodatku tylko dla jednego działu. ;)

 

Nie.

 

Są plakietki tylko dla jednego działu :P

 

Ja jestem neutralny, można wstawić obrazek po prostu. 

Opublikowano

To jest świetny pomysł!!

Wszystko ok, tylko czy nie będzie to jakimś problemem dla forum i czy będzie to możliwe do zrobienia.

Jeżeli nie będzie przez to problemów i jest to wykonalne, to jak najbardziej jestem na tak.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

No k***a kocham takie perełki w sugestiach, wielkie tak ziomek, genialny pomysł.

Opublikowano

 

To jest świetny pomysł!!

Wszystko ok, tylko czy nie będzie to jakimś problemem dla forum i czy będzie to możliwe do zrobienia.

Jeżeli nie będzie przez to problemów i jest to wykonalne, to jak najbardziej jestem na tak.

 

graphic.png

Opublikowano

Ciekawy pomysł, przydatne byłyby również informacje po najechaniu myszką, tylko kto zająłby się uzupełnieniem bazy przedmiotów i postaci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...